Zkušenosti s prodejci zbraní



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#211 » úte 26. říj 2021, 19:02

V Armedu je 3% sleva na vsechno za registraci…

https://www.armed.cz/clanky/slevy//

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#212 » úte 26. říj 2021, 23:53

Dříve bývalo (Armed), že nastavení odběru novinek + LEX 5 procent. Ne vždy to funguje, jak má a např. v Bearece to nefunguje vůbec. Kupující si to, co firma nabízí na webu musí krapet vysomrovat, což není uplně zdvořilé k zákazníkům.



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#213 » stř 27. říj 2021, 06:40

antonspelec: díky za tip! :thumbup:
Po přihlášení se ceny v eshopu automaticky upravují podle nastavené slevy.



Zulda
Příspěvky: 211

Příspěvek#214 » stř 27. říj 2021, 07:50

V Bearece jsem před měsícem kupoval Shadow 2 a slevu 5% za členství v Lexu jsem dostal bez problému.

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#215 » stř 27. říj 2021, 19:21

Střelivo samozřejmě kupuji podle podmínek a ceny u různých prodejců, mimo ,,nárazového výhodného balení" i v menším průběžném množství. V Bearece nebyl s průkazem LEXu nikdy problém se slevou a pravidelně jsem se s nimi o tu slevu (těch pár korun) přátelsky rozdělil, byli vždy komunikativní, slušní, ochotní a v pohodě... Nyní budu mít cestu do cenově oblíbeného +K Pardubice, ale na Beareku jsem nezanevřel, stejně ani jako v Praze na BVS... Ale osobní mimointernetový celkový přehled o cenách ve městě, kde je blaze, nemám...
Din



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#216 » stř 12. led 2022, 20:49

Tusite nekdo zda a jak funguje Alliancze? Prodejna ve Strasnicich ma byt zrusena, ale maji mit vydejnu v Braniku. Webovky stale bezi, neco bych od nich chtel objednat a tvari se to, ze jsou ty veci skladem…ale nerad bych naletel, pripadne tam jel zbytecne…



tajfun-cz
Příspěvky: 4

Příspěvek#217 » stř 12. led 2022, 23:32

fungujou tam v Radotine, kousek od top guns… byl jsem tam pred Vanoci, objednal a jeste ten den mi volala mila pani, ze se pro to muzu stavit… dokonce i posilaji… vyrizeno rychle a ochotne… muzu doporucit… vybiral jsem to co bylo skladem dle eshopu



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#218 » čtv 13. led 2022, 12:22

Ja tam ted byl. Udelal objednavku na webu na osobni vyzvednuti. Pak mi pani volala sama od sebe a vysvetlovala jak je najdu. Setkali jsme se, prinesla ven zbozi, ja ji dal cash a poprali si hezky novy rok. Zjevne tam nemaj vylozene prodejnu jeste. Jakoze prostor kam lze brat zakazniky.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#219 » čtv 10. úno 2022, 15:12

Objednávka pistole Antreg přes Lero Příbram. Sliby a zase sliby, 2-3-4 týden v lednu jedeme pro zbran k dodavateli. Na základě toho vyloudili i zálohu. Máme 2 unorový týden, zbran nemám a Lero na maily nereaguje ...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#220 » čtv 10. úno 2022, 15:20

Desert Eagle : Nevím jaká je situace teď momentálně ale pokud jde o adaptér Antreg v ráži .22, oslovil jsem cca před rokem přímo výrobce a byl jsem ubezpečen, že tento výrobek není ani z daleka jejich prioritou a že ho prostě nemají k dispozici. Ale jak píši. Třeba je dnes situace jiná. Pí Lejšová je jeden z jejich obchodních partnerů, tak by to měla vědět lépe než já. Spolehlivost firmy Lero je skoro už pověstná.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#221 » čtv 10. úno 2022, 16:17

Ano, proto jsem se asi 3x zeptal zda je podobná nabídka v jejich silách a dostal odpověd ANO je. Nemám problém čekat rok na zbraně z USA, ale vadí mi, když náš CZ prodejci tahají za fusekli a vybírají zálohy na zboží, které namají. Paní Lejškovou osobně znám, objednávka šla přes p.Jakabovou Příbram. Kdybych neměl zboží, tak zavolám zákazníka, omluvím se a domluvím na dalším postupu. Dělat mrtvého brouka se prostě nehodí.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#222 » stř 23. úno 2022, 19:04

Doplním a uzavřu tento příběh. Další termín byl dodání 28.2. Zbran nebyla ani nikdy vyrobena. Antreg vymýšlí nové a nové pohádky. Lero mělo domluvu vyzvednutí již udajně hotové zbraně. Antreg několikrát termín zrušil s tím, že zbran vyrobená je. Dnes oznamili, že zbran bude za rok. Ano je chybou, že obchodni partneři Antregu veří a vůbec se nebojím napsat lži. Před zákazníky je to následně staví do špatného světla. Pana Suchomela si velmi vážím jako konstruktéra i člověka. Zbytek firmy to je ostuda.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#223 » stř 23. úno 2022, 19:57

A to info že zbraň byla vyrobena máš od koho ??? Od Antregu nebo od Lera ??



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#224 » stř 23. úno 2022, 21:46

DesertEagle : Jen pro tvoji informaci jsem právě volal s Antregem jak to je když už tady píšeš že Antreg vymýšlí pohádky... Lero nemá objednanou u Antregu žádnou pistoli, ale jen adaptéry ZENITH 22S-L. Tedy Antreg nemohl nic měnit ani rušit, když neměl objednávku. Na pistole ani nepřijímá, protože jak psal správně MARINAKUS - pistole nejsou priorita a tak termín výroby je někdy kdoví kdy. Sám chci několik pistolí, ale opravdu nebudou vyrábět jen jednu. Až příjde volná výrobní kapacita udělá se výrobní várka desítek či stovek ks. Co slíbilo LERO je věc jiná a ubezpečuji tě že to budu hned zítra s Lerem řešit z pozice distributora. Já se můžu max omluvit za jejich nekompetentnost. :cry: :evil: :roll:



Svatin
Příspěvky: 2

Příspěvek#225 » stř 23. úno 2022, 22:11

Zdravím všechny. Musel jsem se zaregistrovat, abych mohl reagovat na kauzu “postole”. Jsem ředitelem fi. Antreg a nikdy jsem neobdržel objednávku na kompletní pistoli. Minimálně rok nejsme pistole kapacitně vyrábět (i když dotazy byly i na více jak 50ks). Je mi této situace velmi líto, ale nechť Vám v Leru ukáží potvrzenou objednávku na pistoli. Já ji neviděl a nikdy bych neuváděl nikoho v omyl. Dohodnutý byl Zenith 22S-L a dnes jsem pí. Leišové volal, že pokud má zájem, rádi jí adaptér slícujeme se zbraní a ona by odešla s vyzkoušenou sestavou, kdy vše funguje jak má. Jeji dotaz byl “a to je adaptér? Nemá to bý celá pistole?” Což jsem byl zase překvapený tímto dotazem já. Opakuji, minimálně rok nebereme objednávky na pistole a odmítáme je na první dobrou. Ani o nabídce neuvažujeme. K termínům co jsou zde popsány se nebudu rozepisovat, jen krátce . . . adaptér je vyrobený v roce 2021 (tormentace 7.1.2022) a to, že bude vyzvednutý zítra nemůžu ovlivnit. Je pravda, že byl dohodnutý dřívější termín, ale nesedím jen na firmě. Opět zkráceně, když nemůžu prvního, většinou můžu druhého. Chápu, že v Leru (i jinde) nemají každý den čas, ale termíny volí ten, kdo nakupuje. . . . Vážně mě situace a zprávy o slibech a nedodání mrzí. V Antregu za to ale opravdu nemůžeme. . . . Omlouvám se za případné chyby. Píši z mobilu a po 10 hodinách v práci a co jsem napsal jsem po sobě nečetl. Nešlo ale nereagovat. Pokud by měl někdo dotaz, nechť mi zavolá. V Antregu telefony máme ne webu. Hezký večer všem a pokud můžu něčemu pomoci, obraťte se skrze Antreg přímo na mě. Žádného obchodního partnera nikdy neobcházím, ale k termínům na dotaz odpovídám vždy. Svat. Suchomel

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů