střelnice: Malý Újezd

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#31 » stř 15. dub 2020, 09:20

Nemaj to tam asi úplně nejšťastnějc.

100 m střeliště je 120 Kč na hodinu.
25-50 m to je za 210 Kč na 2 hodiny jednorázově se vším všudy a 120 Kč za každou další hodinu.

Podle toho jsem i platil, takže to funguje.

Uživatelský avatar
Scathach
Příspěvky: 38

Příspěvek#32 » stř 22. dub 2020, 18:56

Ne, v tom vstupném 210kč už jsou započítané 2h na stavu. Dalších 170kč se platí až za 3, hodinu a dál.



FájfSevn
Příspěvky: 33

Příspěvek#33 » pon 13. bře 2023, 23:47

Střelnice super a správce taky ale nevíte někdo jestli už tam maji gongy? Před rokem mi tam správce říkal že to plánují, díky.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#34 » úte 14. bře 2023, 07:21

Vzadu v kontejneru u stojanů na terče jsou. Ale možná je tam má jen někdo uskladněné.
Nejlépe napsat na Facebook, e-mail či zavolat.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#35 » úte 14. bře 2023, 18:23

Já jsem si pořídil vlastní ale bylo mi řečeno že je nesmím používat. Údajně proto, že pod povrchem střelnice jsou betonové desky a že by se to mohlo odrážet. Jakože když minu na zemi stojící gong tak to skrze hlínu dojde až do betonu a následně se to odrazí nahoru (???) ... Mě to sice přijde jako 3,14čovina ale budiž. Moje střelnice to není, mají tam nějaké pravidla, takže je respektuji nebo v opačném případě můžu jezdit jinam. Kdysi s kámošem který měl jeden gong zavěšený na takové konstrukci ala "kozička" nám ho povolil dát až k valu. Nic méně jsem viděl pár lidí co měli (asi vlastní) gongy zavěšené řetízky na stojanech ve výšce řekněme 1,2 až 1,5 m a normálně je používali.
Chce se to zeptat přímo správce, co má k dispozici, případě když máš vlastní ocelové terče jestli ti ten či onen typ povolí používat.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#36 » úte 14. bře 2023, 19:14

Gongy jsou potencionání průser především na otevřené střelnici vždy. Zejména při rychle se opakujících výstřelech na stejný gong. O dlouhých plnotučných zbraních v kombinaci s gongy se radši ani nebavit. Pokud je provozovatel střelnice povolí, je to především jeho boj. A jeho rozhodnutí i riziko.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti