obchod: Brymová



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#46 » ned 22. led 2017, 17:22

Ano.



honzazd
Příspěvky: 156

Příspěvek#47 » úte 24. led 2017, 14:16

Tak jsem byl včera u Brýmové. Obchod Ok ale ta obsluha tragédie, když jsem chtěl po pánovi ukázat vnitřek a tak nějak i rozborku tak jsem byl překvapen co následovalo, proč si všichni vymýšlíte co si myslíte že tam uvidíte atd......v tu chvíli bych mu nejraději dal tou pažbou do ksichtu. Vzal jsem kvér a šel pryč, s tímto jsem se ještě nikdy nesetkal. Závěr, obchod Ok, obsluha děsná.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#48 » úte 24. led 2017, 14:25

Tuzemskej standard - někteří zdejší obchodníci totiž ještě stále nepochopili, že zákazník může jít jinam, kdežto oni jsou bez zákazníků nahraní. Jenže když si to lidi nechají líbit :-( Jediné, co funguje, tam prostě příště nejít a svoje peníze utratit tam, kde se k člověku chovají slušně a dělat jim negativní reklamu.
Já už mám na blacklistu dva pražské obchody se zbraněma, kde se ke mně chovali jako kdybych je obtěžoval a víckrát tam prostě nepůjdu a hotovo. Když tohle udělá několik set lidí, tak jim to dojde, do té doby se nic nestane. Naopak jdu tam, kde se chovat umějí, vyjdou vstříc a jsou ochotní - i když třeba nejsou absolutně nejlevnější.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#49 » úte 24. led 2017, 15:56

No očividně to moc lidí nedělá, není to jediný obchod s nevrlým prodavačem a naopak je tu několik s příjemnou obsluhou. A pořád jsou tu všechny, nikdo zavřít nemusel.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#50 » úte 24. led 2017, 16:04

Ona je otázka, kdy se u Brymové k zákazníkům tak chovají. Já už tam nechodím právě kvůli protivné obsluze, mě opakovaně obsluhovali s naprostým nezájmem, kdy je zajímalo vše okolo (včetně přerovnávání si zboží, koukání do počítače, bavení se mezi sebou, atd.), ale zákazník ne, ale zažil jsem tam zákazníky, kvůli kterým se mohli přetrhnout, živě se s nimi bavili a makali jako diví, ale mám dojem, že to byl vždy velký odběr střeliva, tedy asi štamgasti, kteří jim dělají zajímavé zisky opakovaně. Nějaký náhodný zájemce o jednu pistolku je jim zcela volný a opravdu nemají zájem poradit, ukázat, apd. Spíše si ještě dělají ze zákazníka svými poznámkami srandu. Takže ač to mám velmi blízko, tak jezdím nakupovat podstatně dál, ale do obchodu, kde je mi dobře!

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#51 » úte 24. led 2017, 16:19

paza : Jen pro zajímavost. Obchod Brymová velkoobchodní ceny nedělá. Pak nevím, jaké by měli VIP zákazníky.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#52 » úte 24. led 2017, 16:23

No to nevím, ale viděl jsem, že se opravdu chovali normálně, pan prodavač ochotně opakovaně šel dozadu do skladu a nenadával a neměl žádné uštěpačné poznámky a dokonce reagovali na dotazy těch zákazníků. Bylo to šoking!!!

Ještě důležitý dodatek a poznatek: pozor, mají různé ceny, zboží, které vidíte na internetu v obchodě může stát více (méně asi ne), když se ohradíte, že na internetu je jiná cena, tak se dozvíte, že ta položka je v systému vedena pod různými cenami, mě po tomto upozornění cenu snížili, ale stejně byla vyšší než cena na internetu. Jo a tak strašně mizerné webové stránky, jako má tento obchod, se opravdu v dnešní době jen tak nevidí!!!!!!!!

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#53 » úte 24. led 2017, 16:52

paza : Neboj. Spousta firem má stránky ještě daleko horší. Ale nechovají se v přímém kontaktu alespoň jako debilové.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#54 » úte 24. led 2017, 20:26

Cokoliv, co jsem tam kupoval podle čísla, tak mělo stejnou cenu jako na webu. Chodím tam většinou na jistotu pro konkrétní věci, tak mě ochota/neochota prodavače netankuje. Když jsem kupoval předovku, tak mi i dobře poradili. Znám příjemnější obchody, ale víc mi vadí se táhnout přes půl Prahy v provozu.

Edit: Vzpomněl jsem si na jedno plus. Co mají na webu, je opravdu skladem, pokud to dokáží najít:) A pokud to nevykoupí někdo těsně před vámi.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#55 » stř 25. led 2017, 11:33

jhora píše:No očividně to moc lidí nedělá, není to jediný obchod s nevrlým prodavačem a naopak je tu několik s příjemnou obsluhou. A pořád jsou tu všechny, nikdo zavřít nemusel.

Jasně, tak to je potom ale těžký samozřejmě.
A chování prodavačů a i třeba obsluhy v restauracích je často skandální - švagr je Američan a když byl posledně v Praze, tak se ho jeden pingl pokoušel natáhnout. Nechal si tedy zavolat "managera restaurace" jak je zvyklej z domova, kde při takový situaci má prostě pravdu zákazník. A ten provozák nejen, že se postavil za toho pingla, ale ještě nám začal sprostě nadávat do pitomejch amerikánů a dělat z nás idioty. Když jsem ho pak usadil česky, tak čuměl jak tele na nový vrata :mrgreen:
Výsledek je ten, že do tohoto podniku už nikdo z naší rodiny a nejbližšího okruhu známých nikdy nepůjde...když to udělá takhle pět lidí, nic se nestane, když padesát tak taky ne, ale když jich bude pět set, co se půjdou najíst jinam, tak to už třeba poznat bude a chytnou se za nos :ugeek:



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#56 » stř 25. led 2017, 11:37

paza píše:Nějaký náhodný zájemce o jednu pistolku je jim zcela volný a opravdu nemají zájem poradit, ukázat, apd. Spíše si ještě dělají ze zákazníka svými poznámkami srandu. Takže ač to mám velmi blízko, tak jezdím nakupovat podstatně dál, ale do obchodu, kde je mi dobře!

No jo, jenže jim nedochází, že málokterej střelec skončí u jedný pistolky, musí někde kupovat střelivo a taky, že střelec může mít jiný kamarády střelce 8-) V mém případě se aktuálně řeší nákup zbraní a příslušenství za téměř 80 000 CZK, což mi přijde už jako celkem zajímavej kšeft. Nicméně Zbraně Dave a Beareka jsou z možných míst tohoto nákupu automaticky vyřazeny, a to prostě proto, že se ke mně kdysi jako ke greenhornovi s mokrejma papírama se spoustou dotazů chovali jako k obtížnému hmyzu :idea:

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#57 » stř 25. led 2017, 14:29

Zřejmě je to netankuje, a je spousta lidí, kteří tam bohužel nakupují dál, takže se uživí.
Z toho co jsem zatím četl je tenhle obchod úkaz, co se jen tak nevidí. Všechny ostatní by s takovým přístupem zkrachovali už před hromadou let bez ohledu na zaměření.



Návštěvník

Příspěvek#58 » stř 25. led 2017, 17:21

Já mám úplně stejné zkušenosti se Střeleckým servisem na černaku... Naopak mohu vřele doporučit Kentaura na kulataku.

Uživatelský avatar
FoxxyCZ
Příspěvky: 2

Příspěvek#59 » pon 19. úno 2018, 17:18

Osobně mám u Brymové zatím super zkušenosti, ani s obsluhou nebyl problém.

BTW: Pro svůj komfort jsem si napsal skript na scrape vybraných kategorií katalogu Brymové (běží dvakrát denně + fotky, takže se automaticky udržuje aktuální), pokud by měl někdo zájem o přehlednější formu prohlížení, najde zde: http://brymova.jvitasek.cz



costello001
Příspěvky: 1

Příspěvek#60 » pon 31. kvě 2021, 11:07

Tady mě hodně dlouho nikdo neuvidí abych tam přišel a poslouchal jak pana všichni otravujou a že se na to za ty prachy může víte co. Pak si mě všimnul a že co jako chci nevím co pánovi přelítlo přes nos ale trošku slušnější přístup k zákazníkům by to chtělo

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů