střelnice: Spořilov

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#16 » pon 26. kvě 2014, 08:37

Mobster: Nene, bylo to tady - za závorou, do budky se schody dolů, kam pouštěl správce...

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » pon 7. črc 2014, 23:06

Ahoj,
tuto střelnici mohu jen doporučit, zrovna když sem si šel dělat zbroják, tak jsem tam zavolal, dohodl se, naučili mne bezpečnou manipulaci a za 4 hodiny co to tam se mnou a jedním pánem chtěl myslím 500 a v ceně jsem si vystřílel myslím 3 rány z malorážky, 2 rány z brokovnice a 3+15 ran z CZ75, to sem absoluoval 2x a pak jsem si tam šel 2x zastřílet a poslechnout znovu.
Přátelští, poradí, je pravda, že je to dost sparťanské prostředí, ale to se mi na tom líbí.
Tonda



AlesT
Příspěvky: 9

Příspěvek#18 » čtv 18. zář 2014, 11:22

Pan správce František je skvělý člověk, vděčím mu za svůj ZP. Během přípravy na zkoušku jsem měl dojem že mu opravdu záleží na tom aby jsme všichni co jsme tam byli, věděli opravdu bezchybně a bezpečně manipulovat se zbraní tak jak to žádají komisaři a aby jsme tu zkoušku dali.
Střelnice je malá, prostory trochu stísněné, někdy kouř po střelbě. Ale atmosféra přátelská až rodinná, vše potřebné k dispozici a pokud je libo, člověku se dostane i pár dobře míněných rad. To že není otevřeno každý den není pro mně problém. Kam se s hrabe např.střelnice v Čestlicích. Ale každý máme jiné priority, někoho zase může jinde oslovit mnohem širší výběr zbraní k půjčení. U mně palec nahoru :thumbup:

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » pát 14. lis 2014, 11:47

Upozornění: až do odvolání je střelnice v pracovní dny mimo provoz.
Otevíračka je na http://www.strelnicesporilov.cz a tel je 602392900 (prozatím)

Kolegovi přejeme brzké uzdravení a všem zákaznílům děkujeme za pochopení.



hanlukas
Příspěvky: 41

Příspěvek#20 » ned 23. lis 2014, 15:36

I já vděčím Františkovi za svůj ZP. Je pravda, že střelnice nepatří mezi největší, ale pokud se včas objednáte, je to dostačující. Škoda, že není otevřeno každý den.
Také přeji kolegovi brzké uzdravení.



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#21 » ned 8. bře 2015, 01:01

Jedna navsteva. Za me vyborny. Po zkusenostech s podnikatelskym subjektem u vinaricke haldy nebo cerstve znovuotevrenym Florencem, musim rict, ze pomalu zacinam verit, ze na Zemi jeste existuje strelnice pro nadsence od nadsence.

Nic pro jedince trpici klaustrofbii, nicmene to je snad jedine minus, co se da vytknout. Personal strelnice ochotny a korektni. Ceny priznive (dokonce nizsi, nez ocekavane, na sajte a do telefonu avizovane). Ochota i pri nestandardnich pozadavcich jako ranni kava...

Nejspis si z Huberta udelam domaci strelnici a zakotvim prave tady. Prehledny stranky, nevim, co by cloveka dychticiho po strelbe mohlo prekvapit. Faktem je, ze nam rano v podkolejnich katakombach nikdo nekouril (vadilo by).

Vysvedceni:
Obsluha 1
Info na strankach 1
Cenova politika 1
Dostupnost MHD 1-2
Genius loci 1

hodka strileni, terc, sluchadla, bryle, kava: 210,-,
pocit ze se z vas personal strelnice nesnazi udelat dementa: k nezaplaceni,-



Matt_Aero
Příspěvky: 9

Příspěvek#22 » ned 8. bře 2015, 17:32

Přesně tak!
Střelnice menší, ale naprosto vyhovující. Navíc velmi příjemná a hlavně ochotná osluha. A když potřebujete radu - není problém! Navíc jelikož jsem spořilovák, tak se z ní stala opravdu má domácí střelnice. Za mě rozhodně No. 1.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#23 » ned 8. bře 2015, 23:19

Oceňuju osvětlení na 10, 15 a 25 metrech a snadnou dostupnost. Bohužel, obvykle je v "předsálí" (tam, kde se zapisují střelci, kde je možné se občerstvit nebo posedět) nahulíno, že si vždy vzpomenu na Rákosníčka - "Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet...", takže se jí vyhýbám.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#24 » ned 8. bře 2015, 23:36

Bohužel jednu chybu to tam má.
Že zakázali střelbu dávkou chápu, ale že zakázali používat zcivilněné střelivo s měkkým Fe jádrem už ne.
Vzadu je písek proto to ničemu nevadí.
S Tokarevem mám asi smůlu, jedině koupit náboje pomalu za 9 Kč.

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » pon 9. bře 2015, 06:01

Bohuliby: plechove platy (4mm) kryjici stojny pojezdu byly za rok doslova nahadry. Drzaky tercu vydrzely cca mesic. Lano taky tak jedno do mesice. Vsechno, co je v dopadovce je jak po cervotoci.
Pisek neni vse.
Tohle opatreni eliminovalo vsechny, kdo na 25m (experti i na 15m) se zbrani raze 7,62x39 netrefi pistolak.
S ostatnima se snadno domluvim(e).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#26 » pon 9. bře 2015, 23:04

Franto: Jasně, chápu, máš úplnou pravdu, již jsme o tom mnohokrát hovořili,i spolu, kosa je tragedie.
Mrzí mě akorát, že tam již nesmím z Tokarevem, jedině koupit drahé náboje.
Bohužel mám těch zcivilněných doma ještě dost.
Nic víc, nic míň, každopádně k vám chodím rád.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#27 » ned 15. kvě 2016, 18:57

Jen takovy dotaz jestli nevite jak to chodi na teto strelnici. Mam ZP a kamaradka by si chtela zkusit zastrilet. Pracuje v Praze, ale je ze Sibire. Tudiz nema obcanku, ale nejaky doklad o pobytu. Bude to staci jako ID kdyz ji budu delat dozor? V zakone zadne takoveho omezeni ohledne cizincu nenachazim a rad strelnice na webu nemaji. Nevite nekdo?

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » stř 18. kvě 2016, 09:01

Vim, pac tam, pracuju :) V pohode prijdte, s drzitelem ZP muze na stav kdokoliv, jde tam na jeho zodpovednost.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#29 » stř 25. kvě 2016, 12:46

Střelnice Spořilov je super, včetně lidí co tam pracují. Chodím tam moc rád a jenom mě mrzí, že asi hodně lidí zjistilo, že je super a je třeba se objednat hodně dopředu. Františku, díky.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#30 » úte 29. lis 2016, 00:15

Ahoj, lze střílet AK 74, náboj 5,45 x 39 mm ? Pochopitelně jednotlivě. Děkuji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron