obchod: Beareka



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#16 » pon 11. dub 2016, 13:59

Tušíte někdo, jak v Bearece praktikujou "Slevu na střelivo, které není v akci, pro členy LEX" (http://gunlex.cz/partneri)?

Když jsem tam byl někdy v létě, tvrdili, že je to jen na velký balení S&B (500 nebo 1000, z hlavy nevim) a můj dotaz na FB nebyl "schválen administrátorem stránky". To ve mě moc důvěry nevzbuzuje a nerad bych tam vyrážel jen tak. Na stránkách LEXu v tý době bylo napsáno něco jinýho, než je tam teď.



rencii
Příspěvky: 1

Příspěvek#17 » pát 27. kvě 2016, 17:10

myslím, že členům LEX dávají 5 % na střelivo co nemají v akci



mauser98k
Příspěvky: 2

Příspěvek#18 » stř 14. zář 2016, 19:02

Dnes (středa) jsem se k nim snažil celý den dovolat, ale marně, zkoušeno každých 20min. Chtěl jsem se s nimi domluvit, mám to k nim asi 120km a na blind se mě nechtělo jet. Před tím, ještě na sterém místě, v pohodě :(.



capvi
Příspěvky: 13

Příspěvek#19 » stř 14. zář 2016, 20:03

Na strankam meli uvedeno, ze do 14.9. maji celozavodni dovolenou.. ted uz to tam neni.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#20 » stř 14. zář 2016, 21:29

Jo, potvrzuju. Dnes měli ještě zavřeno.



hnckv
Příspěvky: 13

Příspěvek#21 » pon 3. říj 2016, 19:08

Kluci byli na jedné z akcí od HardTask. Kupoval jsem si drobnost "z krabice" za pár korun a opravdu sprostě mě natáhli. Taková maličkost je nicméně určující, že já u nich už nic nekoupím. Jsou férovější prodejci a nenašel jsem zatím nic, co bych nesehnal i jinde.

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk



vsl
Příspěvky: 29

Příspěvek#22 » úte 4. říj 2016, 10:15

Já měl během posledních pár měsíců s Bearekou tři zkušenosti:

1. Kurz na střelnici v Brandýse, pár hodin před začátkem zrušen s tím, že se ozvou s náhradním termínem. Vykašlali se na to. Zmiňuji, protože mi to volali z Beareky a představovali se jménem firmy, takže je to myslím fair game, a je to taková ilustrace k následujícímu.

2. Kupoval jsem u nich SFP9, až na nemožnost platby kartou žádný problém. Byla to ale taky nejjednodušší možná interakce: věděl jsem co chci a že to mají skladem, není tam moc prostor něco zkazit.

3. Přítelkyně chtěla využít nabízené možnosti vyzkoušet si zbraně. Není problém, zavolejte si. Zavolá, dozví se že správce je na dovolené, ale po víkendu se vrátí, má mu napsat mail, aby nezapomněl, že se hned po návratu ozve. Neozve, jedeme na dovolenou pro změnu my, po dvou týdnech to přítelkyně uhání, tentokrát mailem jak správci, tak Bearece. Hned dostane odpověď z B., že “zjistím a zítra budu řešit”. Opět se nikdo neozval. Za pozornost stojí, že pokaždé komunikovala s někým jiným, tohle je prostě firemní kultura, ne jedinec (viz i bod 1). To už usoudila, že se na Beareku může vykašlat a během týdne domluvila, vyzkoušela a nakoupila ve Střeleckém servisu, k naprosté spokojenosti a s podstatně profesionálnějším jednáním.

Uživatelský avatar
sunny-x
Příspěvky: 78

Příspěvek#23 » úte 4. říj 2016, 13:07

Mám sice rok starou zkušenost, ale podělím se: Chtěl jsem GAZELU, měli ji za 6 tis. Po objednání čekačka cca měsíc, po 3tí urgenci a dvou měsíců od objednání mi tedy napsali, že se můžu stavit pro nádhernou Gazelu, a že je to TOP kus, ale ne za objednaných 6t (objednáno přes e-shop). Nová cena na stávající objednávku byla již 9 tis. Hádat jsem se nechtěl a po mé osobní prohlídce byla gazela vyběhaný znovu nastříkaný šunt. Vzal jsem tedy za již zaplacenou zálohu bednu krmiva 7,62x39. V bedně mělo být 1100ks. Po několikátém přepočítání (již doma-náboje nyly v bedně volně nasypané!!!) jsem se dopočítal čísla 1072 ks. Osobně nedoporučuji se s nima vůbec zdržovat.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#24 » čtv 12. led 2017, 15:27

rencii píše:myslím, že členům LEX dávají 5 % na střelivo co nemají v akci

No je to dosti pochybné jak se v tom orientovat, protože na stránkách LEX je uvedeno, že sleva 5% je na střelivo, které není v akci, ale na stránce Beareky žádná informace o tom, že nějaké střelivo je v akci není uvedena (běžně prodejci mají u konkrétního střeliva výrazně napsáno "Akce" nebo podobný dovětek). Když střelivo objednáte, tak se až při odběru dozvíte, jak jste dopadli, a že na vámi objednané střelivo se cena se slevou 5% pro člena LEX nevztahuje, při osobním odběru zjistíte proč, protože slečna vytáhne desky, ve kterých má střelivo, na které sleva LEX platí, uvedeno a řekne vám, že máte smůlu a že se s tím nedá nic dělat. Přitom v objednávce jsem psal, že o zapracování slevy na LEX PROSÍM, ale ani to jim nestojí za to napsat ve výzvě k odběru, že prostě máte smůlu a slevu nemáte, aby byla včas, než se tam táhnete, možnost odběr nerealizovat! A na místě už asi rezignujete, podobně jako já, a je s tím asi počítáno.
Takže příště tam nejdu, je to loterie co vám uznají a reakce na moji nespokojenost byla od zúčastněného personálu poněkud podrážděná! Prý si mohu stěžovat, což tímto činím!



c25land
Příspěvky: 20

Příspěvek#25 » čtv 12. led 2017, 15:59

Jo no stou slevou je to na 3 věci, taky jsem se těšil že si tam nakoupím náboje, tam volám jak je to s tou slevou tak se mě ptá že jako co chci kupovat, že se mě podívá na papír na co se dá uplatnit sleva... světě div se nic co jsem potřeboval .... no asi tak ...



hulvath
Příspěvky: 20

Příspěvek#26 » čtv 12. led 2017, 17:30

Proste to neni obchod typu prijdte - poradime - poslouzime, i kdyz by tak rad vypadal. Je to obchod kde musi prijit nakupovat znalec, dukladne vse zkontrolovat, vedet co chce. A brat jen to, co v lepsich obchodech nemaji. V bazarovych kseftech - a toho je tam prevazna vetsina - bezny jev. Staci si vzpomenout jaka hovada, cest vyjimkam, jsou autobazaristi...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#27 » pát 13. led 2017, 23:55

Trošku pana Novotného nechápu !
Pouze můj názor ! Asi by se měl méně obklopovat děvčaty a více se snažit v obchodě !
Fakt to jinak nepůjde !!!



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#28 » sob 14. led 2017, 09:32

Já ho chápu - asi má dost kšeftů i přes to, že se chová tak, jak se chová. Měl jsem s ním několikrát co dočinění a přišlo mi, že není duševně zcela zdráv a navíc se neumí chovat. Copak o to, obklopování se děvčaty je jedna věc, ale tam se vyskytují různé pochybné existence obecně a historka o tom, jak jeden zaměstnanec čistil zbraň, zapomněl náboj v komoře a za chvíli nastalo strašně moc bum je také legendární.
Ale jak říkám, své zákazníky si jistě najde

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#29 » ned 29. led 2017, 22:27

paza píše:Když střelivo objednáte, tak se až při odběru dozvíte, jak jste dopadli, a že na vámi objednané střelivo se cena se slevou 5% pro člena LEX nevztahuje, při osobním odběru zjistíte proč, protože slečna vytáhne desky, ve kterých má střelivo, na které sleva LEX platí, uvedeno a řekne vám, že máte smůlu a že se s tím nedá nic dělat. Přitom v objednávce jsem psal, že o zapracování slevy na LEX PROSÍM, ale ani to jim nestojí za to napsat ve výzvě k odběru, že prostě máte smůlu a slevu nemáte, aby byla včas, než se tam táhnete, možnost odběr nerealizovat! A na místě už asi rezignujete, podobně jako já, a je s tím asi počítáno.

Jojo, přesně stejná zkušenost... já nakupoval na testování asi 8 různých druhů a nechal je to prověřit = jednu krabičku mi dali se slevou, takže jsem ušetřil 8Kč z 6tisícové objednávky střeliva (žádné z nich nebylo mezi těmi inzerovanými v aktualitách) ...ale nakonec v sypaných 100ks BXN bylo jen 99ks (krabička byla rozlepená), takže ve finále slavná sleva LEXákům přesně 0,-



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#30 » ned 29. led 2017, 22:40

Není nic jednodužšího, než nakupvat někde jinde a věřte tomu, že opravdu je kde !

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů