Národní střelecké centrum



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#46 » pát 27. srp 2021, 13:52

Můžeš přispět, "něco jako na Národní divadlo". WTF?



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#47 » pát 27. srp 2021, 14:56

Tak buď ji odpadli investoři, nebo zjistili, že to za původně kalkulovanou cenu nepostaví.
Vzhledem k tomu, co se ve stavebnictví aktuálně děje (a nejen v něm) se tomu vlastně ani nedivím. Ceny baráků naceňovaných začátkem roku jsou minimálně o 25% výše, materiál stoupl někde i na násobky původní ceny. Prostě masakr - kdo nemusí nutně dostavět, tak stavbu pozastavuje.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#48 » pát 27. srp 2021, 17:19

Ceny letí, investoři možná odpadli, ale na 70 stavů, 12 tunelových střelnic, 10 000 m2 podlahové plochy atd. chceme příspěvky od drobných přispěvatelů? To smrdí jak hákarl.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#49 » sob 9. říj 2021, 07:36

Mně se patos toho textu, kde žádají soukromé osoby o příspěvky, taky nelíbí ..I have a dream.. Ale něco se asi konečně děje. Jel jsem včera kolem a vidím, že náletové křoviny byly odstraněny, celá plocha vzorně očištěna a jestli jsem při té rychlosti dobře postřehl, tak se objevilo i pár vyměřovacích kolíků. :clap:

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#50 » sob 9. říj 2021, 08:59

Jj to pisou i na fb. Ale to je jeste nic. Uvidime.



Kozel
Příspěvky: 64

Příspěvek#51 » sob 23. říj 2021, 19:04

Mně se ta sbírka ala Národní divadlo taky zdá dost zvláštní. Celé mi to přijde jako "chci víc než můžu". A nakonec, proč by měli komerční projekt, na kterém jsou/budou navázány soukromé firmy, spolufinancovat lidi, kterých se případné zisky už nebudou týkat? Já se na tom rozhodně nijak podílet nebudu ale přeju projektu úspěch, střelnic není nikdy dost.



pepe123456
Příspěvky: 35

Příspěvek#52 » ned 5. pro 2021, 12:00

to je zase nějaká past na hejly ale "inovační centra".. dostat se k pozemkům, dotace, prachy a pak to "odkoupit v krachu".. nějakej hotel pro germany..

navíc v tom jede matějkovič, což je vždy záruka "kvality" už od doby co zkrachoval, "pravičák" největší



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#53 » ned 5. pro 2021, 12:24




risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#54 » ned 5. pro 2021, 13:55

Použít crowdfunding na tenhle projekt by nemusel být špatný nápad - myslím, že nadšenci by se našli. To by ale musel být skutečný crowdfunding, kde každý přispěvatel by měl slíbenu smysluplnou odměnu - nějakým způsobem odpovídající hodnotě příspěvku.

Kampaň NSC je ovšem založená na výzvě, dejte nám peníze a za to budete mít dobrý pocit, že jste nám dali peníze. Tak nevím, jestli to je jen znak neschopnosti, nebo obyčejný tunel.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#55 » pát 10. pro 2021, 11:33

Podle toho, jak je to prezentováno, o něco takového na našem území tak stojím, že jsem udělal výjimku ze svých letitých dogmat a poslal jsem na to dva tisíce.
Je to v naprostém rozporu s mým běžným a obvyklým chováním. Takhle jsem zareagoval na výzvu "Dejte nám peníze, dostanete pamětní listinu" :-D Tak ji mám doma a říkám si, kam zmizela moje logika... Ale moc si přeju, aby se to postavilo, i přes to, že jsem se sice stal investorem, ale nikdy nebudu příjemce profitu. A ještě tam budu chodit platit. A ještě navíc rád - to už nemá hlavu ani patu, to je mi jasný :roll: :D

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#56 » pát 10. pro 2021, 13:20

Dnes nám přišli dojemné emaily od Hardtasku, kde uvedenému tunelu dělají reklamu, respektive pro ně somrují finance. Základna HardTasku je 15 min od uvedené firmy. Zda jsou interesování nevím, nechci o tom spekulovat ... ale používat maily, které uvadíme v kurzech na podobné spamování a obzvlášt na tento pochybný dotační business, zvedlo dost kolegu ze židlí.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#57 » pát 10. pro 2021, 13:24

Mně to taky celé dlouhodobě přijde jako tunel. Celou dobu nedělají nic jiného, než fotí stohy papírů a patetických slibů, že už už to bude, už to fakt skoro začne!. Rád bych tomu věřil, ale moc to připomíná supermarket Český sen.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#58 » pát 10. pro 2021, 13:34

Já to beru jako žádost o pomoc - příspěvek.
Nic z toho, ale budete se podílet na tom, že to vznikne.

Je to psáno slušně a nespamují každý měsíc, navíc tohle je zřejmě iniciativa HardTasku odeslaná po jejich vlastní ose, takže...
Mě to nechává chladným - rozhodně mě to nezvedá.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#59 » pát 10. pro 2021, 14:03

Jestli tohle někoho zvedá ze židlí, tak radši nechci vědět, co je donutí střílet ...
Stačí se zařídit, jako s každou reklamou. Buď chci nebo nechci, buď se odhlásím nebo ne. Ale že by mi to nějak rvalo žíly? To chce trochu víc do klidu.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#60 » pát 10. pro 2021, 15:05

... dávám si práci a snažím se najít další informace na jejich stránkách. V galerii se chlubí složkou hydrogeologický průzkum listopad 2021. Pokud jsou v této fázi, tak ješte ani nezapočali stavebko. Potom min. rok stavebního řízení na uřadech a to jsem velký optimista. Hlavně že budují osvětlení reklamních boardu, věší vlajky, atd. Kim Čong-un má vlajky také rád :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů