střelnice: Magnum Praha



mr.Qa
Příspěvky: 10

Příspěvek#16 » pát 17. črc 2015, 06:54

Super ceny, příjemná obsluha, prostorné "boxy" na střílení. Jen škoda, že se nedá střílet rychle. TO je asi jediné minus této střelnice :(

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#17 » pát 17. črc 2015, 10:44

Já tam byl pouze jednou s kolegou před pár lety. Tehdy jsem měl Alfu POLICE a chtěl jsem si vystřelit z HK P30. Pamatuji, že foukal vítr a hodnocení přesnosti bylo o ničem, protože terče tancovaly na lanech +/- půl metru (přesto jsem pak do P30 LS šel a nelituji). A ano, obsluha, ceny i zázemí dobré.



imperator_cz
Příspěvky: 48

Příspěvek#18 » stř 23. zář 2015, 12:10

V sobotu jsem navštívil střelnici s kamarádem, který nemá ZP.
Velice příjemná obsluha, velké boxy pro dva střelce, dobré odhlučnění.
Doporučuji!

OT: stáli jsme v boxu na levém palpostu. Po nějaké době přišel pán, který zaučoval zájemkyni o ZP a stoupli si na pravé místo. Když oba několikrát dostali do hlavy naší nábojnicí, tak mu říkám, že už jsme stejně na odchodu, ale že v zájmu vlastního zdraví by si měli vzít ochranné brýle. Pán na to, že tam brýle nejsou povinné .....



Linux
Příspěvky: 205
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » sob 10. říj 2015, 23:04

Dnes jsem na této střelnici byl s kamarádem, který nemá ZP. Střelnice je příjemná, pojezdy jsou super, člověk si řídí palbu zcela sám. Ceny jsou také velice příznivé. Až budu zase na víkend v Praze, tak se zase zastavím.
Akorát ti lidé, kteří stojí v boxu vpravo, ti to mají vzhledem k vyhazování nábojnic trochu horší :)

Uživatelský avatar
tormans
Příspěvky: 56

Příspěvek#20 » ned 11. říj 2015, 04:06

JJ, boxy pro dva jsou lehounce nepraktické, ale jinak na střelnici nedám dopustit. Příjemný personál, demokratické ceny a praktická doba provozu - i když osobně bych třeba uvítal i otevřené pondělky a středy a samozřejmě provoz i po setmění :)



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#21 » ned 26. úno 2017, 22:37

Může se na tuhle střelnici s ráží .223 Remington? Na jejich webu o tom nic není...

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#22 » ned 26. úno 2017, 23:36

Půjčují tam flintu .223 Rem., u té půjčené flinty střelba jen s instruktorem, ale vyvodil bych z toho, že se tam touto ráží střílet smí. Ale znáš to tam, střílet pokud možno potichu :\, takže každý den by tě tam asi neviděli úplně nejraději. Raději si zavolej.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#23 » pon 27. úno 2017, 12:11

Jojo, potichu :-) Máš recht, cinknu tam...na léto mi přijde jako super střelnice, 50m venku...a když se tam dá střílet jejich .223 Rem, tak nevidím důvod, proč by si člověk nemohl přinést svoji...když bude střílet mířenou jednotlivý rány a ne si hrát na Arnolda :mrgreen:

Jinak se nám poslední dobou rozmáhá nešvar, že i držitelé ZP musí mít při střelbě s nějakými půjčenými zbraněmi k sobě instruktora...nějak nechápu smysl...tedy krom snahy se více napakovat :roll:

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#24 » pon 27. úno 2017, 12:13

Na Magnumu stejně můžeš jen jednotlivé rány (aspoň +/- 2s mezi ranami).



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#25 » pon 27. úno 2017, 12:17

Však to je v pohodě, já stejně rychlejc nestřílím...a kor na 50m. Hlavní je, jestli mně tam pustí s .223.

Uživatelský avatar
KosiNos
Příspěvky: 23

Příspěvek#26 » ned 3. zář 2017, 08:19

Mě se na Magnumu moc líbí, jezdím 1-2x měsíčně. Příjemná atmosféra , milá obsluha a přátelská cena. Jezdím tam i když mám Květnici téměř u domu.



step11
Příspěvky: 39

Příspěvek#27 » ned 3. zář 2017, 08:27

Za me taky super.. teda navzdory tomu, ze dlouhy jsou jen na max 50m a mezi vystrely minimalne 2s pauzy.. :( Ale vyvazi to prijemni, ba řekl bych az mili lide na strelnici :)

Strelba do 5,56 NATO/ .223 Rem je ok, ale třeba .308Win je mozne uz jen max 10 ran, coz je jentak tak na nastreleni.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#28 » ned 3. zář 2017, 11:00

mě vyhovuje, že tam lze jezdit bez rezervací a ještě se mě nestalo, abych musel jet domů, protože se nenajde prázdný stav. a to i vlétě, když bylo hezky.

Uživatelský avatar
KosiNos
Příspěvky: 23

Příspěvek#29 » sob 24. úno 2018, 16:35

... tak na střelnici Magnum mohou od 1.1. 2018 střílet s .223remington už jen majitelé permanentek. Byl jsem tam před 14 dny a s puškou jsem neuspěl. Pistole a malorážka beze změny.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#30 » ned 10. čer 2018, 15:32

Potvrzuji, volal jsem tam, chtel si udelat rezervaci a bylo mi receno, ze 223 zakazali uplne. Pry jim tam lidi delali borde. Vazne super reseni, kvuli par dacanum pokazit zabavu vsem. Fakt nechapu, jakej je problem ty, co delaji bordel ze strelnice vyhodit a dat na blacklist, ale to by asi bylo moc slozity-zakazat to vsem je jednodussi.

btw...kde je nejbliz Praze strelnice aspon 50m, kam se dostanu s .223, nekdo nejaky tip prosim?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů