Obchod Kentaur Praha:

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 523

Příspěvek#1 » pát 28. kvě 2021, 17:46

Už po několikáte stejný scénář, musím se vyplakat. Na webu v nabídce zboží skladem, které nemají a dobře ví, že nikdy mít nebudou. Týden čekám, abych se dozveděl: ... "toto zboží již neumíme objednat.. ". Na webu přesto zůstává nadále skladem, dole ve snapu, je to špatně vidět.

Obrázek



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#2 » pát 28. kvě 2021, 18:07

Já mám zkušenost zatím třikrát dobrou, před týdnem jsem objednal zbraň na objednávku, tak uvidíme.

Jinak - neříkám, že tvoje zkušenosti není validní, chyby se dějí (osobně jsem měl opačnou zkušenosti - přišel jsem do prodejny a vidím zbraň, co nikdy nebyla na webu skladem - po dotazu ji přehodili do "skladem"), ale tvůj obrázek není z webu, ale z googlu.

Pokud to tak měli špatně i na webu, pak ok, ale zrovna v obrázcích na googlu je to spíš chyba překladu / textace tam.
Trochu technicky: když se podívám na kód, tak ten web správně vrací metadata, kde zbraně "na dotaz / objednávku" označuje jako "availability: preorder", ale google to zobrazuje pouze jako "skladem" / "in stock".

Nicméně jak říkáš - pokud ji nedokáží už objednat, neměla by být vystavená ani "na objednávku".



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#3 » pát 28. kvě 2021, 18:21

Ja mel s nimi s nimi pred par lety jeste “lepsi” zkusenost. Zbran jsem mel zamluvenou (potvrzeno po mejlu) s tim, ze pro ni dojdu v urcity den a cas. Vzal jsem si na to dovolenou, abych ji hned po koupi sjel zaregistrovat na cetnickou stanici. Kdyz jsem tam prisel, bylo mi receno, ze skladem neni, nebot se prodala den predem odpoledne. Na moji namitku, ze jsme s panem XY byli domluveni po mejlu mi bylo receno neco jako sorryjako, ale kolega XY ji asi stranou nedal a tak jsme to nevedeli a prodali ji na krame...tak jsem je poslal do pr*ele a sel kver koupit ke konkurenci. Za me tenhle spolek klaunu uz NIKDY!

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#4 » pát 28. kvě 2021, 19:11

Na webu je "Na objednávku". Přes Google obrázky jsem tedy ještě dostupnost nekontroloval.

Vybíral jsem kolimátor, pán poradil, dal pár rad navíc a já odešel spokojený.
Později jsem objednal brokovnici po telefonu, pán mile odpověděl a zarezervoval. Asi za týden jsem dorazil a zbraň byla připravena. Takže za mě super.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#5 » sob 29. kvě 2021, 08:49

Asi pred rokem jsem tam chtel koupit SA58, na jejich webu meli tri volne k prodeji, kdyz jsem tam za hodku dorazil, tak pry jsou vsechny zamluvene :(
Taky jsem ji koupil jinde.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#6 » sob 29. kvě 2021, 15:15

Na webu je na "objednání". Ale díky za info, díky aktualizaci jsem zjistil, že se přestěhovali, takže si nepůjdu zbytečně na starou adresu.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#7 » pon 31. kvě 2021, 08:33

Nevim proč je na to třeba duplicitní vlákno (pouze se přesunuli z Dejvické na Zborovskou)...

Každopádně moje osobní zkušenost dobrá. Jsou přímí dovozci z USA, takže mají v sortimentu zajímavosti. Problém je, že troškaří, takže to jsou jednotlivé kusy, trvá to dlouho apod. Na druhou stranu jsem tam takovouto kusovku reklamoval a postavili se k tomu čelem. Trvalo to než dotáhli další zboží, ale nakonec vyměnili za nový kus (ještě jsem dostal na výběr ze dvou). Za mne tedy naprostá spokojenost se vstřícným jednáním i netuctovým sortimentem. Není to ale pro někoho, kdo obchod s dovozovýma zbraněma nerozlišuje od housek. Sledování stavu skladu i rezervace jsem opakovaně využil a vždy OK. Za mne lepší obchod s přidanou hodnotou.



xdavx
Příspěvky: 12

Příspěvek#8 » pon 8. lis 2021, 22:49

za me kentaur teda taky ok. at uz cenama nebo vyberem i jednanim

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#9 » stř 10. lis 2021, 20:56

Letos jsem v Kentauru (Praha) kupoval zbraň na ZP. Původně jsme byli sice telefonicky domluveni na jedné, ale nakonec jsem po příjezdu vzal jinou. Kvůli tomu jsem si bral 1 den dovolené. Ale nelituji. Naopak. Prodávající úplně v pohodě, přístup profesionální. Mohu jen pochválit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů

cron