obchod: BestPatron



Redsnake
Příspěvky: 309

Příspěvek#31 » stř 12. kvě 2021, 12:16

Já bestpatron otravoval několikrát, povětšinou s drobnostma. A vždycky byli převelice ochotní, nápomocní a bez problémů a řečí a kyselých obličejů naprosto ochotně vyměnili zboží, které jsem si sám špatně vybral.

Z mého pohledu vždy příjemný obchod. Nezažil jsem, že by byl někdo z BP arogantní, nepříjemný nebo otrávený, tak jak je bohužel často běžné v jiných obchodech v tomto odvětví.
Za mě ještě jednou díky za ochotu a až něco budu potřebovat, první budu koukat do eshopu BP.



BestPatron
Příspěvky: 9

Příspěvek#32 » stř 12. kvě 2021, 12:17

Vyjádření k prodejům pušek bez zásobníků: Pokud dovozce v základním balení deklaruje ke zbrani i zásobník na 30 ran, je povinen ji dovézt (a do Centrálního Registru Zbraní zavést) jako zbraň kategorie A-I.

Takže fakt, že z těchto zbraní vyjmeme zásobníky na 30 ran není naše hamižnost se napakovat o jeden plecháč navíc ... ale naše snaha dostat k zákazníkovi tuto zbraň jako zbraň kategorie B, která je aministrativně jednodušší.

Předem děkujeme všem za pochopení
za tým BestPatron
Michal Vavrečka

PS: My ho z ceny zbraně máme odečtený ... jen tak pro info ...



BestPatron
Příspěvky: 9

Příspěvek#33 » stř 12. kvě 2021, 12:19

Děkujeme za Vaše ohodnocení našich služeb. Celý tým se opravdu snaží, jen já jim to občas kazím. Je toho holt poslední dobou hodně.
S poděkováním
Michal Vavrečka


Redsnake píše:Já bestpatron otravoval několikrát, povětšinou s drobnostma. A vždycky byli převelice ochotní, nápomocní a bez problémů a řečí a kyselých obličejů naprosto ochotně vyměnili zboží, které jsem si sám špatně vybral.

Z mého pohledu vždy příjemný obchod. Nezažil jsem, že by byl někdo z BP arogantní, nepříjemný nebo otrávený, tak jak je bohužel často běžné v jiných obchodech v tomto odvětví.
Za mě ještě jednou díky za ochotu a až něco budu potřebovat, první budu koukat do eshopu BP.



BestPatron
Příspěvky: 9

Příspěvek#34 » stř 12. kvě 2021, 12:33

Můj tým se opravdu velmi snaží. Objednávky které jsou skladem expedujeme velmi rychle. Ale ten proces prostě není jednoduchý, ... a jak sám zmiňujete, ještě do toho vstupuje i platební proces a tak dál. I přesto se nám občas daří expedovat zásilky i v rámci jednoho nebo dvou dnů (když je všechno zboží skladem). Ale někdy se to holt opravdu nepovede. Někdy naskladňujeme velké dodávky; někdy jsem pryč mimo firmu; někdy svým zaměstnancům dávám úkoly s vyšší prioritou; a někdy to také není jen o nás ale i zákazníkovi.

Prostě .. ne vždy se nám podaří vše stihnout za 4 hodiny a 36 minut, které jste nám dal Vy. Chápu Vaše rozčarování a zklamání ... ale za takto krátký časový úsek to prostě v naší firmě opravdu nestíháme. A tímto děkuji všem ostatním zákazníkům za to, že s námi mají trpělivost o pár hodin delší.

S velkým poděkováním všem trpělivým
Michal Vavrečka



selag píše:Dobrý den pane Michale V. Děkuji za objasnění časové posloupnosti mé objednávky. Jen Vám v tom nějak vypadl čas na převod peněz - platbu a čas Vaší kontroly připsání peněz na účet. Oplouvám se za netrpělivost a jako trest si pro sebe volím objednávku pušky Perun. Ta mě jistě trpělivosti naučí. Přeji hodně spokojených a podstatně trpělivějších zákazníků ve Vašem e-shopu.



selag
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » stř 12. kvě 2021, 12:39

Dovolím si naposledy oponovat. Já Vám na vše nedal 4 hodiny a 36 minut. To opravdu ne. Jen sem se podivil, že za tu dobu nebyl nikdo schopen zaslat platební údaje. Opravdu sem zvyklý, že platební údaje chodí obratem. Tak že rozhodně ne 4 hodiny 36 minut na vyřízení celé objednávky.



BestPatron
Příspěvky: 9

Příspěvek#36 » stř 12. kvě 2021, 12:40

Děkuji za Váš lidský přístup a zhodnocení naší práce.
Za tým BestPatron
Michal Vavrečka

DesertEagle píše:Ser.. na to všichni. Chtete li maxi prudky volejte STV Arms, tam vás panáček rovnou pošle do prd.... když se špatně vyspinká. V CUZB prodejně zase nedovolí podívat se do kolimátoru (bez zbraně) mimo bezpečný prostor. Shopů jsou mraky, kamenných prodejen je hodně. Vzhledem k tomu, že prakticky nemají co prodávat, uplně nechápu z čeho žijou. Odpovím si ... z nehorázných marží.
Bestpatronu bych se zastal. Když jsem řešil jak moc mám astigmatismus, tak mi ochotný zaměstnanec přinesl na kouknutí 10 kolíčku a jen díky němu jsem si vybral. S Vavrečkou jsem řešil po mailu snipku a taky docela ochota.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » stř 12. kvě 2021, 12:47

selag píše:Dovolím si naposledy oponovat.


Už i to mi přijde pro toto vlákno příliš, Ty i Michal V. jste svůj názor napsali a dál si to vyřešte po SZ. Tvůj "pavlačový" styl není hodný tohoto diskusního fora.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#38 » úte 25. kvě 2021, 06:34

19.5. objednáno
24.5. doručeno (je v tom víkend)



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#39 » úte 25. kvě 2021, 07:59

Zatím jediná zkušenost, nemám je moc blízko, ale viděl jsem ochotu vyjít vstříc, reakce na dotaz v řádu desítek minut, max pár hodin. Nabyl jsem dojmu, že jim o zákazníka jde a chtějí pomoci.



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#40 » úte 31. kvě 2022, 08:50

Nevíte někdo, jak v poslední době Bestpatron funguje? Mám tam dva měsíce starou objednávku na Eotech, minulý týden jsem psal první dotaz, jak to vypadá s dodáním a odpovědi jsem se nedočkal. Mám to zkoušet dál nebo jsou zahlcení a mám objednat jinde?



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#41 » úte 31. kvě 2022, 09:42

V dubnu jsem tam objednával nějaké věcí na čištění. Hned prvním mailu avizují, že nestíhají. Druhý den přišlo info pro platbu, třetí den odesláno.

Tzn. pokud čekáš dva měsíce, tak předpokládám, že to spíš není skladem.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#42 » úte 31. kvě 2022, 10:01

V BestPatronu nakupuji stále, kdybych tady psal o každé kladné zkušenosti, pojedu si tady monolog. Pokud zboží není, tak s tím prodejce nic neudělá. Stačí zvednout telefon a zeptat se na stav objednávky.



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#43 » úte 31. kvě 2022, 12:50

Prima, díky, zkusím místo mailu zavolat.



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#44 » úte 31. kvě 2022, 19:57

Měl jsi ho objednat tam kde ho měli skladem, pokud u něj na shopu byl údaj na objednávku tak až dorazí tak ti ho pošlou. A taky se může stát že dorazí jen omezený počet a začnou je rozesílat podle data objednání a na tebe nevyjde, taková je dneska doba. Já čekám na obyčejný front grip od BCM a jen bůh ví kdy dorazí? O munici ani nemluvě. Kde nic není ani smrt nebere. 8-)



mr.ricardo1
Příspěvky: 48

Příspěvek#45 » stř 1. čer 2022, 08:23

Ten vybraný typ tehdy nebyl skladem nikde, tak bylo asi fuk, kde jsem objednal. Ale po dvou mesících bych byl rád za nějaké info.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů