ZbraneNaObjednavku.cz

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#16 » ned 18. pro 2022, 21:30

Díky za ujištění, i já když jsem s ním mluvil tak zněl v pohodě, snažím se ho nenahánět, ale tak jednou za 4 měsíce se ozvu :)



holeys
Příspěvky: 6

Příspěvek#17 » ned 1. led 2023, 14:04

Já znám pana Hlavatu už dost let a podle mě je to velice slušný člověk. Už vícekrát mi přivezl něco, co jsem u něho objednal telefonem, na závody do Loun Chlumu nebo do Nečich, vždycky naprosto přesně a spolehlivě. Naposledy, když nemohl osobně, tak poslal svého spolupracovníka. Ale je fakt, že to byly spíše obyčejnější objednávky nábojů, střenky apod. Vždycky ale vyžadoval doklady, tam, kde jsou dle zákona potřeba, byť se osobně dlouho známe a musí mít údaje v registru, ale proti tomu nic nemám, jsem pro dodržování pravidel a pořádku.

Pokud jde o dlouhé termíny s dodávkami zbraní, jak zde někdo píše, tak to nevím, zkušenost v tomto směru nemám.



LadaPoly
Příspěvky: 3

Příspěvek#18 » pon 3. dub 2023, 23:11

Nákup u p. Hlavaty úplně bez problémů. Dokonce jsem za zbraň zaplatil z Endered karty 7tis. Kč (a že jsem z ní zaplatil, tak k platbě z druhé karty, kterou jsem doplatil zbytek, připočetli cca 450 Kč). Za mě spokojenost. Na krámě toho moc nemají, jen takový základ - no proto jsou to "zbraně na objednávku" :roll: . Chtěl jsem Diamondback 380 a mailem hned druhý den mi byly vysvětleny problémy této zbraně a stáhli jí z nabídky. Nakonec jsem šťastným majitelem Kevina.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#19 » úte 4. dub 2023, 10:46

Asi bych uplně nesouhlasil. V pisolích toho maji naopak mám pocit nadstandardně. Kde jinde najdeš tolik kousků Desertu nebo Korthů na pultě. Ano nemají tam šmedy typu Gééčko, CZUB či Tauruse.



Gatling71
Příspěvky: 28

Příspěvek#20 » úte 4. dub 2023, 22:22

Zrovna včera jsem tam cosi nakoupil a při obhlídce mi nepřipadalo že tam toho je málo. Takhle zásobená prodejna tohoto druhu se v našich končinách hned tak nevidí. Kdybych chtěl něco víc, musím do Prahy, a ani tam to není vždy lepší.
Jen těch AR15 nebo 1911 co mají na "osahání", hmmm...
Zatím jsem byl s nabídkou i přístupem, v Lounech, vždy spokojen.

Uživatelský avatar
Klicky
Příspěvky: 182

Příspěvek#21 » stř 25. říj 2023, 11:15

Tak nakonec jsem se dočkal, po dvou letech mám Mossberga doma. Nutno dodat že ne chybou pana Hlavaty, v továrně jim to prostě trvalo.



stip
Příspěvky: 279

Příspěvek#22 » úte 14. lis 2023, 23:37

Mě přijde, že ten chlápek v jejich logu je Eastwood a to vzhledem k autorským právům nebude správně.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » stř 15. lis 2023, 06:55

To logo má Jarda Hlavata co pamatuju..Koho má nebo nemá evokovat je asi fuk, ale Tebe podezřívám, že jsi něco pil, když si psal tento post bez sebemenšího přínosu k tomu jakej je to prodejce. :lol:
Jinak kdykoliv jsem u něj něco bral za posledních 13 let, vždy to bylo v pohodě a on sám je slušnej a férovej chlap. ;)



stip
Příspěvky: 279

Příspěvek#24 » stř 15. lis 2023, 08:14

Fuk je to tobě a mě, protože se nás to netýká, ale prodejce by s tím mohl mít problémy, takže lhostejnost k tomu není na místě. Každopádně upozorním ho na to, až ho uvidím.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#25 » stř 15. lis 2023, 18:33

Je dobře že máme tak uvědomělé lidi co se starají, no ale hlásit se to musí :-) :D :D :D :D :D

Jarda bude mít radost až mu to řekneš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#26 » čtv 16. lis 2023, 16:56

Pred mesicem jsem si u p. Hlavaty objednal jednu pruzinu, prcemz nikdy drive jsem u nej nic nekoupil. Kseft za dve stovky, ani jsem nejak nedoufal, ze se tim bude nekdo vazne zabyvat. Pocital jsem s tim, ze postupem casu ji zkusim koupit i jinde, kdyztak budu mit dve. Pred chvili mi prisla. Takze nemohu rict kriveho slova.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů