05.03.2022 - Závod LOS: Březnová pohárovka v CAMP ZERO PRAHA

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 7. pro 2021, 20:47

komentáře k závodu

05.03.2022
Camp Zero

Březnová pohárovka v CAMP ZERO PRAHA

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1537/



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#2 » čtv 10. úno 2022, 21:44

Upozorňujeme přihlášené závodníky, že po víkendu proběhne kontrola plateb....hříšníci budou předáni inkvizici k upálení... :lol:



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#3 » čtv 17. úno 2022, 07:12

Dnes se uvolnilo 5 míst. Závodníci kteří nezaplatili byli smazáni.



Idaho
Příspěvky: 4

Příspěvek#4 » pon 28. úno 2022, 13:56

Ahoj, dnes jsem byl nucen zrušit registraci na Pohárovku, byl jsem povolán jako náhradník na puškový kurz kvůli odpadlému účastníku. Je možno nevracet finance a nechat je jako "předplatné" na další závod?



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#5 » stř 2. bře 2022, 09:08

Zdravím, startovné bude navráceno na účet odesílatele. Až bude spuštěna registrace, bude třeba udělat registraci novou....nevidím důvod pro nějaké zvýhodňovaní střelců, kteří si na poslední chvíli rozmyslí svou účast, a blokují místo zájemcům, kteří se tak na závod přihlásit nemohli. Děkuji za pochopení.



S&W
Příspěvky: 1

Příspěvek#6 » čtv 3. bře 2022, 20:32

Ahoj, bohužel se nemůžu zúčastnit. Kdo by měl zájem o místo, napište mi



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#7 » sob 5. bře 2022, 20:32

Výsledky jsou na webu.
Děkuji všem účastníkům za svižný a hlavně bezpečný průběh. Nedá mi to ale, abych se nevyjádřil k jednomu nešvaru..... Když jsem kdysi v mládí dělal první střelecké krůčky, trenéři mi vštěpovali, že závod začíná prezentací, a končí vyhlášením vítězů. Účast na něm je určité poděkování pořadatelům, kteří ten závod odmakali, a také slušnost vůči vítězům. Proto mě mrzí, že mnoho střelců nemá tu slušnost zůstat do konce, a nebo se omluvit pořadateli, když už musí z nějakých závažných důvodů střelnici opustit...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů