Obchod: brownells-cesko.cz



izerS18
Příspěvky: 1255

Příspěvek#556 » stř 8. úno 2023, 14:43

Ahoj. Ja objednal listopadu behem BF akce zasobniky. Byly v USA. Zaplaceno kartou, minuly tyden dosly. Mel jsem uz take trochu strach, ale jak je zbozi v USA, tak to fakt trva.
Ze se ztratila platba, to se mi stalo i u Alzy, tak drzim palce, at se to vyresi;-)



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#557 » stř 8. úno 2023, 19:19

Z Brownells mám usťovku ale osazovali mi jí už přímo v Antegu a jen jsem doplácel rozdíl v ceně, takže co se týče komunikace a jednání nemám potuchy.
Zvažuji zda to nezkusím z OpticPlanet, ledasco mě tam zajímá co tady buď není vůbec nebo je to v nedohlednu.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#558 » čtv 9. úno 2023, 10:39

Pružiny doma, dokonce na dobírku asi všechno OK. Nejsem v česku, tak ještě nerozbaleno.



SmallFishGSi
Příspěvky: 2

Příspěvek#559 » úte 2. kvě 2023, 18:26

SmallFishGSi píše:Objednával jsem 5.9. zásobníky na Glocka (normální kapacita). Skladem v USA, platil jsem převodem. Stále nic, komunikace žádná.
14.11. jsem tedy objednávku zrušil.
Jsem zvědav, jestli vrátí peníze.
Zatím se nic neděje, na maily neodpovídají, dovolat se mi nepodařilo…



Vyřešeno, chybyčka se vloudila. Peníze vráceny. Další objednávka běží jak má.

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 181

Příspěvek#560 » čtv 4. kvě 2023, 13:29

Začátkem února jsem objednal pažbu, na shopu info o dodání 5-20 týdnů.

Za 3 týdny byla doma, milé překvapení

Uživatelský avatar
Desertfox83
Příspěvky: 50

Příspěvek#561 » stř 31. kvě 2023, 12:14

Od jisté doby beru z Brownellsu pouze na dobírku a od té doby vše bez problémů. Zboží vždy za 2 - 3 týdny doma. Dokonce musím pochválit, vracel jsem zboží a vrátili mi i částku za dopravu, což teda moc obvyklé není.



pan_cerny
Příspěvky: 8

Příspěvek#562 » stř 21. čer 2023, 11:54

2.1. jsem objednal hlaveň na G48 - 31.5. byla k vyzvednutí v KM. Popravdě jsem myslel, že to bude trvat o hodně dýl, ale hlavně jsem úplně zapomněl, že mám objednáno. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů