obchod: Beareka

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#31 » ned 29. led 2017, 23:03

ano, ale to nechť si každý rozhodne sám za sebe, já jen přidávám zkušenost



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#32 » pon 30. led 2017, 00:48

Beareka:
děkuji stačilo ..

Borci bavící se především mezi sebou beroucí zákazníka jako vyrušující element, děvče kterému trvá věčnost než nadatluje fakturu + příjmový doklad a neschopné si ani na potřetí správně přepočítat přijímané peníze. Opravdu "kabaret" patrně daný geniem loci, tedy nedalekou Matějskou poutí ... :twisted:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#33 » ned 12. úno 2017, 23:33

Svérázný majitel, svérázný personál, ale abych jen nehanil, tak jsem tam zejména dříve dobře nakoupil.



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#34 » stř 15. úno 2017, 17:13

Dneska jsem byl nakoupit střelivo, přístup všech k mé plné spokojenosti, ještě jsem omrkl zbraně spolu s prodejcem a přístup super, takže za mě ok a nakoupím znovu. Jen parkování na chodníku před prodejnou je divoké ale za to můžou ty posr... zóny.

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#35 » stř 15. úno 2017, 21:06

Za cca poslední dva roky jsem tam koupil dvě pistole a povícekrát střelivo a neměl jsem nějaký zásadnější problém, s prodejci se dalo pokecat, teda když nás tam zrovna nebylo víc, ženské svou práci zvládaly... Že si pečlivě hlídají do nevelkého prostoru nacpanou značnou spoustu zbraní a nábojů na dosah ruky, docela chápu, třeba u Brymové (i většinou jinde) je vše ve vitrínách za sklem pod zámkem a tady ne. Pokud se tam sejde víc zákazníků najednou, nestíhají se všem plně věnovat zároveň s hlídáním své ,,zbrojnice" a někoho to může prudit. Zvláště když se v jednu chvíli mezi normálními slušnými zákazníky objeví ,,zvláště vypečený exot". Za mě (mimo vyšších cen) celkem v pohodě, jen ta přístupnost autem je pro mě jako mimopražského docela nešťastná, ale to je Praha...
Din



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#36 » stř 15. úno 2017, 21:19

Nakupoval jsem u nich ještě v Modřanech, teď za poslední rok třikrát a v pohodě. Ani to parkování nevidím jako problém, na ten chodník se dá postavit otéčko a nijak nepřekáží.

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#37 » stř 15. úno 2017, 22:07

Piggy - přímo na chodník před Beareku se dá při vlastním výkladu silničních pravidel dojet i s tankem, ale pokud tam nekupuješ těžkou bednu nábojů a podobně, je lepší, rychlejší i levnější dojet z okraje Prahy metrem na Vltavskou a zbytek za chvilku dojít pěšky... Pro mimopražského jako já, který tam pojede jen na čumendu, pro jednoho kvéra, nábojů tak do tašky, nemá smysl motat se tam autem... Ale ať nejsme OT...
Din



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#38 » čtv 16. úno 2017, 00:14

Praha 7, zony, takže parkování mimo a na chodníku určitě problém.
Pro pistoli, nebo krabičku jedu tramvají a po svých, jinak při větší porci např. nábojů je to problém !



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#39 » pát 17. úno 2017, 15:36

Táhnul jsem otamtud dvě bedny krmení pro kosu. Tramvají. Nic moc, no, všechny zastávky MHD jsou od nich celkem daleko. Stání na chodníku nebývá problém, pokud tam nestojíš půl dne, nebo nenarazíš na obzvláště vygumovanýho strážníka.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#40 » pát 17. úno 2017, 23:03

Asi tak, dá se to !



pafka
Příspěvky: 7

Příspěvek#41 » ned 21. kvě 2017, 20:04

V pátek jsem tam odebíral nějakou munici, mimo jiné i "sypané" GP11 - 7,5x55 swiss. Dostal jsem jich 40 místo 80 - poznal jsem to až po přepočítání doma. Obchod zatím bez odpovědi, dám vědět jak se k tomu postaví, zatím ale rada - sypačky přepočítat:)



pafka
Příspěvky: 7

Příspěvek#42 » pon 22. kvě 2017, 19:41

Tak všechno v pohodě, zastavil jsem se pro zbytek nábojů, a nebyl problém - vše jsem dostal a personál se omlouval. Mají tam hezkou místnost s vystavenýma kvérama, škoda že se nedá očumovat jen tak samostatně, že to musí být s doprovodem. Přitom na webu nebudou mít všechno, co mají na krámě, takže za nějaký občasný výlet by to stálo.



hnckv
Příspěvky: 13

Příspěvek#43 » stř 2. kvě 2018, 08:55

Pokud je v obchodě Wincek, ten pokérovanej týpek, vždycky je radost se zastavit. Člověk pokecá, koukne na zajímavé kousky, něco si odnese. Jinak nemám dobrou zkušenost a než odcházet otrávený, tak se domluvím dopředu anebo tam raději nejdu.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Eliot
Příspěvky: 15

Příspěvek#44 » stř 2. říj 2019, 07:58

po včerejší návštěvě OK pocit, prodejna je pěkná, jen když jsem tam nahrne víc lidí, tak je to trochu mumraj. Ale i tak se mi snažili věnovat, co to šlo. Chlapi jsou oba dva v pohodě, slečna je taky milá a umí se i usmát :)
Při koupi zbraně ochotně předvedli rozborku a pokecali jsme. Takže jsem tam nakonec zkejsnul hodinu i přes předem daný nákupní seznam.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#45 » stř 2. říj 2019, 08:55

já mám dobrou zkušenost, kupoval jsem tam zbraň (komise), několikrát náboje a vše ok. Není problém nechat si předvést, osahat, rozebrat a tak.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů