obchod: Beareka



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#46 » sob 12. čer 2021, 16:40

Dnes jsem byl u nich poprvé a musím pochválit. Potřeboval jsem poradit s výběrem první zbraně a prodejce mi vše perfektně vysvětlil, pistole mi nechal osahat a předal mi spoustu cenných informací. Dvě hodiny tam uběhly jako voda.
Mají nejen nové zbraně, ale také zajímavé historické kousky z druhé světové války.

Tip - pokud pojedete autem, nastavte si na navigaci adresu Nad Rokoskou 111 (viz bod 1 v mapě pod níže uvedeným odkazem), přijedete na křižovatku a potom sjeďte necelých sto metrů z kopce na parkoviště u prodejny (viz bod 2). Z magistrály se k nim nedá odbočit, ulice je jednosměrná.

https://mapy.cz/s/felaselujo

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#47 » úte 6. črc 2021, 09:21

Další nákupy zbrani a opět naprostá spokojenost. Dokonce si troufám konstatovat, že aktuálně Beareku považuji asi za nejschopnějšího prodejce v Praze. Chci kousky z USA, prodejce se snaží a hledá možnosti. Výsledná cena velmi příznivá, když se dívám na ceny v USA pro koncového zákazníka. Všude jinde slyším nářky, jak to nejde, jak je to strašně složité a časy jsou zlé "Kamile".
Vím, že něco či někoho chválit je v CZ často podezřelé, proto raději zopakuji, že s firmou nejsem nijak spřízněn, pouze tam prostě rád kupuju hračky.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#48 » úte 6. črc 2021, 10:15

Osobně jsem zatím Beareku míjel, jen vím, že existuje, ale zeptám se. Co všechno jsou schopni dodat z USA? Pouze nové zbraně nedostupné na CZ trhu nebo i občas něco "použitého" jiného např. z Gun Broker? Ptám se právě proto, že z USA bych občas něco rád pořídil, jsou tam fakt zajímavé kousky, ale vždy jsem narazil na zmíněný problém s dovozem přes jiné obchodníky. Pokud by tu byla možnost přes Beareku, tak rád vyzkouším.
Z EU jsem se zatím nebál cokoliv dotáhnout sám, vždycky to nějak dopadlo, ale mimo EU už se do toho sám pouštět nechci. Kolik si účtují za zprostředkování? Díky.



kolp
Příspěvky: 99

Příspěvek#49 » úte 6. črc 2021, 12:41

Podle toho co mi panove rikali, neni problem dovezt cokoliv, ale stoji to docela dost penez navic.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#50 » úte 6. črc 2021, 21:38

... co všechno jsou schopni dodat z USA je dotaz spíš přímo na ně. Ceny ? Hrozně záleží jak je zbran dostupná a jaké konkrétní marže výrobce či americký velkoobchod nabízí. Značka od značky. Asi nejsložitější jsou evropské kusy v limited provedení výhradně pro státy. Zbran dojede z evropy a proclí se do států a následně pojede zpět do evropy a proclí se podruhé. Plus DPH, vývozní papíry, atd. Aktuálně řeším tuto verzi. Zní to bláznivě, ale výrobe má jasnou odpověd: "jinam než do států" to prostě neprodáme, nikdy.



KJ
Příspěvky: 17

Příspěvek#51 » ned 23. črc 2023, 11:51

Vzhledem k tomu, že poslední příspěvek je zde z 6.7.2021, přidám se také jako nadšený zákazník tohoto obchodu. Byl jsem tam minulé pondělí, přišlo mi na mysl se tam podívat, a ač jsem nakoupil jen krabičku nábojů, čili jsem velkou tržbu neudělal, viděl jsem, že tam zákazníky rádi vidí. Nechali mě tam i pokochat se nabídkou zbraní - gentleman za pultem mi to nabídl - a některé, které mě zajímali, mi ukázal, a k některým podal další zajímavé informace. Mají tam opravdu pěknou nabídku sbírkových (ale nejen těch) zbraní. Rovněž tak i dáma za pokladnou naprosto v pohodě.
Jsem rád, že jsem se zde z fóra dověděl, že umí dovézt ledacos, což se může někdy hodit.
Tímto vyjadřuji společnosti Beareka a jejímu personálu chválu.
KJ.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů