obchod: Brymová



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#31 » ned 16. lis 2014, 00:17

Tak pánové, nechci se s vámi opravdu dohadovat, ale trochu to zlechčujete ! Pokud si opravdu nebudeme hrát na slovíčka, tak se budeme držet určité lytery.
Pokud nejste přímo kamarádi obsluhy u Brymů, která vás zná přímo jménem, tak do toho počítače, když vám něco chce prodat, musí obsluha zadat jméno, a pak se objeví číslo ZP, které se logicky nabídne, protože jsme tam všichni již několikrát nakupovali.
Na každé účtence se objeví naše jméno + číslo zp, a s tou účtenkou odejdeme se zbožím domů.
Pokud si opravdu myslíte, že pán, nebo ta tolik zmiňovaná paní to dělá jinak, tak jste opravdu OT.
Sorry, ale případné další diskuze bych adresoval pouze na SZ !
Asi to tady nebude nikoho moc dále zajímat ! Další diskuze o předložení ZP při nákupu je fakt zbytečná.
Bohužel jsme ve vláknu obchod Brymová, dnes již pan Brym, protože paní Brymová už dávno není mezi námi !
Nakupoval jsem u nich před opravdu mnoha lety ještě u paní Brymové na Staroměstském náměstí mnoho zbraní + nábojů a vím, o čem mluvím.
Pokud se mnou nesouhlasíte, tak se vám opravdu omlouvám !

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » sob 18. dub 2015, 06:48

včera jsem tam byl a nakoupil lugry ve starém balení S&B za 4.10

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » pon 23. kvě 2016, 17:28

Tak a dost, už tam nic nekoupím, myslel jsem, že si děláte srandu s tím jak přistupují k zákazníkům.
Ale předminulý týden jsem si řekl, že už mi tam nikdy neuvidí.
Proč?
Protože strašně arogantní chlap, chcete se optat jestli koupit to, nebo to, on že tu není od radění, co chci koupit, to mne zarazilo, protože otázek jsem měl právě na to co koupit připraveno asi 3.
No a když mi naúčtoval za ty samý .357 o přibližně 3 kč na kuse víc se slovy, že tam co sem to bral měli staré zásoby a že bude dráž. No minulý týden jsem koupil ty samé náboje stejně levně jako předtím u jiného prodejce a na dotaz o zdražování nic nevedí, když jsem řek kde jsem se to dozvěděl, tak se jen usmáli.

Tak Vám povím, že za tak samolibým hňupem už vživotě nepujdu pokud nebudu muset.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#34 » pon 23. kvě 2016, 19:53

To je ten obchod, kde na webu nemají u zboží žádný obrázky/fotky?

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#35 » pon 23. kvě 2016, 21:24

Ano.



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#36 » pon 23. kvě 2016, 22:05

Brymová: tenhle kvelb je z hlediska personálu opravdu naprosto tragický. Neochotný mistři Zeměkoule, nafoukaný, patrně placený od toho kolik zákazníků otráví a vyženou z obchodu ... :evil:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#37 » úte 24. kvě 2016, 21:19

Počet zbraní u Brymů je opravdu jeden z největších a znalosti toho mladého prodavače je opravdu na vysoké úrovni, kéž by tomu tak bylo ve všech prodejnách !
Chodím tam celkem často a jejich chování mě opravdu nevadí, asi jsem si již zvykl.
Pouze můj názor.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#38 » úte 24. kvě 2016, 21:26

Jojo, ochota velka. Kdyz jsem pozadal o prevod na svoji evidencni knihu pri nakupu na licenci presto, ze zadne slevy nedavaji ale byla pro zakaznika, premyslel jsem, jestli se nebudu muset v dalsim okamziku branit. O odpovedich na dotazy radsi nemluvim vubec. Prijemny obchudek. ;)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#39 » úte 24. kvě 2016, 21:33

Co kus, to jiný názor.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#40 » úte 24. kvě 2016, 21:37

Sami si kurvi ksefty a odhaneji zakazniky. S byvalym obchodem na Staromaku to ma spolecne jen mnozstvi zbrani, jinak nic. Vzdyt je to jen zivi.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#41 » úte 24. kvě 2016, 21:45

Jinak ten mladý prodavač byl již na Staromáku, ta doba když ještě byla paní Brymová, byla trochu někde jinde, to se nedá vůbec srovnávat.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#42 » úte 24. kvě 2016, 23:40

Hele, já tam byl dvakrát. Poprvé jen na čumendu a podruhý žádnej velkej kšeft (cca 7000, zbraň z komise, čištění a nějaký náboje). Celkovej dojem asi stejnej jak z Billy. Žádnej zázrak, ale taky nic extrémně hroznýho. I když to možná bylo kvůli tomu rusákovi, co tam byl přede mnou :) nemam ale žádnej důvod se tam vracet - je to z ruky a ceny taky průměrný. Leda by se tam objevil nějakej zajímavej kousek v komisi...



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#43 » stř 25. kvě 2016, 08:10

Já tam byl včera pro něco, co se při minulé návštěvě nepovedlo najít. Dočkal jsem se velmi příjemného chování a dokonce i vtipkování:) Chodím tam občas, protože to mám blízko a mívají tam i poměrně obskurní zboží, které se už jinde nedá sehnat. Vždycky si najdu na netu skladová čísla toho, co chci, napíšu si seznam a pak to jde ráz na ráz. Když ještě člověk vytáhne zbroják, tak není naprosto žádný probém:) Rezervace po mailu taky funguje bezchybně. Asi jsem měl zatím štěstí:)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#44 » čtv 2. čer 2016, 22:12

Každá prodejna má své i tato, proto tam také chodím a pochopitelně i jinam.
Vo tom to je !



honzazd
Příspěvky: 156

Příspěvek#45 » ned 22. led 2017, 16:48

ahoj. Dá se u Brýmové platit kartou?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů