Prodejce/vyrobce streliva Getload



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#61 » stř 12. srp 2020, 11:04

Halíře nehoním, takže jsem při zkoušení "levného" střeliva dal přednost SB 124gr á 4,90 Kč místo GL á 4,60 jak psal Kazan. 700 výstřelů, 0 závad... ¯\_(ツ)_/¯



Kazan
Příspěvky: 6

Příspěvek#62 » čtv 13. srp 2020, 07:05

loocas píše:Vaše nevalné zkušenosti nás mrzí a, samozřejmě, makáme na tom, abychom dělali devítky co nejlepší.

Každá várka, kterou uděláme je o krok lepší a lepší, takže pevně věřím, že novější šarže vám už problémy dělat nebudou.

Doneste k nám na prodejnu v Letňanech zbytky nábojů, co vám nefungovaly a vyměníme vám je za nové, se kterými už určitě budete spokojeni.


To je od Vás hezké, ale zbytky nemám a nevím jestli je fajn že víte že jste vypustili na trh nespolehlivé náboje a ze střelců děláte testery.
Od vzhledu bych klidně odhlédl, ale jiné typy střel a různé délky a nejspíš i kolísavý objem prachu mi nepřijdou jako banální porodní bolesti.. Kdyby to někomu "rozložilo" pistoli nebo i kus obličeje asi by pak nepomohlo se omluvit, vyměnit vadné náboje a slíbit že některá z dalších šarží je ok.. Ale to nechť každý uváží sám co je pro něj dobré..
Ale děkuji za Vaši reakci, i když jistě uznáte důvody, že už po Vaší produkci nesáhnu a ani ji nikde nedoporučím.



godyrarms
Příspěvky: 3

Příspěvek#63 » pát 14. srp 2020, 22:30

Zamenovat spolehlivost a bezpecnost streliva se mi v kontextu teto zdrcujici kritiky nezda uplne spravedlive. Strelivo GL je pomerne novy vyrobek a jak je patrne ze vsech jeho vyrobnich variant, tak prochazi radnou typovou kontrolou a postupy overenymi C.I.P. a navic je zde myslim i chvalyhodna a zcela zjevna snaha vyrobce vyhovet uzivatelum co nejsirsiho sortimentu vyrabenych zbrani. Z meho pohledu treba ja nemam naopak zadny racionalni duvod proc jej nepouzivat a nebo ho nedoporucit.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#64 » pát 14. srp 2020, 22:38

Uff... :roll: :roll: :roll:



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#65 » pát 14. srp 2020, 23:27

V tomhle vlákně se objevilo nezvyklé množství takových novějších uživatelů ať už pro anebo proti. To je ale překvapení jak to ty nováčky přitahuje.



godyrarms
Příspěvky: 3

Příspěvek#66 » sob 15. srp 2020, 00:28

Konkretne ja jsem strelivo GL strilel z pistole SaW -MP raze 9Luger a bez problemu. A ackoliv jsem zde novy uzivatel tak preci jen uz nejakou dobu strilim a obcas i neco zmerim a to vcetne tlaku streliva, ktere ma myslim v souhrnu vetsi vypovidajici hodnotu nez jen samotne orientacni mereni rychlosti pres hradla a ktere ma vetsina strelcu k dispozici.. Zkratka nemam s nimi spatnou zkusenost.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#67 » sob 15. srp 2020, 00:35

To je velice zajímavé. Mohl bys blíž popsat, jak měříš tlak střeliva?



Kazan
Příspěvky: 6

Příspěvek#68 » sob 15. srp 2020, 04:45

godyrarms píše:Zamenovat spolehlivost a bezpecnost streliva se mi v kontextu teto zdrcujici kritiky nezda uplne spravedlive. Strelivo GL je pomerne novy vyrobek a jak je patrne ze vsech jeho vyrobnich variant, tak prochazi radnou typovou kontrolou a postupy overenymi C.I.P. a navic je zde myslim i chvalyhodna a zcela zjevna snaha vyrobce vyhovet uzivatelum co nejsirsiho sortimentu vyrabenych zbrani. Z meho pohledu treba ja nemam naopak zadny racionalni duvod proc jej nepouzivat a nebo ho nedoporucit.


Zdrcující kritika? Jen jsem napsal že nic moc a nespolehlivé. A pan LOOCAS ( zda se že zaměstnanec výrobce nebo sám majitel?) tu psal jak jej to mrzí a že se zlepšují.. Takže mimoděk uznává, že problémy tam s popisovaný i věcmi byli.Tak jsem si dovolil říct že omluva a uznání nemusí stačit až se něco nepovede víc. Naopak Váš příspěvek je hodně zvláštní.. I vyrobce/majitel uzná chyby a Vy "odborník" jste nadmíru spokojen a i přes zjevnou nekonzistenci jste nameril uspokojivě hodnoty ( což je v daném případě nemožné ) jestli jste jeho partner/kamarád atp tak tímhle zjevně lživým příspěvkem nepomahate..



Kazan
Příspěvky: 6

Příspěvek#69 » sob 15. srp 2020, 05:05

A jsme doma.. Copak má godyrarms na instagramu za fotku.. No přece zařízení s logem getload. To nemyslíte vážně. Jen dal poškozujete pověst společnosti..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#70 » sob 15. srp 2020, 05:20

:roll:

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#71 » sob 15. srp 2020, 08:30

Jen pro úplnou transparentnost.

Pána za profilem "godyrarms", samozřejmě, známe a externě s ním spolupracujeme.
Pomáhal nám ustanovit výrobní program a hlavně zkušební a testovací procesy a zařízení. Proto o této problematice ví a má nemalé zkušenosti i znalosti.

Nicméně názory a příspěvky zde jsou jen a čistě jeho, bez jakékoliv naší intervence. Dokonce jsme se osobně ani o zdejším tématu nikdy nebavili. Netušil jsem, že zde přispívá.

Ohledně spolehlivosti a bezpečnosti, disponujeme zkušebním zařízením, na kterém střelivo testujeme z hlediska bezpečnosti, nicméně vlastníme jen omezenou množinu zbraní, ze kterých s naším střelivem střílíme, takže je, bohužel, zpočátku téměř nevyhnutelné, abychom nenarazili na nějakou konkrétní zbraň, kterou nevlastníme v našem arzenálu, ve které střelivo nefunguje tak úplně spolehlivě.

Proto naší výrobu neustále ladíme, vylepšujeme a zdokonalujeme, abychom se co nejdříve dostali na špičku přebíjené produkce.

I z těchto důvodů máme nastavenou reklamační politiku výměny 1:1 v případě nefunkčního střeliva. Chceme střelcům v ČR poskytovat ty nejlepší produkty za nejlepší ceny, proto, nejen, tady komunikujeme a snažíme se problémy řešit hned a k všestranné spokojenosti zákazníků.



Jiri_t
Příspěvky: 36

Příspěvek#72 » sob 15. srp 2020, 15:59

Já teda chodim na střelnici krátce a střílím S&B, ale při poslední návštěvě jsem vystřízlílel krabičku Getload. Co se mi ale nelíbilo byla spousta ostrých výčnělků na střelách.



godyrarms
Příspěvky: 3

Příspěvek#73 » sob 15. srp 2020, 18:03

Hmm jen pro uplnost. Skutecne nechapu cim bych mohl poskozovat jmeno spolecnosti. Vyjadril jsem jen nazor na strelivo, ktere jsem sam pouzil. Mate pravdu v tom ze to zarizeni na obrazku je opravdu moje prace. Zabyvam se touto problematikou dlouhodobe a dalo mi dost prace. Je to vlastni konstrukce a vlastnorucni vyrobek. Zpusob mereni je konzultovan se svycarskou firmou Kistler, spickou v oboru. Snimac Kistler6215, sady hlavni maji univerzalni pouziti. Metodika mereni dle C.I.P vse je radne overeno. Nejsem vsak nekdo kdo by jim delal vystupni kontrolu. Vede me pouze profesni zajem. Nejsem si vedom ze bych v necem lhal a opravdu to nemam zapotrebi :) Drzim jim palce jako kazdemu co neco vyrabi a snazi se :)



tomik577
Příspěvky: 20

Příspěvek#74 » úte 18. srp 2020, 16:34

Bohužel i já měl několik závad typu, že se mi náboj nezasunul do komory, ale kousl se o její hranu. A potvrzuji velmi ostré hrany na kuželech :/



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#75 » stř 19. srp 2020, 09:58

Tak ja jsem ted vystrilel o vikendu 350 kousku 7.62x39 v moji sa58 a absolutne bez problemu

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů