05.12.2021 - Závod LOS: Mikulášský pohár aneb hrátky se světlem v CAMP ZERO PRAHA

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 24. říj 2021, 17:56

komentáře k závodu

05.12.2021
Gissing-Waffen

Mikulášský pohár aneb hrátky se světlem v CAMP ZERO PRAHA

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1510/



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#2 » stř 3. lis 2021, 08:11

Dovolím si upozornit, že tento závod není vhodný pro úplné začátečníky. Děkuji za pochopení.



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#3 » čtv 4. lis 2021, 17:15

Upozornění k NUTNÉMU vybavení!
Pro tento závod je nutná svítilna a to buď na zbrani, taktická nebo jina svitilna, která se ovládá jednou rukou, ale je možná i čelovka.
Prosím vás vsechny, budeme se pohybovat v uzavřeném prostoru za snížené viditelnosti. Je nutné brát velký zřetel na bezpečnost. Pamatujte na to!
Děkujeme a těšíme se na vás.



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#4 » pon 15. lis 2021, 11:51

MiraStar píše:Upozornění k NUTNÉMU vybavení!
Pro tento závod je nutná svítilna a to buď na zbrani, taktická nebo jina svitilna, která se ovládá jednou rukou, ale je možná i čelovka.
Prosím vás vsechny, budeme se pohybovat v uzavřeném prostoru za snížené viditelnosti. Je nutné brát velký zřetel na bezpečnost. Pamatujte na to!
Děkujeme a těšíme se na vás.


Prosím všechny střelce. byly dotazy na čelovku. Josu zde min. 2 varianty použití:
1) jako přísvit při pohybu po střelnici než se začne střílet. Tzn. Příchod a odchod ze situace, kdy čelovka nebude použita při realuaci situace. Tam si ji mějte na hlavě jak chcete.
2) kdybyste chtěli situace řešit s čelovkou, tak startovní pozice je BEZ čelovky na hlavě. Znamená to, že po zaznění signálu nasazujete čelovku, rozsvítíte jí a řešíte situaci.
To abychom předešli nějakým jiným výkladům, a dohadům na téma... Vy jste psali, že čelovka je OK.
Míra



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#5 » úte 23. lis 2021, 20:03

Honza Korecký to sepsal hezky, tak jsem to s dovolením ukradl, protože se to týká i nás.... :


Vážení, můžeme si o opatření vlády myslet co chceme, že mohou být jiná, lepší, adresnější.
Že něco, co doopravdy odhalí infekčního, zrušili, naopak ponechali jedinou možnost, která pomůže spíše tomu člověku než jeho okolí.
Že jim to nejspíš ústavní soud sejme jako globální opatření, které podle příslušného zákona nejsou oprávněni dělat.
Že, že, že... Můžeme si to myslet, můžeme o tom vést plamenné diskuze.
Faktem zůstává, že reálná pokuta 10.000 pro každého účastníka a 3 miliony pro organizátora takové akce hrozí a nevím jak Vy, já to riskovat nechci.

PROTO - na registraci si každý přineste potvrzení o (mezi řádky logické nebo):
a) nejméně 2. očkování před 14 dny a více
b) potvrzení o prodělané nemoci Covid-19 max. před 180 dny
c) potvrzení od lékaře, že nemůžete projít očkováním + výsledek PCR testu, který byl proveden nejdříve ve středu v 17:00
d) účastníci do 18 let PCR test, který byl proveden nejdříve ve středu v 17:00

Naprosto respektuji, že nemusíte mít chuť se čímkoliv z toho prokazovat. Chápu to.
Přesto, nebo ale právě proto respektujte a chápejte mě - bez některého z těchto dokladů na závod nejezděte. Nebudete do závodu přijati.
V tom případě Vás ale zdvořile žádám - po registraci Vám přišel mail s odkazem na odhlášení se ze závodu - pokud tedy nedorazíte, použijte odkaz pro odhlášení.

Díky za pochopení.



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#6 » stř 24. lis 2021, 12:22

objevila se nám ještě jedna možnost, jak závod střílet...(doplněno dle sdělení ředitele LOS)


1. očkování + PCR test, který byl proveden nejdříve ve čtvrtek v 17:00



LB171
Příspěvky: 37

Příspěvek#7 » stř 24. lis 2021, 19:01

Ze zdravotních důvodů - záda - jsem nucen se odhlásit... :evil: :evil:

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#8 » pon 29. lis 2021, 10:15

Při registraci:

a) používejte háčky a čárky, první písmena pište velkými písmeny - příklad správně napsaného jména je Tomáš Novák.
Všechny ostatní varianty jsou blbě - třeba: tomas novak - Tomas Novak - Tomáš NOVÁK.
Pokud to někdo zadává blbě, přidělává práci všem okolo - po zásluze to začne být jednou zpoplatňováno

b) nepoužívejte přezdívky, pokud k tomu není jasně daný důvod (2 lidi stejného jména) - kdysi nám jezdili Vesečtí (tak si psali st. a ml.), nebo 2 Jirkové Novotní, tak si jeden psal LKOS. Ale necpěte tam ty přezdívky "jen tak" - zase je s tím pro 2 lidi práce (statistik na závodu a ten, kdo řeší Pohár) - opět tato práce navic asi bude zpoplatněna

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#9 » pon 29. lis 2021, 10:23

Jo a pokud byste někdo chtěl na závod, dejte mi vědět - známý, co měl jet, leží v karanténě. Už je méně, než 7 dní do závodu, předám Vám kontakty, ať se domluvíte na přenosu startovného.



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#10 » stř 1. pro 2021, 20:31

VláďaA píše:Honza Korecký to sepsal hezky, tak jsem to s dovolením ukradl, protože se to týká i nás.... :


Vážení, můžeme si o opatření vlády myslet co chceme, že mohou být jiná, lepší, adresnější.
Že něco, co doopravdy odhalí infekčního, zrušili, naopak ponechali jedinou možnost, která pomůže spíše tomu člověku než jeho okolí.
Že jim to nejspíš ústavní soud sejme jako globální opatření, které podle příslušného zákona nejsou oprávněni dělat.
Že, že, že... Můžeme si to myslet, můžeme o tom vést plamenné diskuze.
Faktem zůstává, že reálná pokuta 10.000 pro každého účastníka a 3 miliony pro organizátora takové akce hrozí a nevím jak Vy, já to riskovat nechci.

PROTO - na registraci si každý přineste potvrzení o (mezi řádky logické nebo):
a) nejméně 2. očkování před 14 dny a více
b) potvrzení o prodělané nemoci Covid-19 max. před 180 dny
c) potvrzení od lékaře, že nemůžete projít očkováním + výsledek PCR testu, který byl proveden nejdříve ve středu v 17:00
d) účastníci do 18 let PCR test, který byl proveden nejdříve ve středu v 17:00

Naprosto respektuji, že nemusíte mít chuť se čímkoliv z toho prokazovat. Chápu to.
Přesto, nebo ale právě proto respektujte a chápejte mě - bez některého z těchto dokladů na závod nejezděte. Nebudete do závodu přijati.
V tom případě Vás ale zdvořile žádám - po registraci Vám přišel mail s odkazem na odhlášení se ze závodu - pokud tedy nedorazíte, použijte odkaz pro odhlášení.

Díky za pochopení.

Vloudila se mi sem chyba, závod je v neděli, takže případné testy nejdříve ve čtvrtek.... Omlouvám se, a děkuji za pochopení.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů