podnikové prodejny CZUB - Uherský Brod + Praha



Esef
Příspěvky: 18

Příspěvek#46 » stř 29. bře 2023, 23:35

Ahoj, nějaké aktuální zkušenosti s prodejnou v Brodě? Mají všechny zbraně skladem, nebo i tam se musí na objednávku? Řeším P10 SC OR a snad nikde v ČR skladem není.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 769

Příspěvek#47 » čtv 30. bře 2023, 06:35

A co tam třeba napsat!? :-O A zeptat se!? :-O



Esef
Příspěvky: 18

Příspěvek#48 » čtv 20. dub 2023, 00:18

Napsal jsem, do ted neodepsali, ale za necely tyden mi to sehnal Sokar (Habresto).

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#49 » čtv 20. dub 2023, 11:50

Při čekání než si nás v CZUB na vrátnici vyzvednou jsme často chtěli zabít čas v podnikové prodejně. Prodavač je neotrávenější člověk na světě, v prodejně vyšisované myslivecké hadry, v rámci zbraní pár starých krámů. Prodejna ošumtělá, depresivní, temná, style z roku 1980 nezměněn. Uplně upřímně mi význam podobné prodejny uniká. Předváděcí trezor v arealu CZUB je jen o trošku menší nuda a do hlavního trezoru, kde se je opravdu na co dívat se dostanou opravdu only VIP jedinci :-)



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#50 » sob 2. pro 2023, 19:57

Zavital jsem po letech do prazske podnikovky prohlednout si revolvery COLT a musim pochvalit tamejsiho prodavace p. Cermaka, ktery je ocividnym nadsencem do zbrani a krom toho se zda, ze ma rad svoji praci. Ackoliv jsem predem jasne deklaroval, ze nic kupovat nehodlam, tak se mi venoval skoro hodinu, zodpovedel vsechny otazky, pujcil k osahani a vyzkouseni spouste vsechny zbrane, ktere jsem chtel. Takhle nejak si predstavuju, ze by mel vypadat zakaznicky servis!

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#51 » ned 3. pro 2023, 13:47

Já si na neochotou taky nemohu stěžovat, tedy u CZUB Praha, jako věnují se ti luxusně, to ano ale zažil jsem tam už třikrát takového vysokého, hodně nakrátko ostříhaného a asi 30 létého prodavače a to byl namyšlený a arogantní hajzlik, při reklamaci zbraně se mi smál do očí, ( že jsem si to udělal sám ) při nákupu kulovnice pak jak s tím na střelnici střílí 100vky nábojů a jak je to super no a mě po 20 ranách praskla pažba a reklamace uznána CZUB a dána nová, po výměně pažby cca dalších cca 100 ranách další závada na klíče závěru a opět při reklamaci tento dlouhán s arogancí, ale opět reklamace uznána. Další nákup už jsem naštěstí měl jiného prodavače a nákup super ják píše Antospelec ale u toho předchozího prodavače spíš odpor tam cokoli dalšího koupit. No jinak po všech těch starostech a problemech sem od zbraní CZUB upustil a produkty CZUB přestal tedy kupovat a tedy už od té doby nemusím nic reklamovat. Jinak příští CZUB je hrozný a i přes reklamace stále vyrábějí kusy co se se...ou. Viz když se vám v prodejně snaží vychválit třeba EVo jak je to špičková zbraň a vy pak musíte měnit 50% komponentů aby to fungovalo jak má, a tedy i přes vady to CZUB nezmění a pořád bude dělat problémová EVa ale proč ne kdZ to lidi kupují a jsou ochotni za to dát ty peníze a ještě další aby si to doma dodělali. Jik v prodejně CZUB to beru tak že KDYZ PTÁČKA LAPAJÍ HEZKY MU ZPÍVAJÍ.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů