Střelnice v Kladně



ossan81
Příspěvky: 72

Příspěvek#91 » čtv 13. led 2022, 22:13

Byl jsem tam už asi 6x a vždy střílel s tasením. Nikomu to nevadilo, naopak správci (potkal jsem tam dva) byli vždy úplně skvělí. Pojezdy jsou teď už na 4 stavech.



Tg1977
Příspěvky: 2

Příspěvek#92 » sob 26. bře 2022, 18:03

Tak tenhle týden 2x návštěva strelnice na Kladně na Sítné. Bývalý podchod takže střelnici by měl každý najít absolutně bez problémů je hned u zastávky autobusu. Hned vedle velkého parkoviště takže bez problémů jde zaparkovat pár metrů od střelnice. Pojezdy na všech 5 stavech, správce ( správci) v pohodě, cena za hodinu střílení slušná. Půjčují nějaké zbraně nicméně když jsem se zeptal jestli mi půjčí krátkou malorážku když přijdu střílet se synem tak prý jedině s instruktorem, což tak nějak nechápu .



Střelnice Kladno
Příspěvky: 8

Příspěvek#93 » čtv 27. říj 2022, 10:32




46Dom46
Příspěvky: 3

Příspěvek#94 » pát 28. říj 2022, 18:06

na Střelnici v Kladně na Sítný jsem párkrát byl,příjemná vnitřní střelnice, přes léto raději volím venkovní a přes zimu 100% sem,většinou stačí zavolat ten den a přijít, ve většině případech jsem narazil na to že tam nebyla ani noha, je to zajímavý když v okolí nic moc není a vnitřní v okolí téměř žádná.
jinak co se týče personálu tak vždycky super pokec se správcem :-)



jarduk
Příspěvky: 1

Příspěvek#95 » sob 6. led 2024, 13:27

Mám to na Sítné podobně. Většinou jsem tam sám, jen občas je tam někdo jiný. Fakt se divím, že zejména přes zimu, kdy je to snad jediná vnitřní střelnice v okruhu 30km, může být takhle prázdná.
Střelnice má svoje mouchy (menší utlumení, větši prašnost, slabší odvětrávání), ale občasně na zimu to bohatě stačí. Personál je tam hrozně fajn. Snad kluci ještě časem odstraní těch pár nedostatků.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů