Národní střelecké centrum

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 243

Příspěvek#1 » úte 16. čer 2020, 05:47

https://streleckecentrum.cz/

Otevření 2021.

Byť to mám z ruky, vypadá to zajímavě. Jsem jen zvědavý, jestli se to zvládne u nás uživit.



Jacobson
Příspěvky: 87

Příspěvek#2 » úte 16. čer 2020, 06:20

Zajímavě to vypadá určitě. Mám ale takový tip, že až uvidím ceník, zájem mě hned přejde :D



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#3 » úte 16. čer 2020, 06:22

První otázka, která mě při pohledu na ty vizualizace napadla, byla jestli to vůbec někdy opravdu vznikne.

Udělat vizualizace a hodit je na net je jedna věc, ale reálně tam zainvestovat peníze a opravdu to postavit druhá. Na české poměry a lokalitu mi to připadá megalomanské.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#4 » úte 16. čer 2020, 06:32

No podle tech planu za tim musi stat nekdo se slusnym kapitalem, takze je to bud ochoten dotovat a nebo ma dobre spocitanej byznys model. Kazdopadne lokalita u D8 je zvolena strategicky, a to jak pro tuzemske drzitele ZP z Prahy a strednich Cech a Usteckeho kraje, tak pro pripadne zazitkove strelce z Nemecka. Samozrejme zalezi, jak budou nastaveny ceny.

Jinak 100m pod zemi je urcite zajimava a ne uplne obvykla. Pro me to ”domovska” strelnice rozhodne nebude, protoze preferuju venkovni strelnice. A tudiz bych spise uvital vice venkovnich, ale kazdopadne plati, ze strelnic neni nikdy dost:-)
Takze za me - at se jim dari!

btw...mam trosku obavy, ze osoba pana Matejky jako reditele tomu prilis dobre jmeno neudela-to je jen muj nazor a nechci tu zakladat zadnej politickej flame.



Jacobson
Příspěvky: 87

Příspěvek#5 » úte 16. čer 2020, 07:03

Jj, to je fakt. Zajímalo by mě, pro jakou klientelu je to myšlený. Když vezmu sebe, tak mi na nějakých ultra moderních vymozenostech nezáleží. Co je pro mě důležitý: délka střelnice, provozní hodiny, naplnenost střelnice (mám kolem sebe rád trochu místa), jednání správce a nejdůležitější cena.
Dám příklad, kdy jsem si vybíral střelnici, na kterou budu jezdit. Nejdřív mi padla do oka jedna malá krytá, kterou mám cca půl kilometru od bytu. Je nově udělaná a nabízí 2 střelecké stavy na cca 25-30m teď přesně nevím, ale na trénink mířenky pistole ok, při ceně 100 Kč za půl hodiny. Rozhodování ale značně urychlil správce. Byl jsem tam jen na seznamovací půl hodinku a úplně sám, přede mnou ani po mně tam nikdo krom správce nebyl. Přetáhl jsem čas na střelnici o 5 minut (neodhadl jsem dobře čas pro sběr nabojnic, pod střelci jsou drátěné rošty a srani s nimi mě dost zpomalilo a nabojnice jsem tam nechat nechtěl jelikož prebijim) a správce už chtěl po mně dalších 50 Kč za těch 5 minut i když jsem tam nikoho nezdrzoval. Tak jsem tam byl poprvé a naposledy.
Od té doby jezdím pravidelně cca 30 km na krytou 50m střelnici, kde je dost prostoru všude kolem mě, dá se střílet z čehokoli, nebývá tam moc lidí, správce přijde kdykoli se domluvíme a při ceně 160 za hodinu. Je to sice starší celkem špinavá střelnice bez tercovych pojezdu a vůbec bez cehokoliv moderniho, ale jezdím tam rád, protože se tam cítím příjemně.
Střílím tak 2x týdně po dvou hodinách a to už začíná být cena za střelnici docela znát. Nepotřebuju moderní hejblatka, ale levnější střelnici, kde si dobře zastrilim. Myslím, že takových jako jsem já, je hodně, a tak mě právě zajímá, pro jakou klientelu je tato střelnice myšlená. Z lidí, kteří tam přijedou jednou na čumendu se těžko utáhne.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#6 » úte 16. čer 2020, 07:11

antonspelec : Já bych viděl jako plus, že Matějka je nadšenec do střílení. Politiku bych v tomto případě skutečně vynechal.



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#7 » úte 16. čer 2020, 07:20

Ano, rozhodovat bude cena. Pokud to naceni jako Wanzel centrum, tak tam fakt budou jezdit jen nemci a lidi co to dostanou jako voucher.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#8 » úte 16. čer 2020, 07:21

No jsem zvědavý. Dle katastru má skutečně pan Jirásek, pozemek ve vlastnictví, ale dle googlu (fotky z roku 2020) se tam ještě nekoplo do země. A stihnout to všechno (zejména byrokratické kolečko) do konce roku 2021, mi přijde dost natěsno.

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 243

Příspěvek#9 » úte 16. čer 2020, 09:28

pan Matějka teď psal na Twitteru, že do země kopnou letos, kolaudace a spuštění teda 2021

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#10 » úte 16. čer 2020, 23:01

To by mě zajímalo, jak to budou financovat, když Matějka je zuřivým odpůrcem EU a tím pádem se asi nemůže shodit eurodotacema ...



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#11 » stř 17. čer 2020, 06:03

Jsem zvědav, jestli to bude stahovat lidi z Oleška...



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#12 » stř 17. čer 2020, 07:27

genu: Ty si snad myslíš, že by eurobolševik financoval "Národní střelecké centrum"?
Hned dvě slova tam jsou na eurokriminál ... lidi nedostanou mnohdy ani úvěr, když se mateřská západní banka dozví, že podnikají taky v oboru zbraní.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#13 » stř 17. čer 2020, 08:12

genu: ono je u lidi penez dost i bez eurodotaci ... to jen vetsina co makaj po fabrikach maj hovno

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#14 » stř 17. čer 2020, 09:04

Já jim držím palce. Měl bych to kousek. Když vysajou nějaký EU dotace jinak určený pro gender studia a další sračky, zatleskám. Přiměřený roční poplatky za členství zaplatím. Pokud by to měl být ale exkluzivni klub pro zbohatlíky, tak "sorry jako".

BTW: Pavel co to zase pindáš za nesmysly?



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#15 » stř 17. čer 2020, 09:16

Co přesně myslíš? Jestli by od EU dostali dotaci na Národní střelecké centrum nebo to, že někomu odmítla banka dát úvěr výslovně proto, že má v živnosťáku taky nakládání se zbraněmi?
To druhé mám z první ruky a na to první se můžeme zeptat Matějky nebo těch, kdo se hodnocením projektů zabývá. Můj tip je, že nikoliv.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů