střelnice: OMS Frýdek-Místek



petrLH
Příspěvky: 12

Příspěvek#31 » úte 11. led 2022, 15:39

to je furt dokola, Postaví si barák u střelnice a stěžují si na hluk. Zahrádky to samé. Ty videa jsou jasné, už před rokem a půl jsem psal na jejich fcb ať se na to vykašlou, že to proti nim jednou někdo použije. A je to tu. Díry v baráku nebudu komentovat, po jednom takovém udání pana Uhrina posbírali PČR Místek pistole všem co tam o víkendu stříleli a poslali je na balistiku do Prahy. Byli jsme 4 měsíce bez nich a zjistilo se kulové. Mám dokonce pocit, že závěr byl ten, že se může jednat o střelu sebranou a do díry strčenou. Paní co popisuje Silvestr kecá. Bydlím cca 200 metrů od ní. Když fouká vítr od střelnice, je to slyšet. Jinak slabě. Jsou dny kdy nepadne ani jedna rána. Tady je jednoznačně snaha zbavit se něčeho co může konkurovat střelnici Polárka, proč asi? Firma Sportplex FM..kdo je majitel? Bingo! A ti stěžovatelé jim jen dávají do ruky klacek.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#32 » úte 11. led 2022, 15:58

No, když na to tak koukám, tak zjevně neplní stanovená pravidla :-(
Uhrinovi to mají ke střelnici cca 450 metrů, to uletí kde co :-(
A ta firma vedle, to je sakra blízko.
Asi by to chtělo vyšší val !!!

A pokud někdo povoluje výstavbu v prostoru za střelnicí, kde není výškový odskok, tak hrozí průser.

Ta střelnice je prostě špatně na to, jaký provoz na ní aktuálně funguje. Asi bych tam střílet nechodil, smrdí to průšvihem. Obzvláště, pokud střílejí i normální myslivecké puškové ráže.



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#33 » úte 11. led 2022, 18:56

petrLH píše:to je furt dokola, Postaví si barák u střelnice a stěžují si na hluk. Zahrádky to samé. Ty videa jsou jasné, už před rokem a půl jsem psal na jejich fcb ať se na to vykašlou, že to proti nim jednou někdo použije. A je to tu. Díry v baráku nebudu komentovat, po jednom takovém udání pana Uhrina posbírali PČR Místek pistole všem co tam o víkendu stříleli a poslali je na balistiku do Prahy. Byli jsme 4 měsíce bez nich a zjistilo se kulové. Mám dokonce pocit, že závěr byl ten, že se může jednat o střelu sebranou a do díry strčenou. Paní co popisuje Silvestr kecá. Bydlím cca 200 metrů od ní. Když fouká vítr od střelnice, je to slyšet. Jinak slabě. Jsou dny kdy nepadne ani jedna rána. Tady je jednoznačně snaha zbavit se něčeho co může konkurovat střelnici Polárka, proč asi? Firma Sportplex FM..kdo je majitel? Bingo! A ti stěžovatelé jim jen dávají do ruky klacek.


Co tam bylo driv, strelnice nebo baraky? Data a ne dojmy.

Jakou vypovidaci hodnotu ma neci pocit?

Kdo je majitel a jak s tim souvisi? Je takovy problem to napsat primo? Znalec FM pomeru nejsem a v rejstriku me nic do oci netrklo.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#34 » úte 11. led 2022, 19:10

V tomhle případě je hlavně nutné sledovat územní plán a co je kde možné. Pokud se schválí výstavba obytných domů nedaleko střelnice, tak je asi po střelnici. Developeři jsou docela silná nátlaková klika.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#35 » úte 11. led 2022, 22:00

petrLH píše:to je furt dokola, Postaví si barák u střelnice a stěžují si na hluk.


Nejsem znalec prostredi, tak jen z toho, co padlo v reportazi:
On bude podle me dost velky rozdil myslivecka strelnice, co tam byla predtim (strili se nejspis jednou za nekolik vikendu a prevazne broky) a komercni kulova strelnice s kazdodennim provozem.

A pardon, ale "neexistujici" (adresa na panelak, zadna schranka) sidlo provozovatele duveryhodnosti fakt nepridava.
Popsane chovani policie radsi nekomentuju.



petrLH
Příspěvky: 12

Příspěvek#36 » čtv 13. led 2022, 23:06

A pardon, ale "neexistujici" (adresa na panelak, zadna schranka) sidlo provozovatele duveryhodnosti fakt nepridava.
Popsane chovani policie radsi nekomentuju.[/quote]


V žádném případě nejsem nijak zainteresovaný na této střelnici, uvádím jen proto, aby to nevypadalo, že za ně kopu. taky uznávám, že někteří správci si minimálně natáčením a zveřejňováním videí podkopávají důvěru. Ale paní redaktorka to postavila v reportáži jako že adresa na panelák...opsat adresu z rejstříku firem(nejspíš ARES,kde má mraky firem původní sídlo ale provozovnu ne) a přitom ignorovat adresu provozovny která je normálně na webovkách firmy Perifokus je "záměr". mě to trvalo minutu. Provozovna kde fakt jsou, telefon. Dále ty řeči pana zastupitele že prý na střelnici se nic nepíše a jít k terčům je hazard- upřímně to je lež jako věž. Byl jsem tam mnohokrát, i když mě musí od vidění znát dobře, VŽDY jsem musel dát zbroják, PZ, napsat ráži. Po ukončení dokonce chtěli napsat počet výstřelů a podpis. K terčům? Jako všude na venkovní-všichni dostřílí a všichni k terčům. Věř mi, že natočeno je to těžce tendenčně, vypadá to i že na objednávku. Mnoho lží. Ve městě je druhá krytá střelnice kterou město postavilo za těžké prachy. Polárka. Stačí zadat do registru firmu Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. která ji vlastní a podívat se na to, kdo je majitel, jednatelé a dozorčí rada. Některá jména najdeš potom na vývěsce magistrátu FM. A korunuje to bývalý a sesazený primátor Mgr. Michal Pobucký DiS. takže se můžu ptát na tuto reportáž: Cui bono?

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 183

Příspěvek#37 » pát 14. led 2022, 09:50

petrLH: Aha! A jsme (patrně) doma. :( Klasika: Česká televize lže, jako když Rudé právo tiskne. (Se kdysi říkávalo...)



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » pát 14. led 2022, 12:50

Ještě vám to zkomplikuju.
Sportplex prý už žádnou střelnici nechce.
Ani tu svoji........

S ČT souhlasím.
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#39 » pát 11. úno 2022, 10:53

Na webu střelnice jsem narazil na obsáhlé vyjádření ke zmiňované reportáži..

https://strelnicehlinik.cz/2022/01/17/v ... 10-1-2021/



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#40 » pon 14. úno 2022, 15:53

Podnět k RRTV poškození podali?



petrLH
Příspěvky: 12

Příspěvek#41 » čtv 17. úno 2022, 00:27

mischanek: no, tak to skoro potvrzuje co jsem psal i to co si myslím.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti