29.01.2022 - Závod LOS: POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 20. říj 2021, 08:34

komentáře k závodu

29.01.2022
GunCenter

POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1514/



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#2 » úte 25. led 2022, 19:44

Tak ať máme obě válcové divize, přijedu s MRe. Doufám, že někdo necukne ;) .

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#3 » ned 30. led 2022, 19:13

Chlapi, sakra... Je mi to líto, ale na základě pravidla III.17 bod 5 "Kapacita závodu garantovaná organizátorem musí být minimálně 40 střelců. Skutečná účast může být nižší, avšak pro uznání závodu jako pohárového jej musí dokončit nejméně 20 střelců alespoň v jedné divizi" - Klubový závod.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#4 » pon 31. led 2022, 12:37

njn, stačí nepřepsat jednu MPi do velké... a hned je smolík na cestě ;) .

Nevadí, hezky jsme si zastříleli, nakonec ani ta kyselica nebyla zklamáním!
A hlavně je fajn, že jsme to vůbec mohli absolvovat v téhle pitomé době!

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » úte 1. úno 2022, 12:48

njn, stačí nedělat žádnou další kategorii jako OPT, vymýtit Covida .... zrušit hloupá pravidla, která pošlou super závod s celkovým počtem 35 střelců a otevřených všech! kategorií do klubovky.... a našlo by se hromada dalších způsobů.
Tak snad není "Pohár" jediný důvod účasti žádného střelce a my se budeme příště více snažit si to hlídat a na nástupu to zahlásit a vybídnout ochotné k přestupu do kategorie, kde třeba... :roll:
Také nás to mrzí...

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#6 » úte 1. úno 2022, 22:54

Kluci, znáte mě dost na to, abyste věděli, že zrovna já nejsem ten, kdo by jakkoliv měl potřebu závody v Otrokovicích "zařezávat". Tudíž chápete, že to poslední, co bych z toho postupu měl, je radost.
Řešením je vydat "pokyn ředitele", že s ohledem na posranou dobu nebude určité pravidlo vymáháno stejně, jako před rokem nemusely být briefingy, když se lidi točili po 10ti na střelnici aúpd... Ale to by muselo být předem.

Kdo chce vědět, proč nemůžu udělat "krok bokem od dodržování jasně psaných věcí", nechť si přečte diskuzi začínající tímto příspěvkem: viewtopic.php?f=8&t=13636#p267127
Já to tedy nemůžu udělat i bez té diskuze. Ale..

Věřím, že jak si střelci nebo organizátor hlídají 3+ lidí do maých divizí, tak si pohlídají i 20+ do té největší.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů