Obchod: Qins - Prostejov, Praha

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#1 » úte 3. lis 2015, 21:54

Nikde jsem nenasel v diskuzi obchodu tento, pomerne zajimavy, moznost vyzvednuti v Prostejove a po domluve i v Praze, co jsem se docet, tak ofiko dovozce GP, ale prodavaji daleko vice veci.

Eshop: http://eshop.qins.cz

Btw. Nekdo osobni zkusenost? Diky!



Mikxi
Příspěvky: 8

Příspěvek#2 » stř 4. lis 2015, 15:25

Kupoval jsem tam nekolikrat naboje. Platba predem, vyzvednuti v Praze. Po objednavce mi volal p.Entl, potvrdil a rekl kdy to posle. Jednou mi i vybiral naboje presne dle prani (komise). Predani v Praze v kancelari na Karlove namesti po tel. domluve. Vse bez problemu a rychle.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#3 » stř 4. lis 2015, 20:50

Nechal jsem si v Prostějově u pana Entla (Qins) opravit malorážku a v pohodě, bez problémů, spokojenost.
Pak jsem si tam kupoval kompík od GP na CZ 858 a taktéž spokojenost. Domluva vždy v pohodě a dle potřeby se dalo domluvit i po telefonu.
Nicméně v Prostějově není klasická prodejna, kam si člověk příjde vybírat. Já v Qinsu po internetu nikdy nic neobjednával, vždy jsem jednal prvotně po telefonu a poté osobně.
Co se týče doby opravy, tak ikdyž jsem na to nijak nespěchal, byla provedena vcelku rychle. Kompík se musel dopasovávat, ale byl jsem jasně seznámen s časovým horizontem, ale i ten byl překvapivě velmi krátký. S panem Entlem vždy dobrá domluva.



buki
Příspěvky: 26

Příspěvek#4 » stř 4. lis 2015, 21:59

Pan Entl - Qins bez problému a velice vstřícné jednání. Vyřeší jakýkoliv problém. Nemá chybu.



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#5 » čtv 5. lis 2015, 13:01

Naprosto v pohodě. Kupobal jsem tam zbraně i náboje a vždy bez problému. Pan Entl je velice vstřícný a ochotný.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#6 » úte 10. kvě 2016, 08:32

Qins Prostějov : Výše je popsáno vše důležité, jednání je dobré, ALE volejte vždy předem. Jak je psáno - není to klasický pultový obchod, ale normální rodinný barák = nutná tel. dohoda dopředu, zvláště pokud nejste místní a plánujete tam jet z větší dálky.



bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#7 » čtv 7. črc 2022, 19:37

Trochu ozivim tema dnesni zkusenosti, protoze vidim, ze to tu je roky bez reakce.
Kupoval jsem tam dnes pistoli, na vydejnu v Praze.
V Praze to neni normalni obchod, co by mel otevreno. Prislo mi to trochu 'underground', ale realne super. Objednam na netu, dojedu si pro to na vydejnu (coz je jen takova trezorova mistnost v panelaku), ktera ma otevreno v odpolednich/vecernich hodinach (pro mne super).

Pan na vydejne super mily a ochotny. Poradi, da tipy specificke pro konkretni zbran, nesnazi se vam nic zbytecneho prodat (chtel jsem rovnou koupit jina miridla, ale vymluvil mi je s tim, ze se delaji v ruznych vyskach a at radsi nejdriv pistoli trochu nastrelim, at pak nemusim kupovat jina, kdyby mi to litalo vysoko/nizko).

V kratkosti: super.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů