Dersol s.r.o. - Reloading Solař



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#76 » čtv 21. úno 2019, 11:15

Mohu to brát jako fakt? Když tak SZ.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#77 » čtv 21. úno 2019, 17:40

https://www.zelesice.eu/obecni-policie-725

Ale třeba jen shoda jména ...



davidk
Příspěvky: 64

Příspěvek#78 » čtv 7. bře 2019, 22:36

Jak to tady tak čtu,tak dopředu zaplacených celo formátovacích matric od reddingu se asi nedočkám.
Před 5-ti lety jsem tam kupoval lis, taky platil dopředu a vše bylo v pořádku.



vlasta123
Příspěvky: 1

Příspěvek#79 » pát 8. bře 2019, 08:31

Dobrý den, rádi bychom se připojili k hromadné žalobě na firmu Dersol. Je tu někdo, kdo na tom již pracuje?



sakalll3
Příspěvky: 1

Příspěvek#80 » stř 13. bře 2019, 09:37

Dobry den chcel by som sa s vami podelit o skusenost s nakupom u firmy Dersol Brno ktorej konatelom je Radek Solar a prevadzkuje eshopy "naboje-prebijeni.cz" a "naboje-prebijanie.sk" a taktiez facebookovu stranku "Přebíjení-Reloading".

V decembri 2016 som si u firmy dersol objednal 10 000 kusov striel. Dodnes mi bolo dodané len 6500 kusov striel aj to trvalo dva roky a dodali mi ich na tri krat po asi 10 telefonatoch, pricom v kazdom telefonate ma ubezpecovali ze za dva tyzdne strely pridu a zbytok mi dodaju.

Zhruba pred dvomi mesiacmi mi dosla trpezlivost a ziadal som zvysok sumy dobropisovat. Poslal som cislo uctu a pan mi potvrdil ze mi peniaze poslali naspet. Dodnes mi ziadne peniaze neprisli a cislo uctu som niekolko krat skontroloval.

Aktualna situacia je ze mi firma Dersol zhruba 3 tyzdne neodpisuje na maily, neodpisuje mi ani na spravy na facebooku , nedvihaju telefon a neposlali mi ani potvrdenie o platbe ktore mi slubili poslat mailom.

Takze odporucam kazdemu zvazit kupu tovaru cez tuto firmu a cez tieto eshopy.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#81 » stř 13. bře 2019, 09:43

Je tu na to cele vlakno.. viewtopic.php?f=9&t=5048&start=75

Bohuzel to neni ojedinela zkusenost.

Od příspěvku #80 sloučeno s původním tématem. Peggy



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#82 » stř 13. bře 2019, 13:16

Já pracuji na trestním oznámení, pokud se chce někdo přidat ať mi pošle základní podklady, tj. kontakt na sebe, stručný popis události, potvrzení o platbě, případně mail. komunikaci.



Dudyn
Příspěvky: 3

Příspěvek#83 » stř 13. bře 2019, 13:56

taky jsem "nakupoval" v Dersolu a od loňského prosince nemám peníze ani zboží, vše funguje, jak popisují ostatní , je to týden co jsem podal podnět na ČOI,

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#84 » stř 13. bře 2019, 13:58

Nechci být špatný prorok, ale dle mého názoru ti to PČR shodí na občanskoprávní spor a ty ztratíš pár měsíců času, kdy to může být na soudu.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#85 » stř 13. bře 2019, 14:18

Já s nima neměl nikdy žádný problém všechny objednávky vždy do tří dnů doma ale vše jsem taky platil dobírkou a vo tom to je! ;)

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#86 » stř 13. bře 2019, 15:22

Dobírka taky není všelék - já od nich kdysi objednal na dobírku (to byla klika), půl roku to různými cestami urgoval a pak jsem to vzdal. Po roce mi přišlo oznámení, že e-mail (poslední) byl smazán bez přečtení. Tím u mě skončili. Ale aspoň jsem neměl škodu.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#87 » pát 15. bře 2019, 09:15

To poli: myslím, že v tomhle případě by to mohlo klapnout, dělá to příliš systematicky a dlouhodobě, navíc podnikatel ojebává spotřebitele, to se teď moc nenosí. Už je to moc okatý, ale jeden nikdy neví. Začíná se mi to sbírat, je to jak přes kopírák.



palong
Příspěvky: 10

Příspěvek#88 » pon 18. bře 2019, 14:38

Zdravim ve spolek.
COI uz jsem kontaktoval a volala me pani z COI ze firma dersol ma zablokovany ucet od financniho uradu Brno.COI poslali dopis kde se zavazuji k uhrazeni castky jakmile jim odblokuji ucet.objednal jsem si u nich v zari zbozi ktere jsem behem 2 dnu zrusil a timto veskera komunikace skoncila.....mam uz formular k predzalobni vyzve ktere posilam tem zmr..m doporucene.pak uz jdu do soudniho sporu.
jinak COI je jen kontaktuje ale soudne na ne nemuze...to jen pro zajimavost



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#89 » ned 24. bře 2019, 20:53

Ještě si zkuste zjistit, jestli na něho není návrh na insolvenci.



palong
Příspěvky: 10

Příspěvek#90 » stř 27. bře 2019, 19:46

co jsem zatim zjistil tak neni......proste nadrzo maji zablokovany ucet od financaku ale na nej asi chodi porad penize najivnich zakazniku...jinak si to nedovedu predstavit

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů