Obchod: brownells-cesko.cz



skagerak
Příspěvky: 972

Příspěvek#466 » pon 23. lis 2020, 11:16

jo taky jsem si vtipného pohybu ceny letos všiml

pro inspiraci

Obrázek

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#467 » pon 23. lis 2020, 13:43

Ja len že ono to je bežná praxe, dávať "umelé zľavy", nič čo by bolo špecifické pre brownells. Ak skutočne krachujú, skôr by som čakal že dajú zľavy reálne na to čo majú na sklade aby sa zbavili zásob a vyššie ceny na čokoľvek čo musia objednávať, aby sa im to oplatilo ešte pred koncom riešiť.



skagerak
Příspěvky: 972

Příspěvek#468 » pon 23. lis 2020, 14:04

Pokud s e mluvilo o potizich tak asi jen o mistni pobocce nez o cele brownells?
(Pobocka imho sklad ani moc nema)z

A bezna praxe neznamena ze to neni trapnost ....



tomas fuk
Příspěvky: 828

Příspěvek#469 » pon 23. lis 2020, 14:29

Brownells.cz nema skladem vubec nic. Takze se nemaji ceho zbavovat. Ti jsou radi, kdyz jim nejaky duverivy zakaznik zaplati predem a oni z tech penez pokryvaji jine pohledavky. Proto takove dlouhe cekaci doby a vymluvy na zmenu dopravce, atd. Vzdyt je to porad dokolecka stejna obehrana pisnicka.
Uz jsou stejni jak Solař a jeho Dersol.



LordSalix
Příspěvky: 578

Příspěvek#470 » pon 23. lis 2020, 15:36

Ano u brownells jedině na dobírku.. když mezitím zkrachují, tak zboží přinejhorším nedorazí. Ale poslat jim peníze předem jako každému normálnímu obchodu.. už nikdy.



tomas fuk
Příspěvky: 828

Příspěvek#471 » pon 23. lis 2020, 15:59

No ja uz u nich neobjednam ani zavlacku. Po tom, co predvedli loni, tak u me uplne skoncili. Radeji dam vydelat jinemu ceskemu obchodu, i kdyz bude drazsi.
Takove ojeby si muzou dovolit obchody s elektronikou a podobnym spotrebnim zbozim, protoze oni maji zakazniky v daleko vetsim poctu. Obchod jako Brownells.cz ma specificke zakazniky v malelm poctu. Pokud na me zkusi ojeb, ze pred akci zdrazi o 30 % a na akci da slevu 20 % tak v ten moment uz u nich nikdy nenakoupim. Je to pro me urazka a podvodne jednani. To at radeji zadne takove akce nedelaji a drizi ceny v nejake hladine, nez aby se takhle ztrapnovali a delali z lidi blbce.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#472 » pon 23. lis 2020, 16:48

On je trochu problém že mají několikanásobně větší sortiment než všechny ostatní české shopy s doplňky dohromady. Za mě nemůžu říct půl slova. Od té doby co jsou tady u nich mám cca 30 objednávek a neměl jsem jediný problém.



oldFord
Příspěvky: 79

Příspěvek#473 » pon 23. lis 2020, 16:57

Disclaimer predem: S Brownells nemam nic spolecneho s vyjimkou toho, ze jsem jejich zakaznik uz od roku 2017. Nehodlam je hajit ve vsem, vidim na tom
neco pravdy (oproti me posledni objednavce ze zari ted opravdu neco zdrazili cca o 8-10% a minuly rok to udelali taky), idealni zakaznicky servis taky neposkytuji, ale zas bych to s tou zlobou neprehanel. Jsem rad, ze tu jsou, konkurence tu uz byla potreba jak sul. Spousta veci se tu nedala sehnat, nebo byly o 30-50% drazsi, nez dnes.
Pamatuji dobu pred prichodem Brownells do CZ, kdy napr. stal napric trhem 30 rd Magpul PMAG do AR15 800 kc a 40 rd 1200 kc. Oboje bez oken. Mam je z te doby doma. Po prichodu Brownells pak ceny klesly na 530 kc a 750 kc (aktualni ceny, tj. jeste pred ocekavanou 10-15% slevou v ramci BF - 30rd jsem v roce 2018 kupoval na BF dokonce za 450 kc). A vyhodnejsim smennym kurzem k USD to opravdu neni.

I jinak to s temi cenami nevidim tak zle: napr. se chystam koupit Magpul B.A.D lever - dnesni cena (pre-BF) Brownells 994 kc, BestPatron 1050 kc, Armed 1199 kc (neni skladem), Sullyhozbrojnice 1050 (neni skladem), Alliancze 1180 kc (neni skladem) atd.

A to se nebavim o (pravda, priserne zdlouhave) moznosti pres ne dovezt z USA i zbrane nebo jejich hlavni casti.

Ja budu u Brownells zatim rad dobirkovat dal.



tomas fuk
Příspěvky: 828

Příspěvek#474 » pon 23. lis 2020, 17:11

Ja jsem si dane produkty vytipoval, dlouhodobe sledoval a to co jsem napsal, tak za tim si stojim. Nebylo to zdrazeni o 8-10 %, ale o 30-35 % s tim, ze nasledna sleva byla na ty konkretni produkty 15-20 %. Tudiz jen sproste zdrazeni pod zasterkou "slevy".
Taky jsem jim pekne vypucoval bachory i se creenshoty po mailu a nezmohli se ani pipnout.
Konkurence to ani neni, kdyz nemaji taky nic skladem a doba doruceni je mesic az pul roku, nekdy vubec. Ja uz nakupuji jen u jinych ceskych obchodniku a nebo v zahranici.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#475 » pon 23. lis 2020, 20:51

marketing se slevami není výsadou jen tohoto obchodu, prostě si to člověk musí sledovat :( .Na druhou stranu mají i díly, které jinde nejsou/nikdo nedováží. Takže beru na dobírku a vím, že si počkám. No a nakonec jsem vlastně spokojenej :lol: .



selag
Příspěvky: 272
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#476 » pon 30. lis 2020, 10:26

Objednáno 2.11, doručeno 28.11. 2020. Za mě dobrý :-)



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#477 » pon 30. lis 2020, 13:28

Objednáno 10.11.
Doručeno 28.11. :shock:
Za mě taky dobrý



tst
Příspěvky: 65

Příspěvek#478 » pon 30. lis 2020, 22:14

Zdravím, chtěl jsem si objednat toto, ale je zde možnost jen bankovní převod, nevi někdo resp má zkušenost proč nelze dobírka? díky
obj.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tst
Příspěvky: 65

Příspěvek#479 » stř 2. pro 2020, 10:14

jinak pozn k brownells cz - opak. mi dva dny po sobě evidentně záměrně pokládají telefon, tak je tolik k jejich spolehlivosti a jednání

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 183

Příspěvek#480 » stř 9. pro 2020, 18:42

To je zvláštní. Více jak dva roky u nich nakupuji. Když jsem přestavoval 1911 tak jsem dlouho konzultoval hledí. A už jsem se bál, že mě pošlou kamsi. Neučinili tak. Pravda, po vrácení hledí jsem se o vrácení peněz (jak bylo domluveno) musel 2x ozvat. A nyní poslední dodávka z přelomu 10/11 přišla za tři týdny. Platím předem.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti