Střelnice v Kladně



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#1 » čtv 14. bře 2013, 20:20

Ahoj kam chodíte střílet v Kladně?Jsem čerstvý držitel ZP a rád bych chodil střílet a nevím kam zajít a hlavně nemám s kým.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 14. bře 2013, 21:50

Ahoj jsem taky čerstvý držitel ZP z Kladna a máme tři možnosti. Střelnice na Haldě pak druhá střelnice v Libušíně myslím s názvem Combat a potom ještě střelnice Družec. V Combatu jsem střílel s instruktorem. Chci zkusit tu střelnici v Družci ale jak napadl sníh tak mi správce říkal že to teď nejde.
Na všechny tři střelnice najdeš na těchto stránkách odkaz v sekci střelecká mapa.



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#3 » čtv 14. bře 2013, 21:57

Tak o všech vím,ale na žádné jsem ještě nebyl a žádnýho střelce na Kladně neznám.Čekám až bude lepší počasí a na nějakou se vypravim.Mam novou hračku a už jí chci vyzkoušet.

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#4 » pát 15. bře 2013, 07:07

V Libušíně jsem dělal zkoušky a párkrát byl střílet, celkem pohoda. Akorát jednou jsem se tam vypravil v době, kdy mělo být otevřeno, ale bohužel - zavřeno. Nikde cedule, na webu nic, lehce jsem byl naštván. Jinak dobrý. Časem bych rád zašel na Haldu do Vinařic - má někdo osobní zkušenosti?
A že neznáš střelce z Kladna? Tady na fóru se jistě někdo najde...

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 15. bře 2013, 08:12

Ta Halda asi bude dost vytížená jezdí tam policie na střelby a já bydlím v Rozdělově u VKD tak ta střelnice je jako by za kopcem a je slyšet každý den dost střelba. Tím neříkám že by to rušilo ale kvůli obsazení asi je lepší tam vždycky zavolat.
S tím Družcem jsou prý lidi spokojení je to prý taková domací střelnice tak to tam chci zkusit až sleze sníh.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pát 15. bře 2013, 10:47

Ok klidně se můžem domluvit ale já pracuji občas i o víkendu tak uvidíme jak nám to vyjde :D
Zřejmě to nevydržím a v příští týden tam zkusím zavolat jestli to už půjde. Přes týden se tam objednává telefonicky a víkendy jsou normálně otevřeny dle provozní doby. Já někdy pracuji o víkend a v týdnu mám volno a někdy zase obráceně tak se určitě můžeme domluvit.



cuba
Příspěvky: 8

Příspěvek#7 » úte 19. bře 2013, 22:45

Pánové, střelnici Družec mužu vřele doporučit. Je to typu domácí střelnice, žádná komerence. Nikdo se tam nenosí že má GLOCKA, nebo lepší zbraň než vy. Krom brokovejch si tam můžeš prásknout z čeho chceš, pán tam prodává i obvyklé střelivo, osobně tam chodím pátek odpoledne, nebo neděle dopoledne a sem tam vždycky sám nebo max. ve dvou.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » čtv 21. bře 2013, 11:34

Tak jsem to nakonec nevydržel a dneska po noční dopoledne jsem zajel do toho Družce. Musím uznat že opravdu fakt skvělá střelnice. Příjemné prostředí a pan správce příjemný a dokonce jsem dostal slevu , protože jsem tam byl dnes poprvé :D



cuba
Příspěvky: 8

Příspěvek#9 » čtv 21. bře 2013, 12:48

tak to jsem rád, je třeba podporovat i takovéto malé nekomerenční střelnice..já tam jedu nejspíš o víkend, nebo na brokovou do unhoště..podle nálady a počasí 8-)

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 4. čer 2013, 13:17

Bydlím sice v Kladně, ale na haldě jsem byl jen jednou a nějak se mi zdá pohodlnější (asi jsem lenoch) si dojet na Magnum do Suchdola. kde jsou pojezdy a je to lépe kryté...

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#11 » čtv 31. říj 2013, 10:46

Ahoj, chci se zeptat, jestli tu někdo ze zdejších střelců nejezdí na střelnici Družec?



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#12 » čtv 31. říj 2013, 12:35

Ahoj jezdim.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » čtv 31. říj 2013, 12:56

Já taky jezdím.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#14 » čtv 31. říj 2013, 13:01

Já tam taky občas zajedu, ale jak asi znáte samotného to tolik nebaví. Tak hledám někoho, s kým by se dalo zajít zastřílet.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#15 » čtv 31. říj 2013, 13:14

No jo, Rakovník, mám to skoro za rohem. Jen mi v tenhle čas je těžké najít si volno.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů