podnikové prodejny CZUB - Uherský Brod + Praha



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#31 » ned 15. črc 2012, 20:56

Vlastně ano. Řešíme alternativu. Dle některých lepší (já sám UB neznám), ale v Pze poradit umím. Omluva... už nebudu...

Kasrman: Do konce měsíce...



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#32 » ned 15. črc 2012, 21:07

no nějak už se stím poperu.líbí se mě dutyna už sem z ní i střílel



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#33 » pon 16. črc 2012, 08:35

Tak to téma zařízněte a posty přesuňte, jestli můžeme prosit. Informace (i) o podnikovce v Praze zajímají dokonce zakladatele vlákna, jenom původně zvolil nevhodný, moc úzký, název. Můžeme mu všichni poslat SZ, ale třeba to bude zajímat i další lidi. Nebo si kasrmane založ další vlákno sám.

Prozatím se zde zdržím odpovědi na téma Praha, což se ukázalo býti mimo téma. :) Omlouvám se, že jsem s tím vlastně začal, když jsem poradil jako lepší volbu k nákupu nové zbraně podnikovku v Praze.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#34 » pon 16. črc 2012, 11:44

Název vlákna upraven



matyman2
Příspěvky: 127

Příspěvek#35 » pon 16. črc 2012, 11:48

Díky alespoň už nebudeme tolik OT omlouvám se s těmi popisy cesty do pražské prodejny CZUB jsem začal já, ale chtěl jsem jen poradit. SZ by asi byla lepší, ale co když se tam chystá i někdo další, koho by zajímalo kde to přesně je. A navíc asi celou dobu diskutujeme ve špatné sekci, nebylo by lepší celé vlákno přesunout do Střelnice a střelecké obchody, puškaři?



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#36 » pon 16. črc 2012, 12:02

Děkujeme :)

Já vždycky parkuji přímo v Opletalově ulici. S trochou štěstí se to dá. Pokud nepojedeš autem, pak metrem přímo na hlavák. Sherwoodu se neboj. :) Je to jen pár metrů napříč a zase tak horký to není. :) Jinak od muzea je to taky snadný a jen pár minut cesty. Stačí se podívat do mapy.

K samotné prodejně. Oproti té v UB je nesrovnatelně velká a vybavená. Obsluha je perfektní. Podle některých se jen vyhni paní vedoucí. (To je ta rázná paní, snadné to poznat.) Obsluha nemá problém ti na pult donést tři stejné kousky, aby sis vybral. U ČZ se vyplatí porovnat spoušťák a hlavně pozor na případné vady v povrchovce. I na ty dobře skryté pod vrstvou oleje. Až si kousek vybereš, dobře jej otři a znovu pečlivě zkontroluj.

Kdybys přece jen zavítal do UB, doporučuji si prohlédnout ty vstupní trezorové dveře. Ty stojí za to. :) A ještě detail, v UB se parkuje přímo u prodejny a v budově je i servis (p. Smetana). Ten se bez dohody neda přímo navštívit. A pozor, není to v areálu zbrojovky.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#37 » pon 16. črc 2012, 12:09

nico píše: Sherwoodu se neboj. :) Je to jen pár metrů napříč a zase tak horký to není. :)


Hlavně za světla je to v pohodě :) Ale nechcete už tý online navigace nechat? Kdo netrefí 200metrů z nádraží nebo od Metra by neměl mít zbroják a nejspíš ani občanku.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#38 » pon 16. črc 2012, 12:53

Chceme, proto jsem "navigaci" omezil na to, ať se podívá na mapu a vrátil se k tématu ve smyslu popisu prodejen. :) Jinak informace zda někde zaparkuješ nebo tě zaříznou/nezaříznou jsou podle mě užitečné a z mapy je nevyčteš. Kudy se tam dostat jsem neřešil.



Vaki
Příspěvky: 165
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » pon 16. črc 2012, 16:32

Add ty trezorové dveře, pokud si vzpomínám tak prodejna v Praze je rozdělena na "civilní část" kde jsou hadry a jiné předměty zbrojovky a zadní část kde jsou zbraně, střelivo a podobné hračky pro nás a mezi těmito místnostmi se taky prochází pěknými dveřmi, inu bezpečnost především. Každopádně tu prodejnu doporučuji a tím končím své OT :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » úte 17. črc 2012, 01:07

modí vsuvka:
nico píše:Tak to téma zařízněte a posty přesuňte, jestli můžeme prosit. Informace (i) o podnikovce v Praze zajímají dokonce zakladatele vlákna, jenom původně zvolil nevhodný, moc úzký, název. Můžeme mu všichni poslat SZ, ale třeba to bude zajímat i další lidi. Nebo si kasrmane založ další vlákno sám.

S takovým rozšířením (díky, Patriku) problém nemáme, ale schválně se podívejte na předchozí dvě strany, kde se řeší místopisné ptákoviny. Jediné užitečné by bylo říct, zda se dá před krámem zaparkovat, jinak si všechny informace může každý v mžiku dohledat z mapy nebo si o tom popovídejte přes SZ. Myslete na to, že to po vás budou číst i další čtenáři, kteří hledají informace, ne chat.
Díky za pochopení ;)



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#41 » úte 17. črc 2012, 08:37

Já to plně chápu a souhlasím. Nechtěl jsem tím postem nikterak provokovat, jen to nějak řešit. Nemyslím si, že byste to s modováním přeháněli. I proto se tu také drží velká parta dobrých lidí. Dobří lidé, dobrá nálada, blízko k legráckám, vtípkům a občasnému OT obecně. :) To jen na vysvětlenou z druhé strany, malá pochvala a už mlčím. Snad se mi sem v součtu povedlo napsat více k tématu než naopak. :)



Pete
Příspěvky: 63

Příspěvek#42 » sob 6. říj 2012, 18:25

Zdravim. Nemate prosim nekdo zkusennosti s podnikovou prodejnou v UB? Chtel bych si koupit Shadow a rad bych si vybral z vicero kusu. Jsem z Brna a tak to mam do UB bliz. Co jsem se dival, Shadow se v Brne da v obchodech koupit pouze na objednavku, to znamena ze mi objednaji jeden kus a ber nebo nech bejt. Diky.



speedee82
Příspěvky: 94

Příspěvek#43 » ned 7. říj 2012, 15:55

Jestli řěšíš jak do podnikovky CZ a jdeš si jen pro radu,tak se zeptej rovnou tady na fóru. Do podnikovky si už jen skočíš pro železo nebo ho rovnou koupíš od někoho z nás a nemusíš do prodejny. Spousta střelců si nechala poradit tady a taky vyzkoušeli a koupili. Já mám zrovna dvě CZ. Jednu fullsize 20 let starou 75tku ještě s kulatým závěrem (poslední z posledních) a druhou letošní 75tku compact. Bohužel ani jednu neprodám. :) Co konkrétně potřebuješ vědět ? :)



Pete
Příspěvky: 63

Příspěvek#44 » ned 7. říj 2012, 16:44

Omlouvam se, asi jsem se v minulem prispevku nevyjadril uplne spravne. Ja uz mam vybrano. :-) Chci si koupit Shadow. Ale chtel bych si v prodejne vybrat z vicero kusu Shadow (vyzkouset spoust, zkontrolovat opracovani atd.). Nevite jestli je to v prodejne v UB mozne? Jaky maji pristup k zakaznikovi? Diky.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#45 » ned 7. říj 2012, 16:55

Pokud mají více kusů na prodejně, tak ano. Přístup v Brodě býval velmi dobrý, ale dlouho jsem tam nebyl.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů