Kde střílet okolo ČB na něco jiného než na papír?



BB
Příspěvky: 85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 5. lis 2013, 12:51

Dá se někde v okruhu ČB (Tábor už je dost z ruky) střílet na padací terče nebo gongy? Případně střílí se tu někde Drill nebo něco na styl LOS?? Máte nějakou zkušenost? díky



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#2 » sob 8. dub 2017, 15:13

Jo tak na tuhle otázku bych taky rád věděl odpověď.



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#3 » sob 8. dub 2017, 19:25

Jezdil jsem střílet IPSC a služební závody na Borek. Ale jak to tam vypadá v souvislosti s výstavbou dálnice, netusim.. .:-( Jo a zítra je IPSC závod v Nových hradech, to je taky na jihu, kousek od ČB. Takže tam taky něco bude.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#4 » sob 8. dub 2017, 19:55

střelnice je taky v Borovanech (nebyl sem tam vim jen od kámoše)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#5 » sob 8. dub 2017, 20:38

Za mna SSK Lisov. Su tam gongy - pokial pouzivate olovene strely a vytiahnete ich dostatocne daleko, nie je problem. Poppre su tam tiez - akurat tazko ich chodit stale stavat ked je tam X dalsich ludi. Partia je fajn, posledny rok som tam dost chodil, teraz som cakatel na clenstvo - pride mi to rozumna strelnica / klub a rad ich podporim. Takze pokial nad praktikovanim niecoho takeho uvazujete dlhodobo asi je vhodne najst si nejaky klub a pridat sa. Su veci ktore sa v hodinach pre verejnost kde je tam kopec ludi proste robia tazko - ako clenovia klubu mate sice povinnosti ale aj sirsie moznosti.

EDIT: V Borovanoch som bol na par akciach, 50m strelnica - ale mam to horsie pristupne nez Lisov. Ci tam bezne robia nieco akcnejsie netusim. Internetove stranky momentalne prerabaju - pokial chcete kontakt a zistit viacej tak skocte do STV Arms v CB (vedla mestskej policie), predajca (p.Svechota) je s nimi v styku, mal by vas vediet nakontaktovat.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#6 » sob 8. dub 2017, 21:09

Na borku jsem byl uz docela davno, ale projet se dalo, aspon tehdy

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#7 » sob 8. dub 2017, 21:22

Borek funguje stale. Je to komercna strelnica, mavaju v poslednej dobe strasny naval. V 50m casti sa nachadzaju aj nejake gongy pre kratku zbran (~10m). Stavba dialnice pokial viem akurat znamenala nejake obmedzenie na 100m stave (ktory aj tak nebol vzdy dostupny). Funguje tam aj SSK o ktorom bohuzial nic neviem - dal som prednost Lisovu z dovodov ze sa tam vyskytuju "westernaci".



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#8 » sob 8. dub 2017, 22:14

100m je na Borku 2roky zrušená minulý víkend sem na ní chtěl konečně zkusit PAR MK3, ale bylo mi řečeno že 100m už tam dva roky neni tak sem šel jen na 50m (aspoň sem si zkusil kam mířit když to mam nastřelený na 100m)
Jinak co se SSK na Borku týká chtěl sem se tam dostat, ale bylo mi řečeno, že když sem v ČB jen na jeden dva víkendy v měsíci, protože dlouhodobě pracuju v Praze mam smůlu

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#9 » ned 9. dub 2017, 16:22

Ted jsem na borku byl. Prijezd v pohode, nelekejte se zakazu vjezdu, to si stavari davaji jak se jim zlibi. 50m funguje, 100m po dobu stavby dalnice ne. A o 50 korun zdrazili



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#10 » čtv 29. čer 2017, 19:58

Já bych bral klidně i jen ten papír, ale když by to mohlo být trochu dynamičtejší. Ptal jsem se na Borku a v Lišově, jestli mi dovolí se pohybovat a dostal jsem zamítavou odpověď. Snažil jsem se samozřejmě vysvětlit že nehodlám dělat kotrmelce či salta ani jiné skopičiny, ale jen se přesunovat dopředu dozadu, případně si postavit situaci a pohybobovat se jen mezi kryty v rámci tréninku na LOS. Na Borku pán řekl, že takovýmto aktivitám nefandí a v Lišově mají prý stanoveno, že je možno pouze z palebné čáry jinak nic.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#11 » pát 30. čer 2017, 08:29

Ten Lisov co sa tyka moznosti dynamickej strelby ti overim. Ale ako som uz hore pisal - taketo nieco urcite nie v dobe ked je strielanie pre verejnost. Bud ako clen, alebo s tym ze sa dohodnes s niektorym zo spravcov a zaplatis si to - je moznost zobrat si celu strelnicu.

Osobne akurat riesim vyrobu samostavacich tercov pre brokovnicu :mrgreen:.



Shotgun ED
Příspěvky: 40

Příspěvek#12 » pát 30. čer 2017, 09:10

Jo to mi bylo jasné že by to bylo mimo veřejnost a po domluvě a kdyby to šlo tak klidně i členem budu. On kolega od MP říkal že si na Borku dělají co chtějí oni, takže je to určitě podle ksychtu a koho kdo zná. A já byl pro ně neznámý a proto rovnou ta zamitává odpověď. Ale kdo se nezeptá nic se nedozví :-)



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#13 » úte 4. říj 2022, 21:07

Zdravím pánové, nevíte prosím někdo,jestli se za posledních pět let něco změnilo?? Rád bych zkusil nějakou akčnější střelbu z pistole,nejlépe v okolí ČB,ale nedaří se mi nic najít..
Původně jsem si brousil zuby na LOS v Táboře, ale majitel v konkurzu, takže taky nic..
Díky moc za případné odpovědi

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#14 » úte 4. říj 2022, 21:35

Skusal si sa popytat / popozerat po okoli? Pozri kalendare klubov. Co ma narychlo napada Tyn n/Vltavou, Borovany, Chvalsiny ... u nas v Lisove bola v sobotu (EDIT: kurnik, streda to bola, bral som si dovolenku, v sobotu bola vojenska puska) Vaclavska sutaz (dynamika - 4 stage - papiere + kovy) ... sranda sutazi na klubovej urovni sa robi dost. Existuje co viem aj nejaka juhoceska liga akcnej strelby.

Pokial to chces trenovat pravidelne, tak sa holt clenstvu v klube alebo prenajmu strelnice nevyhnes. K Lisovu - uz par rokov mame povolenu aj dynamiku - zatial s nejakymi obmedzeniami, ale na strelnici sa stale robia upravy a casom sa to bude zlepsovat. Robievali sme pred COVIDom treningy a jednoduche drilly aj pre verejnost ale potom to padlo. Takze momentalne mimo sutazi len pre clenov. Sorry - viacej neporadim, stratil som v poslednej dobe prehlad (aktualne chodim na strelnicu hlavne brigadovat a riesit agendu :( ).
Naposledy upravil(a) MM dne úte 4. říj 2022, 21:47, celkem upraveno 1 x.



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#15 » úte 4. říj 2022, 21:46

Ahoj,právě jsem studoval web Lišova,mám to přes les 3km,což je úplně parádní..
Pro veřejnost je tedy jen klasika ve čtvrtek a sobotu??
Berete do klubu :) :) ??

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů