Dersol s.r.o. - Reloading Solař



palong
Příspěvky: 10

Příspěvek#91 » čtv 28. bře 2019, 14:39

aby nezustalo jen vyhruznyho psani je treba jednat....timto vas vsechny zadam o podani stiznosti na nekale praktiky......alespon pokuta jim urcena je k necemu.toto je email z COI

Bohužel není v nasi kompetenci prošetřit jednání společnosti. Nicméně můžete podat podnět na prošetření podnikatele z důvodu porušení veřejnoprávních norem např. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (nekalé obchodní praktiky) buď prostřednictvím E – podatelny na stránkách http://www.coi.cz/cz/e-podatelna-elektr ... kt-na-coi/ nebo osobně na Poradenské a informační službě ČOI.



Dudyn
Příspěvky: 3

Příspěvek#92 » čtv 4. dub 2019, 11:04

dnes mi přišlo vyjádření z ČOI-ky, jen běžné fráze, ale poslali mi formulář na mimosoudní řešení sporu, jsem zvědav, jak to dopadne, Solař je zřejmě pěkně protřelý podvodník



stybla
Příspěvky: 4

Příspěvek#93 » úte 21. kvě 2019, 17:49

Dobry vecer,

mam stejnou zkusenost s Dersol s.r.o. (naboje-prebijeni.cz). Bohuzel, o jeji povesti jsem se dozvedel az 2 tydny po objednani a zaplaceni faktury(2018/07). Zbozi nedodano. Dopisy do vlastnich rukou neprevzaty, a to vcetne predzalobni vyzvy. Po emailu akorat sliby, kdyz se zrovna druhe strane chtelo odepsat. Penize nikde. Tolik ve zkratce.

Bohuzel jsem se nechal okrast o malou castku, takze nedosahnu ani na TO pro podvod. A soud, ktery po COI zvazuji, bude znamenat dalsi naklady, i kdyz ho vyhraju.

Je mozne se jeste k nekomu pripojit? Jirik.fx?
A jak dopadli s vymahanim ostatni?



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#94 » čtv 4. črc 2019, 13:11

Pánové, ti, co to už dali na PČR, můžete sem prosím napsat čísla jednací?
Podstatně to zrychlí další oznámení a panáčkovi se to krásně nasčítá ...



kalach79
Příspěvky: 3

Příspěvek#95 » pát 19. črc 2019, 10:06

Vyzývám všechny podvedené zákazníky obchodu Dersol s.r.o aby se připojili k mojí soudní žalobě na pana Solaře a jeho obchod Dersol.Kontakt na email drahopetr@email.cz děkuji



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#96 » úte 23. črc 2019, 13:11

Zdar,já jsem se tam kdysi pokoušel bezůspěšně objednat nějaké zboží,komunikace v pohodě ,ale zboží nebylo skladem,tak jsem koupil jinde..Zboží z jakéhokoliv e shopu zásadně platím na dobírku a NIKDY :!: předem a zboží mám obvykle druhý, max třetí den a nikdy nebyl problém. Ty peníze dopředu jsou komplikace,a nemusí v tom být ani úmysl,stačí že zboží je označeno že je skladem,ale fakticky není,tohle se mi párkrát stalo.. Tímhle ovšem nikoho neomlouvám... :!: Prodejce by měl i přes odstavení účtu komunikovat a nechápu proč na stránkách e shopu nezablokoval možnost nákupu :?:



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#97 » úte 23. črc 2019, 18:11

Pro ty, kteří platili platební kartou, může být lepším řešením než žaloba zkusit u banky požádat o tzv. charbeback.
V případě platby kartou za zboží, které nebylo dodáno, banky vrací peníze. Na tuto možnost mě odkázala ČOIka.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#98 » úte 23. črc 2019, 18:31

Máš na mysli chargeback.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#99 » úte 23. črc 2019, 19:25

Ano, sorry za překlep. Už to nejde opravit 8-)
Info k jednotlivým bankám zde:
https://www.duofinance.cz/chargeback
https://www.irozhlas.cz/ekonomika/charg ... 191317_kro



Dudyn
Příspěvky: 3

Příspěvek#100 » čtv 1. srp 2019, 13:02

Mimosoudní řešení sporu přes ČOI je k ničemu, Solař dluh potvrdil a přislíbil vrácení peněz, ale až mu finanční úřad Brno odblokuje účet, takže nikdy



stybla
Příspěvky: 4

Příspěvek#101 » pon 12. srp 2019, 19:55

Kdybyste chtel nekdo COI potrapit otazkou "a stezoval si nekdo dalsi?", a odpoved byla "ne"/"mozna to resil nekdo z kolegu", pak COI 86698/19/O100. Ona totiz COI ani nesleduje koho a kolikrat resi. Take je dobre vedet, ze jako s.r.o. muzu mit COI na salamu.

spravedlnost 0 : 1 Solar



stybla
Příspěvky: 4

Příspěvek#102 » pon 12. srp 2019, 20:00

Dudyn píše:Mimosoudní řešení sporu přes ČOI je k ničemu, Solař dluh potvrdil a přislíbil vrácení peněz, ale až mu finanční úřad Brno odblokuje účet, takže nikdy


I pres svuj negativni prispevek vyse a zkusenost nesouhlasim. Jen to tam posilejte. Ono to treba jednou k necemu bude. Sedet na zadku, nic nedelat, a rikat, ze je to k nicemu, to je opravdu k nicemu. Jen at je to pekne zaznamenane na co nejvice mistech.



palong
Příspěvky: 10

Příspěvek#103 » čtv 19. zář 2019, 12:38

obratil jsem se na firmu ktera vymaha dluhy a bylo od nich zdeleno ze tato Ku.va z Dersolu ma na konte uz 7 exekuci.taky jsem obdrzel od COI vyjadreni od nich ze az jim odblokuji ucet vse vrati.....chachacha...jen zvasty...rok je pryc a pan Ku.va podnika v klidu dal.



nejrom
Příspěvky: 4

Příspěvek#104 » čtv 10. říj 2019, 10:41

Kdyby šel někdo do trestního oznámení na tohoto pána, tak dejte vědět. Kamarád ze Slovenska se velmi rád připojí .



kalach79
Příspěvky: 3

Příspěvek#105 » pon 14. říj 2019, 15:07

Končím výzvu,protože jsem už svého dosáhl,mám peníze zpět.Radím všem "úřady jsou na nic, oslovte média jako je třeba ČT- Černé ovce".Černé ovce dosáhly během měsíce toho, čeho úřady nedosáhly za rok.Je vidět ,že moc médií je obrovská a úřady jsou na tento typ podnikatelů jako je pan Solař krátký .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů