Obchod: brownells-cesko.cz



xHonza
Příspěvky: 35

Příspěvek#496 » úte 12. led 2021, 21:21

Tak moje zkusenost ponekud smisena. Pokud jde o drobnosti, nebo veci na prebijeni, neni problem, zvladnou i veci mimo to co je na strankach a vysoce doporucuju (i kdyz strely ted ma Strobl nektery levnejsi). Zkusil jsem ovsem objednat i sestavu dilu na AR15 a tam velky spatny. Poprvy objednavka zrusena v listopadu 2019 po pul rocnim cekani. A jelikoz jsem nevylecitelny optimista, objednal jsem na konci brezna 2020 znovu a zrusil to v prosinci. Problem pokazde vezel v nekonecnem cekani na udeleni licence na vyvoz. Tady se proste projevila velikost a nezajimavost ceskeho, potazmo evropskeho trhu a pak i silenstvi kolem COVIDU. Penize vzdy vraceny v poradku a rychle, komunikace probihala na velmi slusne urovni.



Davcoun
Příspěvky: 19

Příspěvek#497 » stř 13. led 2021, 09:34

Davcoun píše:Tak já mám jak dobrou, tak špatnou zkušenost. Ta špatná je, že po zrušení již zaplacené objednávky stále nemám vrácené peníze. Reklamoval jsem to písemně (bez odezvy) a telefonicky (2x). Vrácení peněz mi bylo slíbeno, nicméně skutek utek. Objednávka byla zrušena v Září.


Tak po třetí telefonické reklamaci mi byly peníze promptně vráceny. Pán se omlouval, že se mu "to" někam ztratilo, takže na to zapomněl a že toho má hodně. Mě tedy jen mrzí, že tak známý a řekl bych prestižní obchod, jakým Brownells je, má u nás tak slabé zastoupení.



Monnkey
Příspěvky: 43

Příspěvek#498 » úte 19. led 2021, 13:24

Tak na věci z loňského (2020) BF čekám též. Máte někdo představu co znamenají infromace u těch objednávek? U jedné mám odesláno, kdy to je ze 7.1., ale info o zásílce od převozce pořád nemám. Je tím myšleno odesláno z US? U druhé zatím svítí jen prohlédnuto? Objednával někdo zásobníky a má o nich info, případně mu přišli?



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#499 » úte 19. led 2021, 13:29

Už se to tu psalo několikrát. ODESLÁNO znamená odesláno z USA. PROHLÉDNUTO znamená že už se na tu objednávku někdo koukal a zřejmě se jí zabývá.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#500 » pon 25. led 2021, 09:03

Poslední zkušenost....objednáno v akci něco běžného od Magpulu někdy v listopadu loňského roku, částečně odesláno, došlo bohužel jen to nedůležité......zbytek stále nikde a stále není skladem v USA, zítra uplyne maximální čekací doba 8 měsíců, funguje ten krám vůbec ještě? Protože zatímco se člověk sebemrská čekáním, ceny všude okolo mnohdy letí raketově nahoru nebo se zboží stává nesehnatelným i za drahý peníz :cry:

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#501 » pon 25. led 2021, 10:42

Těch 8 měsíců, to je nějaký tvůj interní strop?



selag
Příspěvky: 272
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#502 » pon 25. led 2021, 11:00

Objednáno Duben 2020, avizo od pošty o doručení dnes t.j. 25.1. 2021. Už dááávno sem zapomněl, co sem vlastně objednával :-)



LordSalix
Příspěvky: 578

Příspěvek#503 » pon 25. led 2021, 11:59

Poslední objednávka - 12.12.2020 objednáno, dnes 25.1.2021 doručeno. U mě zatím rekord, většinou to je pár měsíců a nebo vůbec nikdy. Samozřejmě jedině na dobírku a nic co spěchá nebo je jinak důležité. Beru to jako takový aliexpress na (dražší) blbosti ... když to přijde, tak to příjde, když to nepříjde, tak se nic neděje. Seriózní prodejce to prostě není.



Monnkey
Příspěvky: 43

Příspěvek#504 » čtv 28. led 2021, 10:59

LordSalix píše:Poslední objednávka - 12.12.2020 objednáno, dnes 25.1.2021 doručeno. U mě zatím rekord, většinou to je pár měsíců a nebo vůbec nikdy. Samozřejmě jedině na dobírku a nic co spěchá nebo je jinak důležité. Beru to jako takový aliexpress na (dražší) blbosti ... když to přijde, tak to příjde, když to nepříjde, tak se nic neděje. Seriózní prodejce to prostě není.


Co si objednával, aby byla představa jak na co čekat :D



LordSalix
Příspěvky: 578

Příspěvek#505 » čtv 28. led 2021, 11:54

Věci na SDM870 - nějaké pružinky, magpul předpažbí, side saddle, zvětšenou pojistku. Mám k tomu i pár poznatků, jak které originální věci (ne)sedí na čínské kopii, to pak přidám do vlákna k SDM.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1145

Příspěvek#506 » pát 29. led 2021, 15:58

Tak ja som objednaval nejake prkotiny 7.1, 13.1 odoslane, akurat SMS od Ceskej Posty ze to bude dorucovane. Poslednych par krat to bolo uplne OK. Akurat ma irituju s tym ze maju hromadu tovaru v katalogu a nie su ho schopni dorucit ... a prasa sa vyznaj v tom co este niekedy budu mat a co uz nie (viz. original diely na Ruger pripadne S&W).



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#507 » sob 30. led 2021, 16:49

Mně zatím dorazilo vše, co bylo objednáno, termíny tolik neřeším... Chápu, že nebudou posílat balíček z USA jen kvůli mně a počkám si, až se naplní kontejner... Díky nim zas seženu to, co jinak z USA nikdo nepošle a jiné eshopy nenabízejí...



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#508 » sob 30. led 2021, 17:07

Zásobníky na S&W MP15-22 u nich sleduju přes rok, a stále nedostupné. Nechápu...

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 222

Příspěvek#509 » čtv 4. úno 2021, 12:07

Já objednaval na začátku ledna a v utery mi vše přišlo, včetně zlých zásobníků (32 do CZ) a chemikálií (boretech) Naštěstí mi ten den pinkla na DS povolenka od PČR, takže se nikdo ničeho nedopustil.. Ale za mě brownells bez jediného problému.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#510 » pát 12. bře 2021, 16:37

Poslední zkušenost byla přímo otřesná....kupoval jsem v rámci BF ve slevě a objednávka byla rozdělena na zboží skladem a zboží na objednání. Do poznámky jsem napsal, že chci dodat vše naráz, abych měl poštu zdarma. Objednávka ihned rozdělena a odesláno samozřejmě zvlášť s plným poštovným za každou objednávku zvlášť(jinak než dobírkou z tohoto obchodu raději nenakupuji). Řekl jsem si chuj-duj, hlavně, že to nějak klapne neb to bylo nesmírné priority:-).......to jsem ještě netušil, že na položku na objednání budu čekat skoro půl roku místo deklarovaných pár týdnů, co tam mají uvedeno. Vlastně jsem na to už úplně zapomněl....Navíc ještě s plným poštovným, takže se celá akční sleva vlastně úplně zmorfovala na cenu, za kterou bych to koupil tady v Přiblblistánu na ne úplně nejlevnějším eshopu. Příští nákup už si budu hodně rozmýšlet, případně to vezmu více "takticky" :lol: Prakticky jediné pozitivum tohoto obchodu je to, že matroš někdy dorazí........kdy, to je velká neznámá s hodně velkým tichem na druhém konci
Naposledy upravil(a) zarozak dne pát 12. bře 2021, 16:48, celkem upraveno 1 x.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti