nová střelnice v Praze - Prague Armory



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#76 » pát 10. úno 2017, 23:46

To Kurvajz: Pěkně si se rozepsal, ale fakt dobře, na Kolbence fajn střílení.
V Hostivaři, v Leru to bude dál, pouze 6 min. ze stanice metra A Skalka busem 111. Výstup přímo u střelnice.
Tam už Mikky nepřijede, je to mimo centrum !!!



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#77 » pát 10. úno 2017, 23:52

Jojo, snažím se bejt objektivní a otevřeně přiznávám, že sem to čekal horší :-)

No do toho Lera to budu mít plus mínus stejně časově jen ne přímej spoj...metro 10 minut, přestup a pak ten bus...tak uvidíme



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#78 » pát 10. úno 2017, 23:56

40 metrů ? To žádná krytá v Praze není !



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#79 » pát 10. úno 2017, 23:57

Teda možná Kapslovna, ale to neni pro nás.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#80 » pát 10. úno 2017, 23:58

Kapslovna je super...nebo byla...až na tu tmu a otevírací dobu...ale už jsem tam nebyl tak rok dva, takže nevím, zda vůbec ještě funguje



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#81 » sob 11. úno 2017, 00:02

Web žádný a dědové, opravdu škoda, jen z důvodu, že tam byla prvotní výroba Sellier Bellot, než to přestěhovali do Vlašimi a posléze prodali do Brazilíie (Magtach).
Smutný příběh české muničky !!!!!



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#82 » pon 13. úno 2017, 07:44

Pro zajímavost - komu se nelíbí registrační systém s povinnou registrací uživatele, stav jde zamluvit i telefonicky :) Minulý týden jsem si po telefonu zamlouval stav na tu zkoušečku a naprosto nebyl problém...

A délka stavu podle všeho je 27m. To mají v registračním systému a i pocitově mi to přijde že tak nějak to bude.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#83 » úte 14. úno 2017, 00:37

Ano, musí se snažit, přibude konkurence.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#84 » úte 14. úno 2017, 16:43

To já doporučuju spíš po tom netu, protože na ten minulej týden jsem to měl po telefonu a místo požadovaný hodiny mi to dali jen na půl hodinu...sice se to nechalo uhádat, ale ve špičce by to mohl bejt problém



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#85 » stř 15. úno 2017, 09:19

Po netu je to spolehlivější, to samozřejmě. Jen jsem uváděl možnost pro ty, co se neradi někde registrují :)



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#86 » stř 15. úno 2017, 21:10

V-ARka, kterou mají v Prague Armory, a která není na jejich webu, má hlaveň 16,5 palce a mají na ní tento kolimátor:

http://www.binox.cz/kolimatorove-zamero ... -entrydot/

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#87 » pon 20. bře 2017, 12:24

Jdou vám stránky střelnice?

V práci máme compy na ..., takže nevím,jestli to není starým prohlížečem...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#88 » pon 20. bře 2017, 12:28

Zlobí to i mě. Asi nějaký výpadek.

Uživatelský avatar
DawiX
Příspěvky: 20

Příspěvek#89 » pát 14. dub 2017, 14:08

Tak jsem take vyzkousel. Dostupnost vyborna, zaparkovat se da v pohode. Ale to treba na Magnumu je taky tak. Ale zase strelnice relativne "v centru" a parkovani? Pripadna dostupnost 16 se zastavkou skoro hned u vchodu do kolbenky? Za me super.

Prekvapil me vchod - hned za dverma clovek oslepenej dennim svetlem do temnych schodu? :) Malem jsem ty schody vzal po hlave :) Takze pro prvonavstevniky, vchazejte s rozvahou :D

Co se tyce zazemi, strelnice jako takove a tak, vse na vybornou. Tam neni co vytknout. I kdyz je tam rost, je to prebijec friendly diky moznosti hodit si kartony na tu mriz. Doporucuju si hodit i papir na pravou zed - je tam "chytaci okenko" na nabojnice (je tam rampa, ktera to sype pod rost), a nez mi to doslo, prisel jsem o par hilzen.

Obsluha v pohode, cenova politika si myslim ke komfortu co nabizeji je adekvatni a LEX sleva taky potesi. Placeni kartou zatim stale jeste nejede.

Jediny, co me trochu prekvapilo byla "slozitost" ovladani pojezdu. Holt jsem zhyckanej jednoduchosti vypinacu "tam" a "zpatky" ostatnich strelnic :twisted:

Za me palec nahoru a urcite budu navstevovat i v budoucnu.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#90 » pát 14. dub 2017, 20:56

Jsem rád, že jsem se s těmi ovladači nepral sám ;-) Taky jsem zvyklý na to samé, "vpřed" a "ke mě" :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů