obchod: Brymová



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 28. srp 2007, 19:10

komentáře ke střeleckému obchodu
Brymová

http://zbranekvalitne.cz/obchod/brymova



Jiří

Příspěvek#2 » pon 12. pro 2011, 14:59

Co se týká sortimentu, tak snad nikdo nemá v Praze větší výběr zboží než obchod Zbraně a Střelivo Brymová, ale s ochotou prodávajících nejsem spokojen a možná to tak přijde i ostatním a je to škoda, protože ten obchod je opravdu na slušné úrovni.



Ivan

Příspěvek#3 » čtv 4. črc 2013, 15:28

Mám obdobnou zkušenost, jak je uvedeno v předchozím komentáří z roku 2011, což je zarážející . Píše se rok 2013 !! Paní majitelka by s tím měla něco udělat .



Ondra

Příspěvek#4 » stř 2. říj 2013, 20:00

Dneska jsem tam byl koupit nějaké náboje a všechno ok.



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#5 » ned 23. bře 2014, 12:15

Dobry den, maji tam kolonku repasovane zbrane, co si mam pod tim predstavit? Diky



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#6 » ned 23. bře 2014, 12:46

Tak to jsem se taky ptal... Prej to jsou zbraně vyřazené ze služeb, odeslané k výrobci, kterej prej vyhodnotí, co je potřeba vyměnit a to prej vymění. Většina není u nás registrovaných... Mno... měl jsem zájem o SIGa. Prej repas... Ale takovej humáč jsem fakt neviděl... Tak jsem ho nakonec nevzal.



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#7 » ned 23. bře 2014, 14:20

jakej humac? koukal jsem na webu na CZ75. jsem doufal, ze to prave bude lepsi nez komisni.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#8 » ned 23. bře 2014, 14:38

Na to, že to byl údajně nějaký repas nebyli schopni říct, co na tom bylo vyměněno. Přinejmenším se po střelbě nikdo ani neobtěžoval vyčistit lauf. Ten byl zanesenej bůh ví čím... Asi to chce především vidět...



Alangorax
Příspěvky: 48

Příspěvek#9 » pon 24. bře 2014, 13:33

Mám trochu odlišnou informaci. Když jsem kupoval u Brymů repas tak registrace probíhala jako u nové zbraně, nebyla v registru. Prý tímto označením rozlišují zbraně které už jsou registrované (komise) a právě neregistrované zbraně rozdílného původu. Ale Je to informace dva roky stará a možná mi to řekli jen abych neotravoval :)



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#10 » úte 25. bře 2014, 15:19

Kupoval jsem také nedávno "repas" pistoli a také zasviněnou velmi. Já jsem ovšem pistoli koupil, zbraň běžně vyčistil, ale úderník občas nedokázal náboj odpálit. Teprve, když jsem i úderník vyčistil - byl silně znečištěný, chodí pistole teď perfektně a koupě nelituji. Pokud do prodejny došla opravdu repasovaná, to je rozebraná, vyčištěná, případně vadné díly opraveny či vyčištěny a znovu sestavena, tak z ní někdo po dobu jejího "pobytu" v prodejně střílel a nenamáhal se ji vyčistit. Druhá varianta je, že pistole repasovaná nebyla, byť byla jako taková na webu deklarovaná.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#11 » úte 25. bře 2014, 23:28

Ta dvojice prodavačů je svérázná, ale zase tomu docela rozumí, nemám tam nikdy problém.
Jinak paní Brymová je dávno po smrti, ještě na Staromáku, teď je majitelem její syn a nechal její jméno v názvu, udělal dobře, vzdal tak čest své šikovné mamince z Lověny.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » stř 26. bře 2014, 15:53

Taky tam občas jezdím nakupovat a nemám s nimi problém. Vystupování prodavačů je občas svérázné , ale na druhou stranu si to zkuste postavit se za ten pult a reagovat na všechny tipy zákazníků mile :lol: Kdo někdy někde prodával tak ví, že všem se prostě člověk nezavděčí a někteří zákazníci mají své vystupování taky dost svérázné. Tím je nijak nebráním. Obchod je to perfektní mají tam většinu věcí co člověk shání a dokážou i na počkání vyměnit mířidla, poradit což je prima.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#13 » stř 26. bře 2014, 22:36

Opravdu je tam toho mnoho, jen zbraně, kdybych je chtěl všechny prohlídnout, tak bych tam byl opravdu celý den. Celkově bych to hodnotil v Praze školní známkou asi za 2.



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#14 » stř 26. bře 2014, 23:08

Kdyby jen zbraně. Přijedeš , vneseš dotaz, zakoupíš a jedeš dom.
Mluvím teď o zásobnicích. Ten sortiment je tedy super.



petdog
Příspěvky: 30

Příspěvek#15 » pon 31. bře 2014, 09:56

Taky tam rád jezdím nakupovat, mám od nich i obě pistole, tedy teď už jen jednu a myslím, že se tam rád vrátím nakoupit

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů