Thorac vs hardtask



abeceda
Příspěvky: 89

Příspěvek#16 » pon 19. črc 2021, 17:15

Mac.42 píše:to co má HT, ale když se podívám na thorac tak ty maji jen dvě úrovně. To stejné je s puškou.
HT trvá cca 8 hodin, kdežto thorac jen 5 hodin, tak nevím co zvolit, chtěl jsem vaše zkušenosti zda jste měli kurzů více a jaký by jste mi doporučili



Sody
Příspěvky: 314

Příspěvek#17 » pon 19. črc 2021, 17:52

permonikostrava píše:Nepotřebuješ žádný kurz . Peníze místo do kurzu vlož do nákupu munice a střílej a střílej . Pokud nejsi úplné dřevo , tak výsledky se dostaví rychle:)

Můj hlavní dojem z Pistole od HT bylo, že jsem tam měl jít o pár let dřív. Je lepší se to naučit už na začátku pořádně.



oldFord
Příspěvky: 79

Příspěvek#18 » pon 19. črc 2021, 22:09

abeceda píše:znáte ještě jiné kde bych se naučil z pistole? krom thorac, HT a aegis?


Tak ted uz jsem se ztratil v tom, jestli chces kurz na sniperku, jakoukoliv pusku nebo pistoli.

Jsou tady na foru ruzna vlakna napr. "Kurzy obranne strelby" viewtopic.php?f=33&t=5583
anebo "Jak zacit/jak jste zacinali"
viewtopic.php?f=33&t=7918
tam se tohle resilo opakovane, koukni tam.

Jinak jakozto absolvent kurzu K1, K2, K3, K9, K5 a Training Campu u Aegisu, DP1, DP2 a DR1 u Hard Task, puska Basic i Advanced a dvou pistolovych kurzu u ThorTac (to vse prozatim, urcite budu pokracovat, napr. CQB a Low-light u HT) radim hlavne ze zacatku zpetnou vazbu od renomovaneho instruktora, at nepochytas zlozvyky. Zacal bych u techto 3, subjektivne v poradi Aegis, HT, ThorTac.



abeceda
Příspěvky: 89

Příspěvek#19 » pon 26. črc 2021, 10:18

ahoj.. mám ještě jeden dotaz... dělám si průkaz na E... bude mi to stačit abych si mohl koupit sniperku? Teď jsem se koukal na eshopy a je tam napsáno - zbra podleha kategorii C - podléhající oznámení



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#20 » pon 26. črc 2021, 10:33

Nepleť si kategorii zbraně a skupiny ZP. Odpověď na Tvou otázku je ano. E stačí na hodně věcí.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#21 » pon 26. črc 2021, 12:58

abcd: A než zase napíšeš nějaký "nepřesný" dotaz, tak opravdu věnuj pár hodin studiu. Skupiny ZP, skupiny zbraní (jsou to podobný písmena, ale zcela jiná záležitost), typy zbraní, jak se nazývají, jejich části, střelivo, typy střel, rozměry nábojnic a nábojů atd. atd.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti