ZbraneNaObjednavku.cz

Uživatelský avatar
maravysta
Příspěvky: 183

Příspěvek#1 » úte 5. srp 2014, 11:30

Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? http://www.zbranenaobjednavku.cz/
Jak tak pátrám po netu jsem občas některými obchodníky zděšen tak at vím do čeho jdu.
Zatím jsem pánovi psal akorát jeden mail na který mi bylo obratem odpovězeno a hlavně odpovězeno na vše na co jsem se ptal tak snad i Vaše případné zkušenosti budou OK.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#2 » úte 5. srp 2014, 14:08

Pred casem jsem tam neco nakupoval a naprosto bez problemu. I veci co nebyly zrovna na eshopu dokazal rychle sehnat a dodat. Spokojenost.



Návštěvník

Příspěvek#3 » stř 13. srp 2014, 12:15

2x jsem něco bral a vždy pozitivní zkušenost.



Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#4 » stř 13. srp 2014, 14:48

u mě taky +

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#5 » pát 15. srp 2014, 17:39

Mě ten odkaz jaksi nejede :?



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#6 » pát 15. srp 2014, 17:47

odkaz jede v pohode ..
nevite jesi zavazi i o vykendu? diky

Uživatelský avatar
maravysta
Příspěvky: 183

Příspěvek#7 » úte 26. srp 2014, 20:45

Děkuji za recenze :)

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » sob 25. zář 2021, 15:50

Lehce to tu oživím:
Jezdím tam sice jen jednou ročně utratit benefitové body (berou tam Edenred Benefits Card, sice s příplatkem ale což) a vždy spokojenost. Prodejci jsou ochotní, včera si tam s nimi bráška hezky pokecal když si osahával CSV-9.



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#9 » ned 26. zář 2021, 11:30

Co se tam všechno dá platit tím edenredem? Taky mám pár na kartě.

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » ned 26. zář 2021, 12:14

Noo, na webu nemají nic o tom, že by se Edenredem dalo platit jen něco. Pro jistotu jim stačí napsat.
Já tam bral vždy jen střelivo.
Ale připomínám že je to s příplatkem: +6,05% ke klasické ceně s DPH.
Udělal jsem si na tom tabulku v excelu, která cenu spočítá. Kdyby byl zájem, tak jí sem hodím.

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#11 » sob 17. pro 2022, 16:20

Mám tam už rok objednanou brokovnici a stále čekám, mě zajímá jestli se jim to nakonec povede splašit nebo mi tu objednávku zrušej a vrátěj zálohu.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#12 » sob 17. pro 2022, 19:12

Mě přišla od nich AR15. Taky jsem čekal dlouho. Ale zbraně prostě nejsou. Komunikoval jsem s nimi pravidelně a pravidelně jsme se informovali. Pokud ti to vadí, je třeba komunikovat.

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#13 » sob 17. pro 2022, 20:10

Jo to oni komunikují, já jen že už jsem dostal asi 3 data a pořád se to posouvá. Vůbec bych si nedovolil tvrdit že je to jejich chyba. Jen řikám že by mě nepřˇekvapilo kdyby z toho nakonec nic nebylo

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#14 » ned 18. pro 2022, 11:23

Zbraně dodá relativně každý, doplnky jsou spíš sliby. Speciálně TopGuns mi při každé zbrani naslibuje doplnky nejsou problém dle hesla "slibem nezarmoutíš". Když je urguju jsou dost protivní a nikdy jsem nic nedostal. Ve zbraních na objednávku jsem v nedávné době bral 2 zbraně a slibovaná weaver lišta byla za týden, na zasobník ještě čekám, netlačím, nehrotím. Udělat marži na kvéru umí každý, ale udržet si zákazníky dodáváním doplnků je věcí chytře vedeného marketingu. Když udělám resumé za sebe zbrane na objednávku zkušenost jen pozitivní.



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#15 » ned 18. pro 2022, 19:21

Klicky: Moje opakovaná osobní zkušenost s p. Hlavatou (zbranenaobjednavku) je maximálně pozitivní, vždy platilo co slíbil, snažil se to dodržet, pokud se něco změnilo, vždy mi dal info. Za mne palec nahoru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů