Zkušenosti s prodejci zbraní

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#226 » stř 23. úno 2022, 22:16

Od Antregu mám na stole 1/2 roku závazně potvrzenou proforma fakturu na adaptér. Nikdy k dodání nedošlo. Na stránkách Lera se k mému převelikému překvapení objevila možnost objednání kompletní pistole od Antregu .22 a tu jsem objednal a dostal závazné potvrzení s konkrétním termínem dodání. Dokonce jsem uhradil zálohu. K dodání nedošlo v prvním ani druhém garantovaném termínu. Nejsem schopný ani ochotný pátrat po tom, kdo více lže. Současně neumím rozklíčovat zda si Lero plete adaptér s pistolí, ale adaptér by jistě nestál požadovaných 37 tisíc. Pro zákazníka, který nic nedostal je to zklamání. Pokud učastníci nerealizovaného " zájezdu" budou tvrdit něco jiného, tak už se opravdu nas... a nahraju sem (se souhlasem správce) všechny dokumenty. Jinak už tady asi nebudeme trolit, každý at si udělá obrázek sám.



Svatin
Příspěvky: 2

Příspěvek#227 » stř 23. úno 2022, 22:28

Doplním jen, že na tuto diskuzi (ani jinou)nechodím a o tomhle jsem se dozvěděl od Habresta. Upřesnuji to, aby jste mi sem třeba nepsali dotazy. Opravdu se obraťte na naše partnery nebo antreg. V každém případě velmi děkuji všem, co naše střílející děti sledujete a nebo používáte. Neskutečně si toho u nás vážíme. To není slogan, ale holý fakt. S.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#228 » čtv 3. bře 2022, 09:20

Já tady musím pochválit Caliberclub. https://www.caliberclub.cz/ Kluci teda jedou hlavně brokny, ale maj i pár dalších věcí. Ceny fajn a služby super. a krom toho dělaj i super kafe :)

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#229 » čtv 3. bře 2022, 11:52

Resume: nevím co za "hru" Lero hraje. Dodnes firma nevrátila uhrazenou zálohu a přesto, že toto forum čtou, tak se nikdo za jejich stranu nevyjádřil/neomluvil. Antreg se jasně vyjádřl, že žádnou objednávku od Lera neobržel. Počkám další týden a následně podám oznámení na podezření z podvodu. Upřímně nechápu co firmy (vlastníci licence) provadějí a jaké problémy následně dopadnou na jejich hlavu.



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#230 » čtv 3. bře 2022, 12:51

Moc hezky. Tendle tejden jsem v Leru v Praze byl, byl jsem pripraven utratit tam celkem nemaly penize. Predpokladam ze nemas duvod si to vymyslet, takze nakoupim jinde.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#231 » čtv 3. bře 2022, 15:11

Joab: chceš li další info písni do SZ nebo zavolej. Už tady nechci trolit, tento příběh je u konce. Chodil jsem tam v Praze občas střílet, nevím proč se pomátli.

At nejsem pouze skeptický. Jako náplast na duši jsem udělal objednávku u Kerberose. Maximální vstřicnost, ochota, spolehlivost. OK rok si počkám, ale to k nákupům za mořem prostě už patří.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#232 » čtv 3. bře 2022, 16:20

Holt každý prodejce svého štěstí strůjcem, nicméně musím říct, že jsem osobně nenarazil za celou svou střeleckou kariéru na nepoctivého prodejce.
Pokud je to pravda, tak se divím, že by to prodejci stálo za to. V rámci střelecké komunity se to rychle rozkřikne.



sacket
Příspěvky: 10

Příspěvek#233 » pát 4. bře 2022, 08:38

Mě už zase dochází trpělivost s obchodem Best Patron. Čtyřikrát jsem si tam objednal a dvakrát mi přišlo něco jiného, naposledy předevčírem, kdy místo zvuk tlumícího bufferu Armaspec na AR-15 karabinu 9mm přišel na něco úplně jiného.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#234 » pát 4. bře 2022, 10:07

Inu je to "dvojka na trhu" :) Napsal bych přímo Michalovi. Pokud tam má nějaký šlendrián, tak to určo dá do pořádku.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#235 » pát 4. bře 2022, 15:23

Desert Eagle : Já bych do adaptéru od Antregu už ani nešel. Do Lera občas jezdím jako ZK a zatím pokaždé ho měli v opravě. Zřejmě kvalitní zboží.



StrelniceLERO
Příspěvky: 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#236 » úte 15. bře 2022, 15:25

Dobrý den,

Rádi bychom uvedli na pravou míru skutečnosti z předchozí diskuze.
Zákazník u nás poptal Pistoli samonabíjecí Antreg ZENITH 22S-L ráže: .22 LR. Na základě tel hovoru s dodavatelem dne 17.12.2021 byl zákazníkovi odeslán email s informací o termínu dodání na konci ledna a ceně a byl informován, že pro závaznou objednávku je v tomto případě potřeba složit zálohu ve výši 4000 Kč, která je v případě nedodání zbraně vždy bezezbytku vratná, na což byl zákazník v emailu samozřejmě upozorněn. S uvedeným zákazník souhlasil a na základě zálohové faktury zálohu uhradil 7.1.2022 na náš bankovní účet.
Zbraň byla objednána u dodavatele na základě tohoto odkazu: https://www.antreg.cz/vyrobni-program/z ... /zenith22s, : kde došlo v komunikaci k chybě, poněvadž pod položkou se nabízí 2 varianty, celá kompletní samonabíjecí pistole a nebo adaptér. U dodavatele došlo ke spárování s položkou adaptér, jenž byl v konečné fázi nakonec vyskladněn. Termín pro vyzvednutí byl naplánován nejprve na 27.1.2022, což nemohlo být ze strany dodavatele uskutečněno. Opětovně byl zákazník informován o této skutečnosti a náhradním termínu vyzvednutí u dodavatele 24.2.2022. Den před vyzvednutím u dodavatele jsem byla informována, že mám k vyzvednutí pouze adaptér, i když jsem se domnívala že je k vyzvednutí pistole samonabíjecí. Poté, co byl zákazník informován, o tom, že by dostal pouze adaptér, neboť celá pistole není dlouhodobě na skladě, zákazník od smlouvy odstoupil a celá záloha mu byla vrácena zpět na účet.
Po celou dobu probíhala komunikace se zákazníkem, jak telefonická, tak emailová. Celou záležitost nemám problém na dotaz předložit.
Vladislava Leišová
jednatel společnosti



El_Pablo
Příspěvky: 14

Příspěvek#237 » ned 1. kvě 2022, 18:51

Zdravím, sháním svou první zbraň a rád bych se zeptal, zda by mi mohl někdo doporučit obchod, kde si zbraň lze na ostro i vyzkoušet (tedy s vlastní střelnicí). Nejlépe Ústecký kraj, Praha, ale klidně i Středočeský. Děkuji předem. Pavel



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#238 » ned 1. kvě 2022, 19:32

Kupoval jsem ve Střeleckém servisu v Praze. Mají vlastní střelnici. Jenom tam teď proběhly nějaké změny ve vedení, ale nepředpokládám, že se něco jiného změnilo.
Drobná výhoda je i to, že se před krámem dá pohodlně zaparkovat i bez řešení nějakých debilních zón.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#239 » ned 1. kvě 2022, 19:36

V LERO v Hostivari je taky obchod + strelnice. Byl jsem tam pred par tydny zkouset Glocky (tech tam maji hafo, ale i jinych zbrani). Strelnice i personal super, kdyby byvali meli toho co jsem chtel skladem (G43X), rovnou bych ho i koupil, ale posledni kus byl zarezervovany.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#240 » ned 1. kvě 2022, 20:34

El_Pablo: Vyzkoušet zbraně si můžeš na spoustě střelnic, ale často jsou to už zbraně letité a dojem z nich nemusí úplně odpovídat tomu, co pak dostaneš, když koupíš novou. Na druhou stranu, pochybuji, že si někde budeš moci vyzkoušet novou zbraň, pokud si ji předtím nekoupíš.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů