Puškařství s.r.o.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#1 » pát 2. srp 2019, 12:22

Zdravím, chtěl bych popsat NEGATIVNÍ zkušenost s touto firmou.
Jejich web: http://www.puskarstvisro.estranky.cz/
Ve středu 24,7 jsem si prostřednictvím jejich e-shopu objednával zápalníky do IŽ. Zboží deklarované SKLADEM. Okamžitě přišlo potvrzení objednávky. V pátek 27.7 jsem se telefonicky dotazoval jak je to s mou objednávkou. Pán mi slíbil, že zboží v pondělí odešle. Ve středu 31.7 jsem se opět dotazoval telefonicky na stav objednávky. Byl jsem ujištěn, že zboží v pondělí určitě odešlo a že mi pošlou podací číslo zásilky, abych ji mohl dohledat. Samozřejmě nic nepřišlo. Majitel na mejly nereaguje a telefon mi vytípává s tím, že zavolá později. Nezavolal ani jednou. Je pátek a zboží, ani podací číslo nemám.
Za mne jednoznačně NEDOPORUČUJI.
Naposledy upravil(a) scorpions.cz dne pát 2. srp 2019, 12:35, celkem upraveno 1 x.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#2 » pát 2. srp 2019, 12:35

To nejsi jediný , jenže takových je vícero co ojebávají a bude hůř ..................



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#3 » pát 2. srp 2019, 14:39

Ano. Doba, kdy nakupování na eshopu bylo rychlé, bezpečné a bezproblémové je nenávratně pryč. Dneska si eshop zřídí každý, kdo má v řiti díru a nabízí k prodeji zboží, které fyzicky nevlastní. Jsou to takoví e-překupníci. Zboží skladem dneska znamená "skladem u dodavatele", dodací lhůta dnes běžně 7 a více dnů. Než mi zboží přijde, dostanu cca 5 sms a 10 emailů, včetně dopravce. To je dnešní trend. A abych nekřivdil všem, existují i dneska vyjímky, ale moc jich není. Za všechny pochválím eshop Alza. A jak konstatuje Lenka Ma: opravdu bude hůř.
PS: nejčastěji používaná taktika eobchodníků je "slibem nezarmoutíš". :wink:

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#4 » pát 2. srp 2019, 14:56

OT, ale i s alzou to same. Dovolil jsem si objednat mobil. Tuctovy huawei. Po 3 tydnech objednavka zrusena



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#5 » pát 2. srp 2019, 15:01

No vidíš. A komu máš potom věřit? Nicméně trend v nakupování na eshopech je jasný. Jde to od desíti k pěti.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#6 » sob 3. srp 2019, 12:42

Je to o přístupu. Osobně se zabývám výrobou kydexových pouzder a na svých stránkách mám i e-shop, kde prodávám kydex, poutka, nýty a další. Občas se stane, že se blbě odečte sklad a položka není skladem. Zákazníka však hned o tom informuji a domluvím se na alternativě. Pokud někomu něco zasílám, tak automaticky posílám i podací číslo zásilky.



Lindros
Příspěvky: 19

Příspěvek#7 » stř 2. pro 2020, 13:03

Dobrý den.
Dělám to velice nerad, ale je to pomoc pro vás ostatní. Peníze, o které jsem zřejmě přišel, NEjsou důvodem co zde píši. (520,–)
16.3. 2020 zaplatil objednané zboží a do dnes nemám ani zboží ani peníze, ale co je nejhorší nikdo nereaguje na moje emaili.
Jedná se o Puškařství s.r.o. Drahenice.
Tak si dejte pozor pokud budete od pana Stanislava Vlasáka něco objednávat.
Tak to by se registrovaný prodejce chovat neměl.
Pokud je vás víc spojme se a nahlásíme vše na ČOI. Jinak si tenhle vy kuk bude stále okrádat.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#8 » stř 2. pro 2020, 21:41

ČOI je naprd, to chce normálně oznámení na policajtech, ten první zveřejní číslo jednací a ti ostatní toto uvedou a oni si to spojí a budou to řešit.
Takto jsme řešili nějakého podvodníka s vláčky, také to byly 500 Kč apod., ale ve finále se to naskládalo na pěkných pár desítek tisíc ...



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#9 » čtv 3. pro 2020, 14:04

K tomu jen dodám, že solidní banky mají v rámci plateb platební kartou garanci vrácení peněz, pokud nedostanete službu nebo zboží, které tou kartou zaplatíte, tzv. chargeback. Umí to opravdu většina bank a funguje to velmi jednoduše i se základními účty. Nevím, zda poté vymáhají peníze po obchodu... takže když ne na dobírku, platit kartou.
https://www.mesec.cz/clanky/jak-vyuzit- ... be-kartou/



G41M
Příspěvky: 1

Příspěvek#10 » úte 2. úno 2021, 15:48

Zdravím
Já mám úlet u této firmy 3625,-
Dnes jsem se pokoušel dovolat ale nula bodů.
Odeslána SMS o zrušení objednávky.
Tak uvidím co se bude dít.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů