24.09.2022 - Závod LOS: Nová pohárovka v Jablonném v Podještědí – Ze sudetských dějin - Antares Cup 2022

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#16 » sob 10. zář 2022, 07:15

Toto je informace pro ty, kteří ještě nezaplatili startovné.
Chtěli bychom podotknout, že jste dostali informaci mailem, že nemáte zaplacené startovné a to i s číslem účtu a výtahem z propozic závodu. Někteří (2) peníze zaslali a OBA se omluvili. To považujeme za korektní jednání a vidíme, že to jde.

ALE 12 registrací není stále zaplaceno!!! Takže si prosím zkontrolujte své elektronické bankovnictví, zda platba odešla a pokud budete chtít se závodu účastnit, tak tak platbu pošlete. 13.9. dopoledne budeme registrace rušit!

Dále, opakují se nám stejná jména, která se registrují a neuhradí startovné a ani nepřijedou na závod. Proto jsme si vytvořili seznam takovýchto vykuků a ty rovnou budeme při kontrole mazat.



Mach1965
Příspěvky: 5

Příspěvek#17 » pon 19. zář 2022, 13:18

Zdravím, vzhledem k tomu, že mi nepřišel potvrzovací a zároveň odhlašovací mail činím tak, ač nerad vzhledem k tomu, že jsem jediný optik, touto formou.(tedy i PCC) Jirka Machovec



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#18 » úte 20. zář 2022, 07:47

Mach1965 píše:Zdravím, vzhledem k tomu, že mi nepřišel potvrzovací a zároveň odhlašovací mail činím tak, ač nerad vzhledem k tomu, že jsem jediný optik, touto formou.(tedy i PCC) Jirka Machovec

Ahoj Jirko,
psal jsem na mail uvedený v registraci (a nebyl vrácen jako nedoručený), koukal zda byla uhrazena platba (nebyla) a i jsem volal na telefon uvedený v registraci a NIC. Bez reakce. Až dnes (20.9.) jsem tě z registrace odebral. Prosím příště aby jsi komunikoval na uvedený email v propozicích.
Děkuji MíraStar



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#19 » úte 20. zář 2022, 07:49

Kdyby chtěl někdo přijet i s PDW byly uvolněny 2 místa.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#20 » úte 20. zář 2022, 14:38

OK... Jeden flek jsem vzal. Platba odeslána.. (potvrzovací e-mail opět nepřišel)



pepos
Příspěvky: 13

Příspěvek#21 » úte 20. zář 2022, 14:53

OK... Druhý flek jsem vzal já. Platba odeslána.. (potvrzovací e-mail přišel :lol: )

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#22 » stř 21. zář 2022, 21:26

Doporučený počet nábojů je asi kolik ?



VláďaA
Příspěvky: 59

Příspěvek#23 » stř 21. zář 2022, 23:25

kolombo : je to jednoduché...na situaci máš max 12 hodnocených ran...krát 4 stage, t.j. 48 nábojů je minimum. Záleží na tobě, jak moc nebudeš trefovat..... :)

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#24 » čtv 22. zář 2022, 06:31

Jo, z toho minima se dá odpíchnout :-)

Dík,

Opravdický LOS jsem ještě nestřílel, tak nevím, no ...

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#25 » pát 23. zář 2022, 12:55

Kdyby se náhodou našel jeden zájemce, tak zítra bude jedno místo volné ve druhé skupině. Kolega je nemocen. Info případně na 604 752 902. Díky.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#26 » sob 24. zář 2022, 16:11

Hezký závod ;) ... Napříště by to možná chtělo použít v situacích trochu více neterčů
:lol: :lol: :lol: :lol:



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#27 » sob 24. zář 2022, 16:50

Albert píše:Hezký závod ;) ... Napříště by to možná chtělo použít v situacích trochu více neterčů
:lol: :lol: :lol: :lol:


Však není všem závodům konec... :P :P :P



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#28 » sob 24. zář 2022, 17:24

Albert to vyjádřil krásně :lol: :lol: :lol:
Pěkný závod. Díky :thumbup:



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#29 » sob 24. zář 2022, 18:45

Děkujeme za slova chvály a vážíme si jich.
Určitě bych chtěl tímto poděkovat SSK Jablonné v Podještědí za poskytnutí prostor střelnice.
Dále konkrétně velké díky těmto rozhodčím a pomocníkům:
Pavel Dadák
Jindřich Moc
Michael Hauer
Oto Scherbaum
Petr Mestek
a v neposlední řadě Gábi Dufkové jako vládkyni jeskyně.

Dále vám střelcům, kteří jste vážili cestu zblízka i daleka.
Jsme rádi, že nás oslovujete s možností organizovat závody i na jiných střelnicích, ale naše kapacita není nekonečná. Nicméně rádi poradíme jak soutěže organizovat, jakých chyb se vyvarovat a co všechno tomu musíte obětovat.

Rádi vás opět uvidíme na dalších závodech organizovaných týmem Antares Defense.
Miroslav Starčevič



spawny
Příspěvky: 12

Příspěvek#30 » sob 24. zář 2022, 20:16

Super! Malá strelnice ale velké srdce...jeden z nejhezčích závodů. Díky !

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů