Střelnice - Praha



Malandrin
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » úte 5. led 2010, 19:32

Dobrý den, zdravím všechny uživatele fóra.

Jsem zde nový a hned si dovolím vás požádat o vaše názory či doporučení.
Chci si pořídit ZP (ABE). Pročetl jsem si řadu příspěvků na tomto fóru a našel mnoho potřebných informací. Nicméně jednu oblast jsem neobjevil. Vzhledem k tomu, že jsem z pistole naposled střílel během vojenské služby, rád bych absolvoval nějaký odborný kurz zaměřený na používání zbraně, příprava na odbornou zkoušku, střelba, atd. A také někam poté chodil pravidelně střílet.
Bydlím v Praze a zatím mě zaujala nabídka firmy "Střelecký servis", Praha 9 - Černý Most. Sice je to přes celé město (bydlím na západním okraji Prahy), ale přímo na lince metra "B".
Prosím, máte nějaké zkušenosti s touto firmou? Nebo mi můžete doporučit jiné řešení?
Předem děkuji za případné odpovědi.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » úte 5. led 2010, 20:03

Ahoj, asi ještě AVIM v Karlíně. Tady viewtopic.php?f=33&t=383 pár z nás nabízí pomoc při zacvičení před zkouškami tak to pročti a případně se ozvi. Můžeš ušetřit pár kaček za kurz ;)



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#3 » stř 6. led 2010, 15:05

Ja jsem se pripravoval v Cestlicich.
http://www.frohlich.cz/ Stranky jsou trochu hruzosrasne, ale jinak to tam celkem jde.



azeret
Příspěvky: 9

Příspěvek#4 » úte 11. kvě 2010, 13:45

Dobrý den,

já mám podobný dotaz - kam v Praze a okolí na střelnici (za rozumnou cenu)? Jakou byste mi doporučili? Jsem v tomto směru nezkušená a ráda si nechám poradit. Na internetu jsem jich našla hned několik: AVIM Praha, Střelnice Magnum, Střelecká škola, střelnice Velvary... Jestli máte jakékoliv zkušenosti (dobré i špatné) s některou z nich, budu vděčná za vaše připomínky ;) Zdravím, azeret

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » úte 11. kvě 2010, 13:53

Avim lze rozhodne doporucit, v patek se tam schazeli Glockari (nevim zda jeste plati) a clovek se mohl pripojit :)



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#6 » stř 12. kvě 2010, 01:10

AVIM je příjemná krytá střelnice pár metrů od Metra s maximální délkou tuším 18 metrů. Pokud chceš pod širé nebe nebo větší vzdálenost střelby a netrváš na dostupnosti MHD, tak Libušín nebo Halda Vinařice. Všechny tři mohu doporučit z osobní zkušenosti, každá je trochu jiná (viz. detailnější informace zde na střelecká mapa), ale na všech třech IMHO najdeš rozumné správce, solidní prostředí a rozumné ceny. S ostatními zmíněnými osobní zkušenost nemám, ale na Velvarech mě láká ta 150-i metrová.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 12. kvě 2010, 06:37

pro mě je nejblíž http://www.magnumpraha.cz/. Je to z kulaťáku směrem na Suchdol, cca 10 minut autem. Jedna z levnějších v Praze s elektrickym pojezdem

Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 79

Příspěvek#8 » stř 12. kvě 2010, 14:07

Dobrá cena je na střelnici "U lovčího Huberta " na Bohdalci.
Chodím tam každé útery,je tam pohoda.
tel 725867245 pan Hubálek. ;)



azeret
Příspěvky: 9

Příspěvek#9 » čtv 13. kvě 2010, 19:11

Moc děkuji všem za tipy! :)
Povídání o zaučení přesunuto zde P.



gilhad
Příspěvky: 28

Příspěvek#10 » sob 15. kvě 2010, 22:16

Avim pouzivam na kratke bezdymne zbrane, Magnum sedlec na dlouhe a cernoprache, oboji k plne spokojensti :)

Uživatelský avatar
AH64
Příspěvky: 12

Příspěvek#11 » pon 17. kvě 2010, 07:02

já chodím střílet na střelnici do Sedlce, je to tam takové domácké, pohodové a provozní jsou naprosto super. zbroják budu ale dělat někde na Praze 4, střelnice u Huberta (nebo tak nějak se to jmenuje) a musím jí tudíž v nejbližší době jít omrknout :ugeek:



azeret
Příspěvky: 9

Příspěvek#12 » pát 21. kvě 2010, 10:39

Tak jsem se dnes dovolala na Avim :) Pán byl moc příjemný, nabídl mi balíček: 5 zbraní, 50 nábojů, 1 hodina - 1 300,-Kč (i s instruktáží). Když bych chtěla jen jednu zbraň (a též 50 nábojů, hodina střílení), stálo by to prý 840,-Kč. Tak nevím, co je lepší... Ale asi zvolím ten balíček, aby jsme si vyzkoušeli víc zbraní. Co si o tom myslíte?



gilhad
Příspěvky: 28

Příspěvek#13 » úte 25. kvě 2010, 22:06

Myslim, ze 5 zbrani je lepsi, ze si toho osahas vic :) Stejne tam casem prijdes zas a vyberes si tu zbran, ktera te nejvic oslovi - urcite nezustane jen u jedne navstevy :)

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » stř 26. kvě 2010, 06:48

taky myslim že 5 je lepší. a pokud to jde, dohodni se, ať ti ukáží více typů spouští, aby jsi věděla co chceš. Řešilo se to tu v jednom vlákne, co který typ spouště znamená



azeret
Příspěvky: 9

Příspěvek#15 » pon 31. kvě 2010, 09:34

Tak je to zařízené! :) V pátek v pět hodin jdeme na střelnici Avim 8-) Nechce se někdo přidat?
Zvolila jsem nakonec ten balíček na 5 zbraní...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů