obchod: Zlatá puška Plumlov

Uživatelský avatar
Belmondo
Příspěvky: 18

Příspěvek#31 » pát 21. čer 2019, 17:18

Pána ani firmu neznám, mohu pouze napsat, jak na mě působí komunikace, a to je bídná, slušně řečeno. Napsal jsem mu asi další tři maily, udělal jsem objednávku po internetu a nic. No a ve středu jsem do dovolal. Prý pošle – no a co myslíte, vykašlal se na mě. Tohle se fakt nedělá. Nechci jet zbytečně takovou dálku. Nechci po něm nic nemožného, cca. 5min času.
Po tomhle na to kašlu, za mě nemohu doporučit.



mirepre
Příspěvky: 2

Příspěvek#32 » pát 21. čer 2019, 19:04

Belmondo: odkud jste a co jste tam potřeboval?

Uživatelský avatar
Belmondo
Příspěvky: 18

Příspěvek#33 » ned 23. čer 2019, 14:12

Tak mě dnes fotky dorazily i s omluvou, že p. Chudoba měl v rodině úmrtí. Tím se vysvětluje zpoždění. Jako bych nic nenapsal :).

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#34 » ned 23. čer 2019, 17:47

No, jestli myslíš majitele a prodejce Zlaté Pušky Plumlov pana Chudobu, tak ses minul. Tuto firmu vede a vlastní úplně jiný pán ;) Takže buď jsi měl na mysli jinou firmu, nebo jsi se spletl s panem Chudobou ;)

Uživatelský avatar
Belmondo
Příspěvky: 18

Příspěvek#35 » ned 23. čer 2019, 17:50

Beru zpět, moje chyba, samozřejmě p. R.Nezhyba.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » pát 5. črc 2019, 07:36

Konspirační teorie, OT a jiný balast promazán.



omega
Příspěvky: 46

Příspěvek#37 » pát 11. pro 2020, 11:03

Taky jsem měl vůli nakoupit a zjistit si dostupnost zboží ve Zlaté pušce, ale prodejce absolutně nereaguje na telefon a můžete tam klidně volat celý den. A nepojedu štráf cesty autem, abych zjistil, že to co chci.. Nabídka dle jeho stránek lákavá, ale k čemu to je, když dotyčný ser.. na to, aby se namáhal zvednout telefon, popř. si tam na zvedání telefonů někoho zaměstnal. Takže hold, těch pár desítek tisíc, utratím raději u někoho jiného, kdo se umí chovat jako opravdový obchodník.



Hujer Viktor
Příspěvky: 328

Příspěvek#38 » pát 11. pro 2020, 11:06

já jsem tam nakupoval několikrát a nikdy jsem neměl žádný problém
dokonce jsem se i dovolal a domluvil



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#39 » pát 11. pro 2020, 11:19

K obchodu Zlatá puška se nemá cenu vyjadřovat. Jednou jsem do fóra napsal, že pán majitel má jako prioritu zřejmě jinou činnost, než prodej zbraní a střeliva, a zákazníci jsou mu tedy šumafuk. Pak jsem kvůli té větě seděl hodinu na policii, protože na mně pán majitel podal trestní oznámení pro pomluvu.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#40 » pát 11. pro 2020, 14:55

Připojuju se k těm co mají ohledně tohoto obchodu "blbé pocity". Ač předchozí zkušenosti nebyly ideální, tak jsem tomu dal ještě šanci a zastavil se tam (nějakou dobu zpátky) v rámci cesty Brno-Prostějov. Přístup pana prodavače stejný - při dotazu na malorážky SB standard mi strkal Rexy s tím že je to šumák a AK-47 zaměňoval za AKM.
Nemám problém s tím, že mi je nabídnuto něco jiného s tím, že předem řekne, že požadovaný typ prostě nemá, ale může nabídnout něco jiného. Když ale při požadavku na jeden typ střeliva suverénně donese bez vysvětlení něco úplně jiného, tak je to minimálně zvláštní. A coby prodejce zbraní motat AK-47 a AKM je asi jako prodávat místo favorita feldu. Je sice hezký, že je mladší a po faceliftu, ale já vážně chtěl toho favorita ;)
Celkově je dosavadní dojem takový, že mu ten obchod někdo vnutil a on tam prostě musí být i když nechce - škoda, já už holt budu kupovat jinde.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#41 » pát 11. pro 2020, 18:36

iloveguns píše:.... Jednou jsem do fóra napsal, že pán majitel má jako prioritu zřejmě jinou činnost, než prodej zbraní a střeliva, a zákazníci jsou mu tedy šumafuk. Pak jsem kvůli té větě seděl hodinu na policii, protože na mně pán majitel podal trestní oznámení pro pomluvu.

No kvůli jedné takové větě se na policajtech hodinu nesedí. V tom muselo být ještě něco jiného. Ale lze velmi silně pochybovat o tom, že objektivní pravdu se zde asi nedozvíme.

Já v tomto obchodě několikrát do roka nakupuju a osobně jsem byl jednou před nějakou dobou svědkem, jak do prodejny vstoupil "zákazník", kterého v první řadě zajímaly slevy a kolik by mu dal prodejce slevu na to a támhle to. Když byl uveden do reality, cítil se velice dotčen a uraženě odešel.
Holt ne každému se lze zavděčit, že ?
Ale nenakupuju jen tam, podobného "zákazníka" jsem kdysi viděl i v jedné zlínské prodejně zbraní a střeliva. Někteří prodejci by vám mohli povídat, jaké individua někdy přijdou do prodejny. A nejen prodejci zbraní.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#42 » pát 11. pro 2020, 19:39

Hele - jestli se chová k lidem podle toho jak se zrovna vyspí, nebo rozlišuj mezi stálými zákazníky na které se vyplatí být milý a neznámými na které nemá náladu - fakt netuším. Vždy, když jsem měl cestu kolem, tak jsem se zastavil a pokaždé něco koupil - většinou pár krabic střeliva a o ceně fakt nediskutoval. Takže jsem určitě nebyl jen vocmrnda co půl hodiny čumí a pak nic nekoupí. Zdržel jsem ho většinou max 5-10 minut (vím pro co jdu) s výjimkou koupě pistole, kdy jsem možná tu půlhodinu vybíral z více kusů různě jetých kousků. To ještě i sliboval, že jak budou zásobníky (které měli být k pistoli za lepší cenu a nebyly), tak že se ozve a dodá za tu původně slíbenou cenu.
Hádej jak to dopadlo. Zásobníky sice po čase opravdu byly, ovšem o pár stovek dražší a na nějakej slib o prodeji za původní cenu se jaksi zapomnělo. Bere většinu věcí od ZS, kterému se občas taky zadrhnou dodávky - jenže ZS tohle řeší tak, že zákazník, který měl něco v rámci produktu dostat (zásobník, obal, střelivo, …) toto opravdu byť s časovým odstupem nakonec dostane - dané slovo platí.

Když projedu ty ponechané 3 stránky (po promazání), tak komentáře pro i proti tomuto obchodu jsou prakticky 1:1. S tím že u některých kladně hodnotících je zřejmé, že se osobně znají a kamarádí (tam se ani nedivím, že je k nim milý a ochotný). Já se bohužel po několika pokusech musím řadit do té druhé skupiny, spíše rozčarovaných bývalých zákazníků. Nemám problém poskytnout kladnou referenci, případně upravit původně získaný mylný dojem, když se časem ukáže opak. Tady to ale na nějakou úpravu recenze nevidím s ohledem na současnou nechuť se o nějakou další návštěvu ještě pokoušet.

Ale abych nebyl nelida - slibuju, že pokud budu někdy mít cestu přes Brno na Prostějov, tak se tam zastavím a zkusím ještě poslední šanci. Následně potvrdím, nebo reviduju výše uvedené hodnocení. Kdy to bude ale fakt nemám tucha - zaměstnavatel mě momentálně do těchto končin neposílá.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#43 » pát 11. pro 2020, 19:56

Já už to zkoušet nebudu a ani tam nikomu nic vyzvedávat nebudu. Beztak zase zavřou hospody a nevím, kde bych těch x hodin trávil v té zimě, co jsem na něj čekal.



Ravoj
Příspěvky: 7

Příspěvek#44 » sob 26. pro 2020, 14:22

Tak přidám recenzi.. Byl jsem tam nakupovat náboje. Jel jsem kvůli ceně i kvůli zdejším rozporuplnym recenzim.. Dojel jsem tam a bylo v obchodě 7 lidi.. Než jsem se dostal na řadu, tak dalších 5 lidi přišlo.. Jeden kupoval pistoli plus naboje. Další mezi tím bedny od pásů. 2 se ptali na zbraně, další 2 na naboje a jeden se díval.. Zbytek byl asi doprovod. Můj dojem z obchodu je takový, že majitel nabízí hodně zboží za velice rozumné ceny a tudíž je poptávka velká.. Oproti jiným obchodům kde nakupují má o dost víc zákazníků a je na to sám.. Jeho jednání je korektní, ale na druhou stranu díky poptávce, nabídce a vlastní pracovitost si holt může zákazníky vybírat (což je v dnešní době zvláštnost, ale podle mě má na to právo), takže kdyz mu uteče jeden kšeft kvůli nezvednutemu telefonu, tak přijde kšeft jiný. Někomu se to líbit nemusí, ale já na každém, jestli si holt počká a zkousne někdy odlišný způsob jednání a ušetří na nákupu peníz, nebo si zajede do jiného obchodu, kde jsou 2 prodavači na 1 zákazníka a připlatí si.. Závěrem.. Mě jeho přístup nevadí. Počkám si, ušetřím.. Nakupoval jsem poprvé a i když je pan trochu svůj, tak mě výběr a ceny vyhovují.. R.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů