střelnice: LERO



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#151 » ned 1. pro 2019, 10:33

Střelnice Lero Praha je skvělá, zejména její obsluha.
V sobotu odpoledne jsem byl na akci "Prezentace a testování zbraní značek Daniel Defense, Remington, Marlin, optikou Vortex a doplňky Magpul".
Zdarma bylo střelecké stanoviště a zápůjčka zbraní určených pro prezentaci. To bylo rozumně kompenzováno vyšší cenou střeliva.
Byl jsem zrovna na střelnici jediný účastník akce, takže jsem měl klídek a neomezený čas.
Obsluha byla perfektní - pohodová, vstřícná a vše vysvětlila, proto bych chtěl poděkovat za tento přístup a také za skvělý zážitek.

Příští týden bude tato akce v Příbrami:
https://pb.strelnicelero.cz/kalendar-ak ... magpul-166

Pro ilustraci doplňuji několik momentek z testu (Steel Core Designs - LSR Cyclone, DD Delta 5, Marlin 1895 a 45-70Gov "na slony", Remington 1911 R1, atd.)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



stanleymlha
Příspěvky: 2

Příspěvek#152 » pon 22. čer 2020, 08:05

Online rezervace https://strelnice-lero-pribram.reenio.cz/cs/#/terms

Provozní doba
Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00
Sobota - Neděle Po objednání



Ondřej Brno
Příspěvky: 10

Příspěvek#153 » sob 27. čer 2020, 10:53

Nedávno jsem byl v LERO Příbram, zajímavé místo. Příjemná obsluha a atmosféra, rozumná cena.

Jen z nějakého doůvodu opisují citlivé info z OP (mně osobně extrémně nepříjemné, nejsem si jist, jestli legální).

Na každé střelnici, kde jsem doposud byl stačilo předložit zbroják.

Takže určitě doporučuji, jen řekněte, že jste občanku nechali doma ;)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#154 » pát 27. kvě 2022, 12:55

Nemáte někdo bližší informaci, kdy zase otevřou v Praze?



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#155 » pát 27. kvě 2022, 13:56

nedávno jsem tam volal - střelnice v Praze se pro držitele ZP otevře začátkem července, konkrétní datum neupřesnili



ExplosiveCZ
Příspěvky: 21

Příspěvek#156 » čtv 6. dub 2023, 09:03

Ahoj, tak včera jsem s přítelkyní navštívil pražskou střelnici LERO. Normálně otevřená pro držitele ZP a jelikož na webu prodávají i "střelecké balíčky", tak fungují i pro nedržitele.
Zážitek byl skvělý, střelecké stavy moderní, stěny obložené gumovými bloky, stolek na stavu potažen kobercem. Trochu mi vadila stísněnost prostoru, ale nic, co by mi vyloženě zkazilo zážitek. Výborný byl přístup obsluhy, dva mladí pánové s prozákaznickým přístupem. LERO patří k dražším střelnicím, na druhou stranu jsem měl večerní termín, který bývá u těch levných zarezerovaný měsíc dopředu.

Výhody:
- Parkování přímo u střelnice
- široká škála zbraní k zapůjčení
- pozitivní přístup obsluhy
- Střelnice má již moderní vzhled, dobře osvětlené stavy. Ne černá díra jak vlakový tunel
- Lze platit platební kartou

Nevýhody:
Snad jen vyšší cena, ale je to zase vyvážené tím, že jsem si mohl zarezervovat termín na večer dva dny dopředu.



mr.ricardo1
Příspěvky: 57

Příspěvek#157 » sob 29. dub 2023, 14:03

Já už ani jinam nejezdím, super střelnice, super přístup. A co se týká ceny, mají permice a slevu pro členy Lex.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#158 » pát 5. kvě 2023, 08:05

LERO Praha. Dějí se velké věci. Veškerá činnost ohledně zkoušek na ZP byla z hodiny na hodinu ukončena. Čekatele již prihlášeni dostali nové střelnice, včetně opravářů. Tady asi někdo dost zlobil ...
Je to docela nefér, žák a speciálně opakovač si nadriluje G44 což je peklo na zemi a následně obdrží telefon z OSZBM, že nastupuje jinam a tam dostane S2. Telefon na provozovně včera nedostupný, trvale vypnutý.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#159 » pát 5. kvě 2023, 16:21

Střelnici je pozastavena činnost. Vypadá to na další akci dohledu OSZBM StČ z Křižíkové za asistence "znalce" pana Maštálky. Pořád jsem nepochopil proč ty sviňárny dělají.



poloventilator
Příspěvky: 259

Příspěvek#160 » pát 5. kvě 2023, 20:41

Jake svinarny ??

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#161 » pát 5. kvě 2023, 20:55

poloventilátor : Vypadá to tak, že příslušný útvar policie si vybere střelnici, kterou chce zlikvidovat, poštve na ni Maštálku a ten ji prostě na jejich objednávku zavře, protože ji označí jako nebezpečnou svým provozem životu, zdraví a majetku. Je asi jediný, kdo je ochoten znevažovat rozhodnutí jiných znalců v oboru. Jsem sám zvědav jak tento incident dopadne protože pokud vím tak pražské LERO schvaloval Komenda.



getsome
Příspěvky: 613

Příspěvek#162 » sob 6. kvě 2023, 20:15

Cui bono?

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#163 » sob 6. kvě 2023, 21:36

Asi nesouhlasím, spíš naopak, Lero mělo řadu privilegii, zkoušky na ZP sen každé střelnice atd. Jen tak z patra si za poslední roky vybavím řadu detailu, které jsou na zavření střelnice. I vlastní zkoušky byly prapodivné ... přišel Janoušek a vyhodil 10 z 12 uchažečů na v té době již nepovolené fintičky, 2 prošli protože byly zaměstnanci mvcr. Paráda pojedou si to tady znova. Ostatně řada lidí už se odvolala a mistr ted má myslím dost starostí, včetně přihlížejících lidi z OSZBM. Každý druhý střelec kterého znám měl s paní Leišovou nějaké "nedorozumnění". Pokud zrovna tady proběhne případní změna vlastníka, tak to bude jenom dobře. Střelnice je to jinak pěkná, super parkování.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#164 » sob 6. kvě 2023, 21:58

Desert Eagle : V něčem se souhlasit dá. Majitelka střelnice není vždy vzorem vstřícného partnera v podnikání ani jako dodavatel služeb. Ovšem zbytek je totální kravina. Zkoušky se v podstatě konají na každé střelnici, která si o ně podá žádost a splňuje podmínky pro ně. Alespoň v civilizovaných krajích ano. Zkoušky nemají vůbec nic společného mezi komisařem a střelnicí. Pouze to, že se na té střelnici provadějí. Že komisař vyhodí třeba někoho neprávem a on si podá stížnost je zcela problém těch dvou a posuzujího orgánu, což je OBP MVČR a střelnice tam nijak nefiguruje. Policie pouze dohleduje a v podstatě nemůže do zkoušky vstoupit. Pouze napsat do protokolu o zkoušce svoje výhrady. Změna vlastníka znamená celý proces vzniku střelnice od začátku jako by tam nikdy žádná nebyla. A Maštálka má "vynikající" pověst skoro v celé republice.



bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#165 » ned 7. kvě 2023, 19:59

A ten důvod, jak se ptá getsome? Co by měla PČR z likvidování střelnic?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů

cron