17.04.2021 - Závod LOS: Jarní krhanická desítka

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 25. led 2021, 20:09

komentáře k závodu

17.04.2021
Krhanice

Jarní krhanická desítka

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1448/



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#2 » ned 11. dub 2021, 11:54

Vážení prátelé střelci.
Stále není zcela jasné, zda závod proběhne nebo ne. V případě, že zůstanou v platnosti omezení z pondělí 12.4.2021, kdy má být povoleno až 20 lidí na venkovním sportovišti, proběhne závod za následujících pravidel:
  • SSK Krhanice disponuje třemi oddělenými střelnicemi (A, B a C) hned po ragistraci se každý odebere ke svému squadu na příslušnou střelnici. Maximální počet všech lidí na každé střelnic může být 20. Brífink pak proběhne na každé střelnici samostatně. Podpisem prezence současně potvrzujete, že jste se seznámili s bezpečnostními pravidly, že znáte za jakých podmínek a kde můžete manipulovat se zbraní a kde s municí. Zdůrazňuji, že je povinné pro všechny přítomné na střelnicích mít nasazenou ochranu zraku!
  • Všichni musí mít respirátor.
  • Všichni se musí při registraci prokázat platným testem (může být tentýž co musíte mít v zaměstnání) a nebo očkováním. Prokázat se můžete buď protokolem o testu, SMS zprávou z testovacího místa ale i samostestem s vyznačeným jménem a datem testování. Testy nesmí být starší než 48 hodin
Pokud dnes odpoledne vláda schválí návrh ministra zdravotnictví, pak bohužel budeme nuceni závod zrušit.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#3 » ned 11. dub 2021, 14:18

Ještě je jedna možnost, a to prokázání prodělání COVID, kdy je to počítáno jako negativní test do 90 dnů od (musel bych se podívat) od pozitivního (nebo negativního) testu?



monk
Příspěvky: 159

Příspěvek#4 » pon 12. dub 2021, 19:19

Dobrý den

chci se zeptat jak to vypadá? Už se v těch nařízeních nevyznám.



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#5 » pon 12. dub 2021, 20:06

Chlapy prosím vydržte s rozhodnutím o zrušení závodů alespoň do čtvrtka. Ti magoři jsou schopni to ještě 3x změnit. Podle mého výkladu ti 2 sportovci nemusí mít roušku. V našem sportu by ji neměl jen jeden a to zrovna střílející střelec. Holt po dostřílení bude následovat po povelu zbraň do pouzdra ještě respirátor nasadit. Ale co bychom pro to neudělali, že. Držím palce a rád bych se k vám přijel podívat. Míra LBC



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#6 » pon 12. dub 2021, 21:29

Prosím vydržte do čtvrtka. Dám vědět, jak dopadne jednání v klubu.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#7 » stř 14. dub 2021, 19:05

coffee píše:Ještě je jedna možnost, a to prokázání prodělání COVID, kdy je to počítáno jako negativní test do 90 dnů od (musel bych se podívat) od pozitivního (nebo negativního) testu?


Po me chteji v praci od pozitivniho testu ...



Patejl
Příspěvky: 5

Příspěvek#8 » čtv 15. dub 2021, 08:54

chtěl jsem přijet pískat - pak kolize s dříve přihlášenými Oblekovicemi - Oblekovice zrušeny - teď bych zase přijel pískat, ale Krhanice ???
Nemůžeme všichni plánovat jako Babiš ! (neb b nám z toho jeblo - tedy i těm, komu ještě nejeblo)
Když přijedu s potvrzeným očkováním, kolik mám mít respirátorů ?



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#9 » čtv 15. dub 2021, 14:51

Závod se uskuteční, jen bude třeba dodržovat vládní pravidla. To znamená:
  • Na každé střelnici se může najednou vyskytovat 12 osob po dvojicích s rozestupy, ostatní (střelci i diváci) musí být mimo střelnici. Střelnice budou zřetelně označeny páskou. (Ko to u nás zná, ví že to není problém :))
  • Všichni musí mít odpovídající ochranu nosu a úst.
  • Všichni se musí při registraci prokázat testem (AG/PCR), očkováním a nebo potvzením od lékaře o prodělané Covid nemoci.

@Patejl: Přijeď, rádi tě uvidíme.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 185

Příspěvek#10 » čtv 15. dub 2021, 18:49

A to mám dotaz. Mám AG testy. 5x slintací a 5x šťourací. Jak to mám udělat? Provedu tu "sebehanu" při registraci?
Děkuji předem za vyjádření.
(A jsem na to velice zvědav, neb toto nějak Bureš + Kůže nedomysleli, jako obvykle....)



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#11 » pát 16. dub 2021, 04:35

Taky je mám. Udělám si test, fixou na něj napíšu datum a jméno a vyfotím si ho. Fyzické testy pak mám v krabičce. Firmě do které dojíždím pak ukazuju tu fotku v telefonu. Jí to zatím stačí protože si důvěřujeme. Takže, když přijedeš s fotkou testu z tohoto týdne (samozřejmě, čím mladší, tím lepší), bude nám to stačit taky. Věřím, že se mezi námi nenajde parchant, co by chtěl všechny ohrožovat falšováním testů.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 185

Příspěvek#12 » pát 16. dub 2021, 07:19

Rozumím. Děkuji.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 185

Příspěvek#13 » pát 16. dub 2021, 09:22

Provedl jsem domácí testování. A stejně jako v pondělí: schopen bez vady! :-)
100_0880.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#14 » pát 16. dub 2021, 10:56

Jen pro upřesnění, takováhle fotka tedy bude stačit?
S testem se tahat nemusím a stačí, když u zápisu ukážu fotku v mobilu?

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#15 » pát 16. dub 2021, 14:10

Ja ukazu PDFko, ktere mi prijde mailem - jdu na antigenni vyter z nosu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů