obchod: Beareka



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 31. črc 2013, 17:29

komentáře ke střeleckému obchodu
Beareka

http://zbranekvalitne.cz/obchod/beareka



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#2 » pát 16. led 2015, 21:21

S tímto obchodem mám negativní zkušenost. Prodavač (zároveň majitel) se choval namachrovaně, ale přitom o prodávané zbrani nic nevěděl a uváděl mylné informace. Možná to byl ale úmysl. Není tam ani místo, kde by se dala zbraň v klidu prohlédnout. Navíc pan majitel celou dobu stál nade mnou a jasně dával najevo, ať ho nezdržuju, že na to nemá čas, a samotnýho mě při prohlídce nemůže nechat. Samozřejmě po dobu prohlídky nechyběly machrující poznámky.
Když to porovnám např. s Brymovou, tak tam je jednání o mnoho lepší a bez problémů tam nakoupím znova. Ale do Beareky už mě nikdo nedostane.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#3 » pát 16. led 2015, 22:38

nakupoval jsem tam jen par zbrani, ale majitel ci zamestnanci vzdy uplne v pohode
i reklamace vyresena na pockani



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#4 » pát 16. led 2015, 23:55

FK: Předpokládám, že mluvíš o staré provozovně v Praze 4, tam nebylo místo, ani tam nebylo nic vidět.
Dnes mají úplně nový obchod na Praze 7 a to je nebe a dudy !!
Prodavač je nový, mladý a velice dobře tomu rozumí, určitě tam půjdu zase !
Ceny oproti ZS jsou přijatelnější a nemusím do Vysokého Mýta.
Můj názor.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4569

Příspěvek#5 » pát 16. led 2015, 23:59

Jestli byl prodavač mladý, mluvíte možná oba o tom samém člověku. :lol: Je fakt, že toho má někdy moc ale jinak jsem nikdy neměl problémy.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#6 » sob 17. led 2015, 00:11

Ne,ne je nový, já pana Novotného znám, nakonec byl se svým dívčím klubem ( Beareka girls ) i v Čekanicích.
Pan majitel je svéráz, ale nemůžu si na něj stěžovat.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#7 » ned 18. led 2015, 12:37

Byl jsem tam (P7) před pár dny nakoupit nějaké laciné střeilvo na hraní a i přesto, že jsem svůj záměr jasně a předem deklaroval (tzn. bylo jasné, že ze mě žádnej velkej kšeft nebude), strávil jsem tam asi dvacet minut, popovídal s mladým prodavačem, ošahal asi 6 zbraní a jednu mi dokonce vybalil z krabice. Byl jsem tam lehce před koncem pracovní doby.

Místa je tam podle mě dost, hlavně jsou tam všechny zbraně krásně vystavené :) Ceny mají taky hodně příjemné a na něco dávají slevy členům LEXu (třeba obyč S&B 9L za 4,50). Za mě 5 bludišťáků z 5 a potenciál stálého zákazníka.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#8 » ned 18. led 2015, 15:52

Minulý rok ještě ve staré prodejně jsem kupoval jednu zbraň z komise. Mimo to že jsem koupil levně a dobře, popovídal jsem si celkem příjemně s majitelem i girls, nechali mě čas na romyšlenou, prohlídku zbraně, ukázali i ostatní sortiment a ještě jsme řešili jak přiblížit levnější střelivo nepražákovi. Ještě se zmínil že se budou stěhovat do jinych větších prostor. Pro mě dobrý dojem, i když jsem slyšel že jsou tam "divní". No já jsem to tak neviděl, naopak u Brymový má člověk smíšené pocity, někdy si tam připadám že otravuju a jindy dobrý. Ale zase na ty plný regály zbraní u Brymový se pěkně kouká. V nové Bearece jsem tedy nebyl, snad někdy.



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#9 » ned 18. led 2015, 17:38

Co vnímám jako mínus je, že se u nich nedá platit kartou. Jinak vše bez problémů.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#10 » ned 18. led 2015, 22:53

Na Praze 4 se dalo platit kartou, v novém provozu na Praze 7 se to zatím nedá.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#11 » pon 19. led 2015, 13:25

Mě akorát trochu mrzí, že se přesunuli na druhou stranu Prahy. Měl jsem to kousek od práce. Jinak veškeré nákupy vždy proběhly bez problémů - když jsem vybíral pistoli, tak jsem jich měl v ruce asi 10 a v pohodě, žádný stres.



robokop
Příspěvky: 198

Příspěvek#12 » stř 11. bře 2015, 21:08

Prodavač znalý, i když trochu studený. Obchod vypadá dobře, dá se tam všechno pěkně prohlédnout a osahat, akorát někdo furt stínuje.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#13 » stř 11. bře 2015, 23:24

Ten přesun na Prahu 7 mě také vadí, ale zase je to obchod o něčem jiném, než sklep paneláku a to byl určitě hlavní záměr.



petmad
Příspěvky: 91

Příspěvek#14 » čtv 10. pro 2015, 23:57

Já dnes v Bearece byl a musím říct, že jsem byl dost zklamaný. Jednak to tam vypadalo jako po náletu a mám pocit, že se snad zase stěhují (aspoň dle hromady beden a obalových materiálů), ale především mi vadí přístup personálu. Dost chladný až nepříjemný. Navíc do místnosti se zbraněmi se chodí po jednom, což je při více lidech, kteří tam čekají u recepce, fakt problém. Nevím, proč si nepořídí skleněné skříňky jako všichni ostatní, aby se tam mohlo rovnou kouknout víc lidí. Tohle je prostě na prd. Za mě zklamání a raději budu chodit na nákupy jinam.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#15 » pát 11. pro 2015, 08:25

Naprosto sdilim tvuj nazor. Rad se jdu obcas pokochat a oslintat vitriny s tim, ze si muzu po krame courat podle potreby a nikoho tim nezdrzuju. V nove Bearece jsem byl jednou pro strelivo. A ze kdyz uz tam jsem, tak se mrknu co maji za zbrane. Byla tam nejaka mlada holcina. Pristup dost neutralni, spis byla znudena, ze ji nekdo otravuje. A kdyz jsem se sel podivat na zbrane, tak mi neustale stala za zadkem a pokazde, kdyz zazvonil zvonek, musel jsem z mistnosti ven, abych tam nebyl sam. Dost tezko se vybira/ocumuje, kdyz vam nekdo stoji za zadkem a dava najevo, ze ho svou navstevou straaasne zdrzujete... Takze taky chodim radsi jinam.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů