Prodejce/vyrobce streliva Getload

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#121 » pon 20. zář 2021, 17:37

Honzajan píše:Diky za vysvetleni. Proste cesky zazrak jmenem Perun.


Jen pro pořádek, tím nijak, v žádnym případě, nehaníme Perun. Pouze jsem dovysvětlil situaci okolo těch nábojů, protože jsme v tom, protentokárt, nevině. :)

Z PERUNu jsme taky stříleli a vše chodilo jak má 100%. Takže to může být vyloženě jen tento jeden kus.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#122 » pon 20. zář 2021, 18:06

V mém Perunu bez problémů chodí Selliery, PPU i Barnaul, takže bych vyloučil chybu ve zbrani.
Na krabičkách je 2021/2. Zkusím ještě pár ran a pak asi hurá do Letňan na konzultaci.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#123 » pon 20. zář 2021, 19:45

Killing joke píše:V mém Perunu bez problémů chodí Selliery, PPU i Barnaul, takže bych vyloučil chybu ve zbrani.
Na krabičkách je 2021/2. Zkusím ještě pár ran a pak asi hurá do Letňan na konzultaci.


To jste nebyl Vy, kdo přišel dnes na výměnu s Perunem?

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#124 » pon 20. zář 2021, 22:03

Killing joke píše:V mém Perunu bez problémů chodí Selliery, PPU i Barnaul, takže bych vyloučil chybu ve zbrani.
Na krabičkách je 2021/2. Zkusím ještě pár ran a pak asi hurá do Letňan na konzultaci.


Ale Perun má opravdu poměrně "těsnou" komoru. Mám ale zkušenost ze sušilek, které v jiných puškách chodily, ale v Perunu jsem je musel "vytloukat". Ale jak píšeš, s továrním nábojem jsem v životě neměl problém, takže.....



tPaK
Příspěvky: 17

Příspěvek#125 » pát 24. zář 2021, 21:01

S Taurusem T4, ve kterém zatím chodily bez závady PP, S&B i Barnauly, velmi podobné problémy k popisovaným, tuhle návštěvu střelnice jsem si opravu "užil". Když vidím sebereflexi výrobce, tak vím, co už nikdy nekupovat.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#126 » pát 24. zář 2021, 21:15

tPaK píše:S Taurusem T4, ve kterém zatím chodily bez závady PP, S&B i Barnauly, velmi podobné problémy k popisovaným, tuhle návštěvu střelnice jsem si opravu "užil". Když vidím sebereflexi výrobce, tak vím, co už nikdy nekupovat.


Problémy, které máte nás mrzí, nicméně co myslíte tou sebereflexí? Jakoukoliv reklamaci jsme uznali, i přesto, že nešlo přímo o problém se střelivem, a s každým vždy vše řešíme.

Zkuste něco podobného v SelBelu nebo STV, nebo kdekoliv jinde.



tPaK
Příspěvky: 17

Příspěvek#127 » pát 24. zář 2021, 23:06

V mém případě jsem náboje nekupoval přímo já, má je jen zbraň, bohužel Letňany mám dost z ruky, rád se nechám překvapit řešením. Na co jsem reagoval, bylo toto vlákno, kde jste problémy se střelivem pohotově smetl odkazem na konkrétní "vadný" Perun (dalším vyjádřením, že tím Perun nehaníte, jste jen zdůraznil, že je to prostě blbou konkrétní zbraní a ne nábojem), což se ukazuje po dalším vyjádření Killing joke jako poněkud předčasné. Když pak mám stejné potíže se zbraní jiného výrobce, která, přestože v podobné cenové kategorii, taky s ostatními náboji funguje spolehlivě, tak bych hledal jako společný čitatel spíš než tu zbraň ten náboj.
Pokud opravdu vracíte peníze za všechny nakoupené náboje, tak to považuju za naprosto korektní přístup a máte u mě plus. Ale sebereflexi pořád vnímám jako víc než "nediskutujeme o reklamacích", spíše "řešíme každou závadu jako příležitost pro zlepšení". V tomto vlákně, kde jste si automaticky našel omluvu, protože prostě blbej Perun, to na mě jako sebereflexe nepůsobí.
Ale jako jo, přiznám nějaké emoce, vytloukat selhač z komory (v mém případě tyčí) není něco, co bych dělal rád, navíc když to šlo docela zlehka, takže spíš než těsná komora to ukazovalo na rozměr a kvalitu nábojnice.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#128 » sob 25. zář 2021, 07:42

Ohledně té reklamace, na kterou poukazujete, v té flintě nefungovaly ani Sel&Bely, ani Ruag. I přesto, že šlo zcela zjevně o vadu na zbrani jsme peníze vrátili a náboje si nechali. Zákazník odešel řešit problém s puškou a s vrácenými penězi za náboje. Co víc jsme ještě měli udělat?

A co se extrakce náboje týče, pouze odhaduji z dostupných informací, co jste mi tady dal: nábojnice po výstřelu zůstala v komoře, ale přesto šla lehce vytlouct. Přecijen jde o přebíjenky a nábojnice můžou mít oslabenou hranu pro vytahovač a pokud jde do pušky větší množství plynu (máte stavitelný gasblock?), pak může dojít k vytržení. Upravte odběr plynu a střílejte vesele dál.

Vada neni na střelivu, ale na kombinaci puška+střelivo.

Pokud Vám tedy náboje nefungují a nechcete je, vraťte nám je. Máme spousty spokjených zákazníků, kteří si je rádi koupí a my Vám, samozřejmě, vrátíme peníze.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#129 » sob 25. zář 2021, 08:25

A to je přesně ta (absence) sebereflexe, o které tPaK psal... Sice píšeš, že to jsou přebíjenky a nábojnice proto mohou být poškozené (to je nekontrolujete???), ale hned vzápětí píšeš, že je to vlastně chyba tPaKa, protože si má na tvoje přebíjenky seřídit zbraň a že chyba není v tom, že se jedná primárně o vadné střelivo (je-li poškozená nábojnice, je to prostě bez diskuse vada výrobku), ale že jeho puška jenom není správně nastavena.
Řešení je jednoduché, Princip "zkusím - nefunguje - zahodím" je jednoduchý, peníze investované do vadného výrobku zamrzí, ale jsou horší věci a pokud ostatní budgetové střelivo (Barnaul, SB, GGG etc.) funguje, není co řešit.
Mám tohle vlákno rád, jako obchodník se v něm hodně naučím o tom, jak neřešit problémy zákazníků. Chyba se stát může, ale jsme na deváté straně a vše se opakuje pořád dokola. Včetně toho fejkového nezaměstnance, který to tak dlouho propagoval, až se provalilo, že v tom má taky prsty.
Pokud si někdo přebíjí doma na koleně, ať si s tím laboruje jak chce. Když si koupím tovární výrobek, právem očekávám, že bude bez vady funkční.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#130 » sob 25. zář 2021, 09:22

2 loocas: opravdu je nutné porušovat pravidla a neustále citovat předchozí příspěvek?
Sorry za OT.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#131 » sob 25. zář 2021, 17:01

Měl jste někdo možnost zkoušet jejich 9mm subsoniky? Někdo na fb si je pochvaloval v kombinace s tlumičem, asi měl přístup k nějaký předprodukci. Nevím, jestli má bejt zvědavej, nebo shánět za dobrou cenu SB...

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#132 » sob 25. zář 2021, 17:54

Testy subsoniků proběhly s předprodukční várkou. Je to, vpodstatě, už finální verze náboje, který aktuálně laborujeme.

Na pultech by měl být v Říjnu.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#133 » stř 29. zář 2021, 11:20

Ja musim zduraznit, ze panove treba nemaj vse hned super, ale snazi se. A jejich pristup k zakaznikovi je dobrej. Uz to, ze to tu verejne resi a nedelaj mrtvy brouky. Ja pamatuju, jak jsem zkousel ty prvni 7,62 a nebyl problem dostat novou krabicku a omluvu (a ta nova varka byla funkcni). Takze vse je na domluve. Vyzkousite a kdyz nic tak nic. Vcelku bez rizika mezi slusnyma lidma. Tyhle veci nejsou dycky jednoduchy a jasny.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#134 » stř 29. zář 2021, 18:30

Dopředu uvedu, že s daným střelivem zkušenost nemám, ale přijde mi špatně pustit na trh neověřené - nefunkční střelivo (netýká se jen této konkrétní firmy, viz namátkou např. problémy s Limit, STV). To, že za nefunkční střelivo dostanu náhradu, popř. peníze zpět, nijak nenahradí, když mi flinta bouchne u xichtu a v horším případě urve třeba psty nebo přijdu o oko (ano, možná přeháním, ale možná ne). Sorry jako, ale můj názor. Nebudu přece za své peníze někomu dělat pokusného králíka. Samozřejmě, může se to stát i u renomovaného výrobce, ale v jaké míře? Jistě víte, jak to myslím.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#135 » stř 29. zář 2021, 18:50

Je přeci velký rozdíl mezi těsnější komorou a selhačem a bouchnutím u ksichtu či urvaným prstem a okem.
Perunovi holt vše nechutná.

Střelivo jsem zkusil ještě jednou a dokonce až 10. rána selhač a pak zase zaseklá nábojnice.
Takže asi vrátím, protože co s tím. Zásobník jsem zkusil PMAG M3, Lancer a pidi Hera.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů