Střelnice v Kladně



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#46 » úte 26. srp 2014, 20:50

Shras píše:cili ti je ukradl?


Neukradl, jen si je vzal když jsem se nedíval. 8-)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#47 » úte 26. srp 2014, 21:42

No nevím celé je to nějaké divné. Jak říkám mě se zdál správce velice korektní tak nechápu tento jeho postup. Možná jen kvůli tomu že střílím právě 9 mm L.



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#48 » úte 26. srp 2014, 23:10

fejfarz píše:No nevím celé je to nějaké divné.


Moje chyba. Asi se špatně vyjadřuji.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#49 » stř 27. srp 2014, 05:43

Tebe chápu toho správce nechápu.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#50 » stř 27. srp 2014, 06:12

Chm na Haldě a korektní?
V telefonu místo "dobrý den" se vždy ozvalo "noo"" nebo "co je" a po odpovědi na otázku zda má volno tak obvykle po "NEEEE" následovalo jen pípání zavešeného telefonu...
Je to nevychovaný s prominutím blb který má prachy ze střeleb policajtů a výcviku skupin a jednotlivci jej očividně značně obtěžujou.
Není to jednorázová zkušenost - jezdili jsme tam s kamarádem skoro půl roku ( a té otrávené arogance jsem slyšel víc než dost) než jsme se přeorientovali na Libušín kde je správce přívětivej, rozumnej a nechová se k nám jak k blbcům, ale jako k platícím zákazníkům.

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#51 » pon 1. srp 2016, 12:33

Jsem jeden z těch, pro které střelnice v Družci a hlavně pan Staněk nadobro skončili. Jezdil jsem tam pravidelně, protože to mám blízko. Takže jsem dlouhodobě i leccos zkousnul. Kromě věčných pokusů člověka odrbat, případně naúčtovat i datum, panu správcovi i velmi vadí sbírání vlastních nábojnic, příliš rychlá střelba, hlasitý hovor a upíjení z přinesené láhve s minerálkou. Navíc tam má střídavě i docela binec, takže nějaký lajntuch na rozložení vercajku je naprostá nutnost. Asi má příjmy z jiných klientů, jednotlivci, ač pravidelní hosté, ho evidentně nezajímají. Asi to musí stát za to, protože pokaždé, když jedu kolem, tam nestojí jediné auto.



PB65
Příspěvky: 11

Příspěvek#52 » úte 16. kvě 2017, 09:50

http://www.combatkladnoppc1500.cz/

jenom si dopředu zavolat a potvrdit.



destroyer666
Příspěvky: 3

Příspěvek#53 » sob 1. črc 2017, 19:31

Střelnice Combat Libušín - skvělá střelnice a výborní lidé,můžu jenom doporučit.



Venca888
Příspěvky: 29

Příspěvek#54 » pon 16. lis 2020, 12:10

Pánové, koukám, že už otevřeli střelnici na Sítný - https://www.strelnicekladno.cz/ (teď je samozřejmě zavřená kvůli Covidu). Byl jste tam už někdo? Trochu mě tam mate, že píšou do ráže .308 Takže devítkou nelze?



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#55 » pon 16. lis 2020, 12:49

Balistik povoluje výkon, takže devítka určitě půjde. Těch .308 je zjednodušení, kdyby ti tam napsali 3500 J, tak by běžný návštěvník věděl houby.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#56 » pon 16. lis 2020, 13:56

Venca888 píše:Pánové, koukám, že už otevřeli střelnici na Sítný - https://www.strelnicekladno.cz/ (teď je samozřejmě zavřená kvůli Covidu). Byl jste tam už někdo? Trochu mě tam mate, že píšou do ráže .308 Takže devítkou nelze?


Taky by mě zajímaly nějaké osobní zkušenosti ...

Uživatelský avatar
ok1in
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#57 » pon 16. lis 2020, 17:34

Zeptám se jako greenhorn - kam se dá v okolí Slaného/Kladna jít dnes s perkusní puškou mimo Velvar? Combat zavřeli, o Haldě se tu moc dobře nepíše, Družec je pro mě krátký a nějaká uzavřená střelnice je, vzhledem k typu zbraně, utopie. Úmyslně pomíjím Covid a omezení díky němu, ten tu snad bude kratší dobu, než já...



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#58 » čtv 19. lis 2020, 13:51

[quote="Venca888"]Pánové, koukám, že už otevřeli střelnici na Sítný - https://www.strelnicekladno.cz/

Nejsem Kladeňák, ale často se tam pohybuju a podle mapy a zmínky v Kladenských listech by to mělo být v bývalém podchodu na sídlišti Sítná. Šel jsem tuhle kolem a žádný poutač, nikde nic, tak uvidíme po Covidu :-) Nicméně neznám nikoho, kdo tam byl.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#59 » čtv 19. lis 2020, 15:12

Hmm bydlím naproti a taky jsem si ničeho nevšiml. Zkusím prozkoumat až půjdu kolem.

Uživatelský avatar
DZimmy
Příspěvky: 205

Příspěvek#60 » čtv 19. lis 2020, 15:19

Vypadá to, že tu Sítnou jen otevřeli a pak rovnou zavřeli. Vím, že se to tam dělalo, měl jsem nějaké info a pak jsem se ani nedozvěděl, že se to otevřelo. Rád bych tam zašel. Částečně za tím stojí lidé z libušínské střelnice.
Mj. na Hladě jsem nikdy střílet nebyl, i když ji mám za barákem, ale jednou jsem se tam cournul a mluvil s majitelem, ten byl v klidu. Pak jsem tam domlouval něco po telefonu a úplně v pohodě. Možná se tam vyměnil správce nebo něco. Mj. proč myslíte, že tam chodí střílet policajti? Ti mají přece pár set metrů dál svojí střelnici v lese.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů