střelnice: Magnum Praha

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#46 » čtv 21. čer 2018, 09:16

antonspelec píše:Nicmene mi prijde fakt zvracene se pristehovat ke strelnici a pak si zacit stezovat, ze se tam strili!


To je bohužel "normální" a nejen u střelnic...

Stěžují si lidi na hluk z Autodromu Most (že byly pozemky levné právě kvůli dromu už zapomněli), u kolegyně v domě chce jedna sousedka "bojovat", aby se omezily starty letadel z Kbel (startují holt směrem na centrum už XYlet, ale teď tam postavili barák)...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#47 » čtv 21. čer 2018, 09:37

vgj píše:antonspelec: Pokud vím, tak s .223 bylo omezení pouze na jeden stav (ten úplně v pravo a jen v sedě). Chodil jsem tam s Galilem (a optikou), s tím, že jsem páskoval zásobníky po jednom náboji. Kontrolu správcem jsem měl namátkovou a pravidelnou.
Ale věřím tomu, že tam byli i nějací tupci, ochrané rámy ve střelišti byly některé dobře rozstřelené (a jen před tím pravým krajním střelištěm).
Bohužel je pro mne Magnum sváteční střelnicí. Většinou doma dostávám opušťák po práci, z té to mám přes celou Prahu takže nestíhám. Ale už se těším, až tam zajdu zase provětrat malorážku (když už budu muset SARku nechat doma).

Ja prave nejradsi strilel na tom uplne vpravo a vsede vloni. Nevim, mne bylo po telefonu receno, ze zakaz je absolutni. Ale o vikendu se chystam overit a podam zpravu. Porad mi prijde sileny, se by se nedalo s nimi domluvit.
Vloni v lete byl ten ram streliste jeste celkem normalni-samozrejme obcas nejaka dira, ale to se proste nekdy stane.

No jasne, malorazka, mozna budu nucenej konecne si poridit optiku a zprovoznit tu svoji, ale porad to neni ono.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#48 » sob 23. čer 2018, 18:21

Takze vyse uvedene je pravda-strelba z .223 jiz pouze pro majitele permanentek (cena 7k za rok nebo 4k za pul roku). Duvodem zakazu strelby vsem ostatnim slusnym strelcum je jisty duchem slaby prislusnik PCR, ktery si na strelnici hral s puskou na Ramba, miril na lidi a porizoval z toho video, ktere nasledne umistil na youtube. Takze fakt diky



Citrón
Příspěvky: 30

Příspěvek#49 » pon 30. črc 2018, 11:19

Velké ráže na velké vzdálenosti (tuším 150m) se dají ve Velvarech (rychlopalba také není problém)...;)
Jinak jsem též s Magnumem náramně spokojen. Velice fajn jsou i jimi pořádané amatérské závody, třeba malorážný sedlecký parkúr.....

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#50 » stř 4. zář 2019, 20:36

Magnum mam strasne rad. Delal jsem tam pripravu i zkousky. Strasne se mi libi ty prostory, ale nejlepsi jsou tam lidi, strasne mila parta, mam to tam moc rad. Musim si nekdy vzpomenout a zeptat se jak fungujou ty permanentky:)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#51 » čtv 5. zář 2019, 09:08

TheMlok: Já tam chodil taky rád. Venkovní střelnice má něco do sebe. Ale časem mě začalo vadit, že tam jsou ty stavy propojené vždycky pro dav střelce. Teda pokud to neprošlo od té doby nějakou rekonstrukcí. Párkrát na mě vyšel trochu neohleduplnější kolega vedle a zbytečně to pak znepříjemní návštěvu.



Citrón
Příspěvky: 30

Příspěvek#52 » čtv 5. zář 2019, 09:15

7.: musíš chodit ve dvou;-)



panTerek
Příspěvky: 20

Příspěvek#53 » čtv 5. zář 2019, 09:17

“Dvojite” stavy tam jsou stale. Taky se uplne necitim kdyz strilim vedle nekoho ciziho. Jeste kdyz po nem hazim prazdny hilzny ja je to dobry... :-D :-D Nastesti zatim prevazuji navstevy kdy jsem i v tom dvojaku sam.

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#54 » čtv 5. zář 2019, 13:31

Sedmej: je to tam stale, ale zatim jsem byl na stavu sam vzdycky, je fakt ze casto jdu proste rano, nekdy si vezmu homeoffice a udelam si prestavku pres den a zajedu tam :-)

Uživatelský avatar
Scathach
Příspěvky: 38

Příspěvek#55 » sob 7. zář 2019, 17:21

Já tam teda právě díky těm stavům pro dva a nesmírně milé správcové chodím ráda. Chodíme totiž vždy ve dvou a půjčujeme si vzájemně zbraně, což je u separátních stavů někdy docela nepříjemné :)



camabeh
Příspěvky: 11

Příspěvek#56 » sob 4. led 2020, 06:11

Len pre info. Od dnes podražili permanentky na rok.

Nová z 7000 na 12000.
Obnova z 5000 na 8000.

Myslím, ze to docela prestrelili.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#57 » sob 4. led 2020, 14:11

A to už teď bude možné trénovat i opakované výstřely? ;-). Skvělá zpráva, alespoň se nebudu muset trápit rozhodováním, zda koupit další nebo už ne.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#58 » sob 4. led 2020, 18:39

Zde cenik jednotlivych vstupu:

http://www.magnumpraha.cz/pro_str_st.html

Pro me timto tahle strelnice skoncila. Budu tedy podnikat vylety mimo Prahu-na kratke Vrazkov, na dlouhe Velvary...zas tak daleko to neni.

Uživatelský avatar
Vovas
Příspěvky: 91

Příspěvek#59 » sob 4. led 2020, 21:38

Kdyby to zdražovali tak nějak postupně, tak asi OK. Ale z 5 na 8 je docela dost.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#60 » sob 4. led 2020, 22:00

Hlavně zase tak super to tam taky není. Ale je pravda, že to tam bylo dlouhodobě dost levné.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů