17.02.2018 - Závod LOS: 10 ran a dost - Čelákovický pohár

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 6. lis 2017, 14:31

komentáře k závodu

17.02.2018
SSK Čelákovice

10 ran a dost - Čelákovický pohár

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/936/



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 17. led 2018, 10:23

To je ale lidí ve sq3 :lol: :lol:
@Ptak: Bylo by možné pak v rámci vyrovnávání počtu lidí v jednotlivých squadech přesunout mě (SQ3) a kamaráda (SQ4) společně někam jinam? Abychom nebyli rozdělení....



Zulda
Příspěvky: 211

Příspěvek#3 » stř 17. led 2018, 14:00

Xerxes: Já jsem ve 4., kámoš ve 3. (a ještě jeden v 6.). Tak by nás mohl Ivo prohodit.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#4 » stř 17. led 2018, 14:12

jj, já se tam napsal 10 sec po půlnoci a byl jsem asi 4-5



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#5 » stř 17. led 2018, 17:45

No, kdyby Ivo chtěl otevřít MRe, nechám se přesvědčit. Stihnout registraci tímhle fofrem je nad moje síly :roll:

Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#6 » stř 17. led 2018, 21:13

Zase pozdě :-(



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#7 » čtv 18. led 2018, 07:55

Ahoj lidi,

Včera ráno jsem utrpěl drobný šok, když jsem viděl registraci . Bohužel, server opět nezvládl nápor přihlášek a povolil registrace nad maximální kapacitu. Již jsem požádal administrátora, aby to řešil. Musím ale provést smazání střelců, kteří jsou nad kapacitní limit. Provedu to dnes manuálně podle přiřazenych startovních čísel. Pokud v registraci bude mail, pošlu dotyčnému smazanemu střelci i vysvětlující mail. Pokud tam ta adresa nebude, je mi velice líto, ale nebudu schopen tuto informaci posunout a nezbývá než sledovat webové stránky závodu. Po této redukci srovnám squady tak, aby měly stejné počty. Teprve pak bude možné dělat nějaké přesuny mezi squady, ale pouze systémem kus za kus:-) Doufám, že se správcům serveru podaří tento problém do budoucna vyřešit a všem děkuji za pochopení.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#8 » čtv 18. led 2018, 08:01

To není chyba serveru, protože u jiných závodů se to neděje. Je to "chyba" závodu, že je tak žádaný. Jednoduché řešení je dělat závodů v Čelákovicích mnohem víc, aby nabídka dorovnala poptávku. :-)



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » čtv 18. led 2018, 11:30

Quirinus: Pravda :D.... Holt v Čelákovicích dělají dobre zavody, můžou si za to vlastne sami:D :D



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#10 » čtv 18. led 2018, 12:32

Je mi to jasné pánové. Střelnice není nafukovací a více závodů dělat fakt nemůžeme. Mám další povinnosti a aktivity. Možná až budu v důchodu :lol:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » čtv 18. led 2018, 14:38

Chyba byla vskutku na mé straně, velmi hloupá, ale už doufám opravena. Omlouvám se organizátorům i účastníkům za komplikace.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#12 » čtv 18. led 2018, 15:51

A já děkuji Martinovi za bleskovou opravu!!



pepos
Příspěvky: 13

Příspěvek#13 » čtv 18. led 2018, 22:23

Ahoj,,děkuji za přijetí názoru. Pepos
Měl bych technickou poznámku :-)
Budete-li upravovat nastavení serveru, aby nepovolil přihlásit více střelců než je vypsana kapacita závodu,
Měl by systém střelce, který se sice přihlásil včas, ale do sqoadu, který se mezitím naplnil, automaticky zařadit do sqoadu, kde je zatím volno.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#14 » pát 19. led 2018, 11:19

Ahoj, avízovaná manuální korekce přihlášených byla provedena. Všem smazaným se ještě jednou omlouvám. Také jsem provedl přerozdělení squadů (zejména přesun do 6ky, která by po promazání byla skoro prázdná). Případné další přesuny mezi squady budu provádět pouze směrem z plněji do méně obsazených nebo systémem kus za kus a po vzájemné dohodě. Požadavky pište klidně sem. Budu to průběžně sledovat.

Děkuji za pochopení
Ivo



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#15 » pát 19. led 2018, 19:25

PaFe MRe by posílení potřeboval. Tak se přihlaš do rozhodčích a já tě přesunu do závodu. Pozitivní diskriminace MRe pokračuje :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů