střelnice Meziměstí (Broumovsko)



WLZ
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » stř 11. črc 2012, 10:59

Dobrý den,
v současné době pro Vás připravujeme jednu z nejmodernějších vnitřních střelnic v ČR. Střelnice A pro dlouhé zbraně, délka 50m. Interaktivní projekční střelnice B pro krátké zbraně, délka 25m. Střelnice C s inteligentními závěsnými terčovými systémy PIT Shooting. Laserovou střelnici. Je před námi ještě kupa práce, ale věříme, že se vše vydaří. Napište nám sem prosím svoje názory, postřehy, připomínky co vám na střelnicích chybí, nebo vadí a naopak co je dobré. Naším cílem je vytvořit střelnici, která vás bude bavit. Za všechny připomínky předem děkuji. ;)



matyman2
Příspěvky: 127

Příspěvek#2 » stř 11. črc 2012, 11:47

Hlavně dobré osvětlení. Občas mívám na krytých střelnicích problém s nedostatečným osvětlením terčů.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » čtv 12. črc 2012, 15:57

Připomínka č. 1 pro dobrou střelnici (ať už krytou či venkovní) - nebýt z ruky. Což je na Broumovsku trochu problém...

Jinak k vnitřní střelnici - hlavně kvalitní osvělení, kvalitní vzduchotechnika.



janek21
Příspěvky: 103

Příspěvek#4 » pát 4. bře 2016, 07:46

Nezlobte se na me ale 400 za pul hodky na jeden stav to je už trochu moc ne ? Já chápu ze je to nejmodernější střelnice a ze to někdo musí zaplatit(vetsinou zákazník ) .... Dat 800 za hodku jen za stav ? Ne díky



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#5 » pát 4. bře 2016, 08:20

Jen bych zpřesnil údaje:
palpost 30min 400kč
60min 690kč ne 800
projekční střelnice - možnost dynamické, akční střelby s ostrou zbraní
30min 800kč
60min 1500kč
Lze ještě s laserovou zbraní to je levnější.
Ano je to hodně, na pravidelné střílení pro většinu "soudruhů" ve zbrani zdrcující. Někdy to zkusím jako dárek, jednou za život. Někteří mí známí tam byli, většinou vyzkoušet při nějaké slevové akci, i tak lze.
Provoz je tam samozřejmě slabý až velmi slabý.

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#6 » pát 4. bře 2016, 09:11

Byl jsem, zkusil jsem. Ceny sice na běžný střílení vysoký, ale nelituju. Zvlášť ta projekční střelnice je parádní.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#7 » pon 23. kvě 2016, 12:25

Zavítal jsem o víkendu na akci Dny s CZUB a byl jsem velmi spokojen.
Možnost osahat krátké (včetně shadow 2, orange), dlouhé zbraně, i armádní produkci
a střelba ze čtyř zbraní dle výběru za cenu 250kč + střelivo bylo bezva.
Za mě tedy pochvala za pěknou akci.
Zároveň přání aby se povedlo nalákat i jiné výrobce na podobnou akci např. slovenský GP nebo jiné.
Ať máme o čem diskutovat.
Na pravidelný střílení se "svýma" ceny pořád vysoko, ale na vyzkoušení toho co nemám byla akce hodně povedená.
Tak snad to nebylo naposledy.

Uživatelský avatar
tormans
Příspěvky: 56

Příspěvek#8 » pon 23. kvě 2016, 17:12

Moc peněz, fakt moc peněz. Ano, majitel zainvestoval do opravdu moderních technologií, ale účel mi zůstává skryt - je to konec světa a jestli to byla sázka na bohatou klientelu, která si daleko od civilizace udělá divoký mejdan, tak se to asi úplně nepovedlo, stejně tak jako představa, že tam budou jezdit střílet autobusy nadržených střelců :) Druhá varianta je (a tady nechci nikomu nic podsouvat nebo někoho podezírat), že se někomu hodil zdroj obtížně ověřitelných nákladů a případně i příjmů. Nejsem nijak chudej člověk, ale za ty prachy radši dojedu do Prahy, dám dvě stovky za hodinu a stav v Magnumu a ještě mi zbude na večeři :)



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#9 » úte 24. kvě 2016, 08:06

tormans: jaký byl podnikatelský záměr těžko říct, variant je hodně, která je správná nevím. Ještě se spekulovalo o využití střelnice ozbrojenými složkami. Ceny viz. výše, hodně vysoké. Jak píšu, na pravidelné střílení to opravdu není, názorově jsem na tom stejně a řeším to taky jinou střelnicí. Trochu to zachraňují přeshraniční (poláci).

Uživatelský avatar
tormans
Příspěvky: 56

Příspěvek#10 » úte 24. kvě 2016, 10:56

Hele, ta střelba v Polsku mne zajímá, jak to funguje? Je potřeba od Poláků nějaké vyjádření pro vystavení Evropského zbrojního pasu?



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#11 » úte 24. kvě 2016, 11:12

Jejda, tak až teď po tvém dotazu mi došlo jak nešťastný slovosled jsem zvolil. Je to naopak, Poláci si jezdí zastřílet k nám do Walzlowky a tím tak trochu zachraňují málo využitou střelnici v Meziměstí. Já jezdím do Olivětína.



Pavelg17
Příspěvky: 77

Příspěvek#12 » úte 26. říj 2021, 18:26

Byl jsem dvakrát. Je tam prodejna zbraní a střeliva . Možnost nákupu v sobotu a neděli. Cena je vyšší , ale střelecký post je dobře osvětlen. Jinak občas jezdím Olivetín

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů