28.09.2021 - Závod LOS: MČR LOS 2021

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#16 » pon 20. zář 2021, 22:33

Právě proto, že by se Revolver nevyhlašoval ani na MČR, tak jsem byl vstřícný.
Ty poslední 2 ročníky byly tak moc "jiný" díky lockdownům, že je jistá volnost výkladu vhodná :-)


coffee píše:PAF: Honza byl dost vstřícný, jestli jsem dobře četl, tak nominace jsou napříč divizemi. Divize se vyhlašuje od 3 zúčastněných. Bohužel když se podívám do Poháru, tak byl v RE jen jeden závod z 10, tedy zájem střelců je nulový. Nemůžeš očekávat, že když se nestřílí, tak se vás najednou 5 objeví. O bubny je minimální zájem i u jiné asociace.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#17 » úte 21. zář 2021, 12:25

Prošel jsem si přihlášky. Opravil jsem malá písmenka na začátku nebo naopak velká kdekoliv dál, přidal nějaké háčky a čárky... Co na tom, že systém už chce 10 let, aby to mělo nějakou formu - příště budeme za blbě vyplněné jméno vybírat příspěvekl 100 Kč+ :-)

U části lidí, co napsali důvody registrace jsem to ověřil. To bylo OK.
Spousta lidí nenapsala, kdy a kde se kvalifikovali. Ty jsem musel projít všechny.

Vznikla z toho upravená registrace.
Všichni, kdo budou střílet "MZ-MČR" mají za jménem "non".

Víc hlav, víc... Kdyby Vám někomu přišlo, že je NON u někoho, kdo se kvalifikoval a naopak není u někoho, kdo se nekvalifikoval, práskněte mi ho. Já to prověřím.

Jinak - lze se "kvalifikovat" tím, že člověk bude dělat rozhodčího. A těch máme stále zatím nedostatek. Nechce to někdo přijet odpískat?
Prematch variabilně v pondělí odpoledne od 14:00 nebo v nebo v úterý od 8:00.



Mach1965
Příspěvky: 5

Příspěvek#18 » úte 21. zář 2021, 12:33

Zdravím,
chtěl bych požádat o přehození z pistole, do pistole optik
Machovec Jiří, Squad 3
Děkuji
Machovec J.



Harry HaD
Příspěvky: 7

Příspěvek#19 » úte 21. zář 2021, 17:09

K těm revolverům jsem chtěl jen říct, že mne ta situace dost mrzí. Myslím tím ten malý zájem... V tomto ročníku jsem jel s revolverem na několik závodů (i tam, kde bylo přihlášeno dost lidí), ale nakonec to neklaplo ani jednou... Většinou to někdo na poslední chvíli zrušil a tak nás nebylo dost (jednou jsem se to dozvěděl dokonce až v průběhu střeleb, že kategorie nebude vyhlášená...). Doufám, že příští sezóna bude lepší ;)

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » úte 21. zář 2021, 17:52

Pistole CZ P-10 S - zbraň do osudí Mistrovství ČR LOS 2021 od hlavního partnera Česká zbrojovka

Obrázek



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#21 » úte 21. zář 2021, 18:03

Harry HaD píše:K těm revolverům jsem chtěl jen říct, že mne ta situace dost mrzí. Myslím tím ten malý zájem... V tomto ročníku jsem jel s revolverem na několik závodů (i tam, kde bylo přihlášeno dost lidí), ale nakonec to neklaplo ani jednou... Většinou to někdo na poslední chvíli zrušil a tak nás nebylo dost (jednou jsem se to dozvěděl dokonce až v průběhu střeleb, že kategorie nebude vyhlášená...). Doufám, že příští sezóna bude lepší ;)


Dnes jsem mluvil s Velkým Losem a pojede na M ČR s velkým revolverem, což by znamenalo, že v současnosti divize Re bude. Na místě se domluvíme, zda nám to vyjde na obě divize 5 nebo jedna 3 a druhá 5 (min.). Los, já i Olda si asi vezmeme malý i velký, abychom mohli vyladit divize na místě. Tedy pokud Honza přesuny na místě umožní... UMOŽNÍ???

Kdo ještě uvažujete o Re nebo MRe, ozvěte se prosím zde!

2 g-relax SUPER!!! ;)



pkonopik
Příspěvky: 13

Příspěvek#22 » úte 21. zář 2021, 19:05

Dobrý večer, platba proběhne v hotovosti na místě? Děkuji, PK

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#23 » stř 22. zář 2021, 08:14

Ano, v hotovosti na místě.

Díky pár lidem, co se ozvali ohledně rozhodcování. Přesto bych ještě tak 10 lidí potřeboval... Možná klidně už i lidi bez průkazu rozhodčího - pomocníky na situaci.

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » pát 24. zář 2021, 09:22

Pistole Taurus, model: G3 - zbraň do osudí Mistrovství ČR LOS 2021 od hlavního partnera PROARMS CZ

Obrázek

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#25 » pát 24. zář 2021, 09:24

Ahoj všem, ještě by se hodilo tak 6-7 lidí. Né nutně všichni certifikovaní RO, chybí spíše pomocníci, než lidi s průkazem, přesto i lidi s průkazem nechť se hlásí. Klidně i přihlášení.
Zdarma startovné a příspěvek na cestu ve slušné výši.

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » pát 24. zář 2021, 16:32

Dnes dorazil poukaz k nákupu jedné z hlavních cen od hlavního partnera Česká zbrojovka, který obdrží přímo na místě střelkyně/střelec při absolvování celého závodu bez DQ a bude mít štěstí při losování na konci Mistrovství ČR LOS 2021 (distanční účast při losování je zcela vyloučena ;) ).

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pát 24. zář 2021, 20:14

3x Elektronický terč Laser Ammo IMTTS a Sada Laser Ammo SureStrike Premium Plus - cena do osudí Mistrovství ČR LOS 2021 od hlavního partnera ARMED STORE a Laser Ammo USA

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » sob 25. zář 2021, 09:19

Taktické rukavice značky PIG model Alpha a čistící šňůry značky Real Avid - cena do osudí Mistrovství ČR LOS 2021 od partnera Kentaur CZ

Obrázek

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » sob 25. zář 2021, 10:29

Ondřej SVOBODA na FB LOS píše:
Ahoj, v úterý jedu na MČR, ale auto mám neplánovaně v servisu ... jede někdo z Prahy, kdo by mě svezl?? Díky
nabídky na e-mail: totalchaos@seznam.cz

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » sob 25. zář 2021, 13:31

Taktická nabíjecí svítilna MAG-TAC LED - cena do osudí Mistrovství ČR LOS 2021 od partnera MůjNůž.cz

Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů