nová střelnice v Praze - Prague Armory



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#46 » čtv 2. úno 2017, 18:00

Dostupná je, http://praguearmory.cz/

Ano, akci mí budou a myslím, že je super, nechci to sem dávat, aby tam nebylo přeplněno :-D Ale toto si zaslouží sdílení ;-)

------
Vybíráte si zbraň a nemůžete se správně rozhodnout? Zaujali Vás značky jako #Glock, nebo #Ruger? V týdnu 6.2.2017-12.2.2017 bude k dispozici sortiment od dovozce MPI přímo v Prague Armory.
Zbraně budou zapůjčovány zdarma, je potřeba si pouze rezervovat střelecký stav v průběhu daného týdne. Střelivo nutné zakoupit na střelnici (9mm Luger - 6 Kč, .40 S&W - 9 Kč, .45 ACP - 8,50 Kč)
http://www.mpicz.com/zbrane-a-doplnky-na-akcich
------

Ano, sleva pro LEX 10%, jde i permice za 2000 Kč, hodina poté vychází na 400 Kč, což je hodně slušné.


Bohuliby: šla mi pára od pusy, takže zima tam opravdu je, jedině že člověk má rád zimu :-D Nebýt tohoto tak je to best of ale protože mám rád teplo, hold tam asi nebudu tak často, jak bych rád. Uvidíme v létě, třeba to bude příjemné.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#47 » čtv 2. úno 2017, 18:39

Permici budou nejspíš rušit... :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#48 » čtv 2. úno 2017, 23:57

J.Kuntoš: Ano, teď je zima, ale opravdu už dlouho, neboj, bude to lepší, když budeme v tuto dobu střílet venku, tak jen s kulichem, asi tak. Takový prostor se asi nedá vytopit, jedině infra na stav a to stojí prachy za elektriku.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#49 » pát 3. úno 2017, 00:22

Jak říkám, pán na recepci mi říkal, že to teď řešili a že jejich topení dokáže zvednout teplotu o 15 stupňů nejvíc - a to je v tomhle mraze málo...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#50 » pát 3. úno 2017, 00:30

Ano, je mráz a je to opravdu krátkodobá věc, v létě tam bude zase velice příjemně.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#51 » pát 3. úno 2017, 09:28

Teda vy jste zmrzlíci, před týdnem jsem tam byl večer sám, takže "nezadýcháno", v triku a v pohodě ;) Pravda, doma mám 19-20st... Oni to někde, snad na stránkách Střel.revue, popisovali. Zvýšení teploty znamená, že nemůže naplno fungovat odtah spalin, takže je to zřejmě kompromis mezi dušením se a zmrznutím, preferuju chladno a dýchatelno :P Ale zase tím, jak jsou pod zemí tam asi bude celoročně tak akorát



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#52 » pát 3. úno 2017, 09:39

Dejte pokoj s topením...kdo chodí střílet v létě na AVIM, ví co je to za humus. Nejlíp je na Kapslovně...tam jak je to v podzemí, tak tam je celoročně stejná teplota :-)

Jinak koukám, že už tady někdo provařil tu předváděčku Glocků a Rugerů příští týden...ještě, že už mám objednanej stav...vypadá to na nával

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#53 » pon 6. úno 2017, 12:38

Víte někdo, jestli berou platební karty? Díky!



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#54 » pon 6. úno 2017, 12:51

Jdu tam ve čtvrtek, pokud se tu nikdo neozve dřív, tak se zeptám...

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#55 » pon 6. úno 2017, 12:56

Já platil hotově, ale matně si vzpomínám, že se ptal, jestli karta nebo cash...

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#56 » pon 6. úno 2017, 14:56

jhora ... já jdu ve středu :D



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#57 » pon 6. úno 2017, 15:30

Tak v tom případě to chce si tam zavolat :D

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#58 » pon 6. úno 2017, 16:00

V pohodě, vyberu cash, já spíše myslel pro případ, kdy by se mi zalíbila ještě nějaká jejich hračka na půjčení, že bych si trochu zablbnul ... takže se rozhodnu až na místě ;)



c25land
Příspěvky: 20

Příspěvek#59 » úte 7. úno 2017, 19:10

Kartou platit nejde ještě nemají terminál!!! Teď od tama jedu nechali mě odstrilet co jsem chtěl a pak jsem stradoval k bankomatu :)



Medicinbal
Příspěvky: 56

Příspěvek#60 » úte 7. úno 2017, 21:15

Dnes jsem je navštívil také, sleva na Lex 10% jak bylo zmíněno, 20% pro IZS. Platba kartou zatím nelze, cca za 2 měsíce by prý mohla už fungovat.
Za mě pěkná střelnice, cena vyšší i za náboje než jinde, ale zase pěkná nová, hodně prostorná. Takže budu využívat i do budoucna. Jinak zima mi tam vůbec nebyla. Sice to není na tričko, ale v mikině bylo příjemně.

Jinak díky za předváděčku glocku a rugeru, vyzkoušel jsem si 7 zbraní.:)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů