obchod: Střelecký servis



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 10. dub 2009, 09:32

komentáře ke střeleckému obchodu
Střelecký servis

http://zbranekvalitne.cz/obchod/strelecky-servis

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#2 » čtv 2. dub 2015, 12:24

neochota, neodbytný pocit že obtěžujete, obsluha mě opakovaně účelově lhala o stavu skladových zásob (ověřeno) s cílem prodat jimi předváděný kus, naprosto nedoporučuji



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#3 » čtv 2. dub 2015, 22:07

Já mám naprosto opačnou zkušenost, ochota, snaha vyjít vstříc, nadstandardní podmínky. Pokud člověk projeví opravdový zájem, tak není problém.

Např. kdo vám dnes dá na použitou zbraň s desítkami tisíc výstřelů záruku dva roky ?

Je pravda, že nefungují jako běžný obchod s regály, kde si můžete půl dne vybírat a zkoušet pouzdro za 300kč a pak si jej jít koupit za 295 na internet.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#4 » pát 3. dub 2015, 16:02

No já mam zkušenost pouze jednu. Před koupi první zbraně jsem chtěl využít jejich avizovanou službu zkoušení zbraní. Tel nikdo nevzal. Na SMS žádná reakce a to samé na email. Čímž k další zkušenosti nebyla šance a také nikdy nebude.

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#5 » pát 3. dub 2015, 16:56

...pokud člověk projeví opravdový zájem, tak není problém... - měl jsem zájem o koupi zbraně kategorie B a v ruce povolení k nákupu zbraně, tomuto předcházel telefonický dohovor - myslím, že víc "opravdový" zájem jsem projevit nemohl - a problém ze strany prodávajícího BYL

...Např. kdo vám dnes dá na použitou zbraň s desítkami tisíc výstřelů záruku dva roky ?...-palná zbraň s desítkami tisíc výstřelů - pokud není do sbírky - je v podstatě šrot a pakliže jí chce někdo prodat, tak jí buď musí dát ultra-levně, nebo nabídnout nějakou přidanou hodnotu - tímto lze vysvětlit onu záruku - otázka je, jak by v případě závady na této zbrani byla záruka realizována-pokud by vůbec realizována byla



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#6 » pát 3. dub 2015, 22:35

Tvou zkušenost ti neberu .... každý máme vlastní. Já několik a všechny pozitivní.

PS: Nekupoval jsem tam čezetu takže o šrot opravdu nešlo (a i ty čezety několik desítek tisíc zvládnou). Jsou i zbraně kterým několik desítek tisíc zásadní problém nedělá. A tento "šrot" i přes další min. dva tisíce ran žádný servis nevyžaduje ....

Každý si musí udělat svůj názor sám.

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#7 » sob 4. dub 2015, 11:00

můžu se zeptat o jakou zbraň se jednalo/jedná?

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#8 » pon 6. dub 2015, 11:32

mohu se ještě jednou zeptat o jakou konkrétní zbraň s desítkami tisíc výstřelů se jednalo? a jaká byla cena? zajímá mě to z toho důvodu, abych si udělal širší přehled o tom, jak "výhodně" se dá v této prodejně koupit zbraň. děkuji za odpověď
PS: CENA/KVALITA=VSTŘÍCNOST prodejce tohoto typu

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#9 » úte 7. dub 2015, 07:53

cca před 14 dny jsem ve Střeleckém servisu kupoval Walther PPS, domluvil jsem se mimo otevírací dobu, přesto že jsem se trochu opozdil - zácpa na dálnici, majitel mě v klidu čekal, po příjezdu mně čekal perfektní přístup a ochota. Nakonec jsem si odnesl i střeleckou tašku, nějaké náboje a pouzdro. Za mně super a určitě když budu něco kupovat, zavítám k nim znovu.



Lulina
Příspěvky: 17

Příspěvek#10 » pon 11. kvě 2015, 14:19

Mám čerstvou podobnou zkušenost jako kolega Style. Na email ze kterého jasně vyplývalo, že hodlám utrácet žádná reakce. Nemohu nevzpomenout našeho národního barda J. Cimrmana a hru Hospoda na mýtince, kde hostinský chtěl mít hospodu, ale neměl rád lidi. Já lidi taky nemám rád, ale ti co mě živí to rozhodně nepoznají.

Uživatelský avatar
miguel.cz
Příspěvky: 9

Příspěvek#11 » pát 23. říj 2015, 21:00

Kupoval jsem tam Glocka a mohu jen doporučit. Byl jsem tam na "zkoušení zbraní", což byla mymořádně užitečná akce, na které se za cenu střeliva dalo vyzkoušet mnoho zbraní. Pak jsem tam byl na takovém minikurzu zbrojíře, kde se rozebrala pistole, složila, vyčistila a párkrát z ní vystřelilo. Opět super. Vždy velmi ochotný majitel a celkově příjemná atmosféra. Osobně doporučuji.

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#12 » pát 23. říj 2015, 22:07

:-D



jenda76
Příspěvky: 39

Příspěvek#13 » stř 4. lis 2015, 12:15

Chtěl jsem využít možnosti zkoušení zbraní s tím, že si jednu z nich rovnou na místě koupím. Nestál jsem jim ani za odpověď na e-mail. Asi je pro ně prodej jedné pistole za 25-30 tisíc nezajímavý. Jejich věc. Já si zbraně vyzkoušel a jednu rovnou koupil jinde.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#14 » stř 24. úno 2016, 11:53

Obchod vřele doporučuji. Objednal jsem se na akcí celoroční zkoušení zbraní a jsem maximálně spokojen. Pan majitel mi vyšel vstříc v termínu který se hodil mne. V se jsem si v klidu vyzkoušel cca 3 hodinky a pak jsem ještě porovnával cca 30 minut různé modely. Ochotně se mi celou dobu věnoval jeden z instruktorů a radil co a jak. Je to moje první zbraň tak jsem řady ocenil. Teď mám jen dilema mezi 2 modely. Hned jak se rozhodnutí tak si tam zajdu. Výborná zkušenost a max ochota.



marat
Příspěvky: 40

Příspěvek#15 » pon 18. črc 2016, 22:00

Musim říct, že přístup super a personál velmi ochotný. Kvůli zkoušení zbraní si na mě udělali čas i o víkendu a já si rovnou jednu odnesl. Doporučuji!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů